Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OnaNieWieNic

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W SZCZECINIE. Jaką polecacie?

Polecane posty

Gość OnaNieWieNic

Chodzi mi nie tylko kadre nauczycielska ale rowniez atmosfere, liczbe godzin i koszty.Piszcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto rozpocząć naukę w Britisch School. Pelen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Polecam Britisch school ze szczecina. Nauka z nimi jest owocna i na pewno nie będzie stratą czasu. Satysfakcja gwarantowana 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Magda ma rację - najlepsza szkoła językowa w Szczecinie to oczywiście Bitish School! Ja uczę się tam angielskiego od roku i mogę powiedzieć, że z każdą lekcją potrafię więcej i więcej i mam więcej odwagi do komunikowania się. Jak najbardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander
Dnia 9.01.2019 o 08:42, Gość Oliwia napisał:

Magda ma rację - najlepsza szkoła językowa w Szczecinie to oczywiście Bitish School! Ja uczę się tam angielskiego od roku i mogę powiedzieć, że z każdą lekcją potrafię więcej i więcej i mam więcej odwagi do komunikowania się. Jak najbardziej polecam!

Potwierdza bez dwóch zdań najlepsza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Britisch School będzie najlepszą szkołą jaką możesz wybrać do nauki języków. Świetni lektorzy, którzy w razie potrzeby korygują błędy, , bezstresowa nauka oraz co równie ważne przystępne ceny. Wszystkie informacje będą dostępne na ich stronie internetowej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Zgadzam się najlepsza szkoła językowa w Szczecinie to bez apelacyjnie British School. Mają dobre ceny i lektorów. W tym roku moja córka przygotowywała się u nich do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego i muszę powiedzieć, że poszło jej całkiem nie źle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

British school to na prawdę najlepsza szkoła,  mają same zalety doskonałą ofertę nie tylko języka angielskiego ale i wielu innych poza tym dobre ceny i możliwość przeprowadzania egzaminów The Eupean Language Certificates.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

Z miłą chęcią podpiszę się pod pozytywnymi opiniami dotyczącymi British school Szczecin. Dobra oferta, fantastyczni lektorzy z doświadczeniem oraz ceny dostosowane do potrzeb przeciętnie zarabiającego klienta. Warto się zapisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazy

British school jak widzę górą i bardzo dobrze, ponieważ zasługują na najlepsze rekomendacje. Nauczyłem się na kursach więcej niż w ciągu nauki w szkole podstawowej. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Biernacki

British school daje super możliwości rozwoju i samodoskonalenia się nie tylko w kwestii języka angielskiego ale również i innych coraz bardziej pożądanych na dzisiejszym rynku pracy i nie tylko. Ja postawiłem na przykład na naukę języka fińskiego i chińskiego. Takie niestandardowe umiejętności jednak dają szansę na awans i ciekawe podróże po świecie.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Pisarek

Z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecam British School w Szczecinie. Znajdziesz tam zarówno świetnych lektorów jak i przyjazną atmosferę o którą pytasz w całkiem niezłej cenie. Uczyłam się tam angielskiego z dobrym skutkiem. Teraz zachęcona pozytywnymi doświadczeniami zgłębiam tajniki języka niemieckiego, ponieważ warto inwestować w siebie i swoje zainteresowania.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Zmuda

Również bez wahania polecam Britisch school.Najlepsza szkoła ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

British school. Tam uczy si,e moja siostra, a sądzę, że wybrała szkołę najlepszą z możliwych. Jest zadowolona bardzo z oferty tej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza szkoła to oczywiście jak wyżej British school. Dużo się tutaj nauczyłem i dzięki temu mogę podróżować poznając nowych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większość polecę Ci British School Centre. Mega fajna atmosfera tam jest i dobrze się uczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również British School jest najlepsza. Uczęszczamy razem z córką i obie jesteśmy zadowolone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również i w moim przypadku szkoła ta świetnie się sprawdza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie sobie na ofertę szkoły British school. Szkoła jest fajna poziomowo i też są dobre ceny za kurs. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła prowadzi bardzo dobry kurs przygotowujący do matury. Piszę tutaj o szkole British School. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×