Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olgaaaaaaaaaaaaaaa24

Dlaczego faceci czasem sie tak zachowują?

Polecane posty

Gość Olgaaaaaaaaaaaaaaa24

Np zabiegają wręcz o numer ,staraja się przez znajomych ,a potem się nie odzywają do dziewczyny mimo ,że jej nr tak zdobywali? albo chca np poprosićja do tanca ,ale zwlekają cały wieczór o czym później sie ona dowiaduje? albo niby im zależy ,a czasem tego nie widać? albo dziewczyna ma ogromne powodzenie ,ale tylko na chwile tzn każdy się z nią chce przespać ,ale nic więcej? choć wcale głupia nie jest i jest wykształcona dobrze itd? Czasem tego nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaaaaaaaaaa23
w sumie bardzo łatwo znaleźć kochanka na jedną noc ,ale kogoś sensownego na stałe .. trudniej albo Ci naprawde przystojni i wykształceni mają zwykle żony,ale zarywaja do innych oczywiście bo im to nie przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia, lat 76
albo twoi znajomi faceci są niedojrzali albo są upośledzeni albo nie męcz od rana filozoficznymi pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel b
a ja też tak myślałam i jak się zdziwiłam , kiedy w week poznałam przystojnego , młodego (33 :P ) normalnego Chłopa , do tego był straszny wiatr , zimno , ciemno , mokro , a my byliśmy pod namiotami , znajomi - znajomych ... i tak było , i się kręcił i zabrał numer ... i nawet w poniedziałek zadzwonił :P są jeszcze normalni , chyba ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaaaaaaaaaa23
a jak już sie jakiś przyczepi to czesto jest nieinteresujący pod jakimś względem.. albo nieatrakcyjny ,albo atrakcyjny ,ale głupkowaty nie rozumiem czemu zainteresowanie facetów jest czesto takie krótkotrwałe. niby są zafascynowani , tu wypytuja się znajomych o nr ,a potem.. cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel b
ty masz jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaaaaaaaaaa23
mel b- to miałaś szczęście. ja byłam w 2 związkach takich bardziej na poważnie i w jednym jestem dalej ,ale niestety zwykle trafiałam na chamów itd poznaje wielu facetów na wyjazdach np ,ale z żadnym nie udało mi się narazie utrzymać dłuższej znajomości może dlatego ,że są zwykle z róznych regionów pl ? ale jakby był naprawdę fajny facet to może by mnie to napwet nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaaaaaaaaaa23
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaaaaaaaaaa23
upppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torere Bub
nie chodzi żeby złapać króliczka, lecz chodzi o to by gonić go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×