Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowow

w jakim banku zalozyc konto? (bez stalych dochodow)

Polecane posty

Gość bankowow

nie wiem gdzie mam zalozyc konto zeby mi sie najbatdzoej oplacalo... slyszalam o mBanku i ING ze zero zlotychj za prowadzenie itp i mozna wyplacac ze wszytskich bankomatow ale nie pracuje nigdzie a nie wiem czy tam musza byc stale dochody misieczne czy cos... doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowow
zaczynam studia w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloz konto studenckie w pko. kosztuje 2 zl miesiecznie ale to najtansze konto na rynku. nie ma nigdzie kont za zero.... Sa tak reklamowane ale w reklamach nie mowia ze konta sa za zero np. przy miesiecznych wplywach min. 2 tys. w pko na legitymacje mozesz zalozyc konto studenckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowow
wiec jaki bank najlepszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowow
aha dziekuje. ale wlsanie slyszalam ze pko jest najgorsze...moja mama ma w pko.. 2 zl miesieccznie 50 gr za przelewy... kurcze.. jutro bede lazic chyba po bankach i sie dowiadywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzz
a bez legitymacji studenckiej ani potwierdzenia studiów nie mozna zalozyc studenckiego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele weselu nierówne
zapytaj w alior, ja mam i jestem b. zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
w ing jest za darmo pod warunkiem ze miesięcznie dokonasz płatnosci karta na 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowow
z tego zestawienia bankow co wkleilam to najbardziej oplacalny wydaje mi sie deutsche bank... ma ktos? bo wystarczy raz zaplacic w sklepie za cos karta i to wyytsraczy zeby bylo za darmo... czy zle to rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam getin noble przez open
http://openonline.pl/konto_optymalne - to można założyc przez interet, darmowe prowadzenie, przelewy, karta i wszyyyystkie bankomaty, wplywow tez nie musisz miec. wczesniej mialam tez wbk >30- 5 przelewow w miesiacu darmowych, prowadzenie darmowe, ale tylko darmowe bankomaty wbk, inne za 5 zl, a wbk jest mało. i karta 25 zl, platne raz na 4 lata chyba a pko studenckie to dziadowstwo, koleżanka ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja założyłam ostatnio konto internetowe w banku Millennium. jest za darmo, pod warunkiem, że zrobię zakupy kartą na 100zł/miesiąc. Jeżeli nie zrobię to płacę 3 zł/msc za kartę w danym miesiącu. Reszta za darmo. Do założenia potrzebowałam jedynie dowodu osobistego.Pani bardzo ładnie i zrozumiale mi wszystko wytłumaczyła i jak na razie jestem zadowolona. A przy wyborze kierowałam się opiniami znajomych i jedna z koleżanek poleciła mi właśnie Millennium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowow
no to get in bank jest chyba najlpeszy!! polecam getin noble przez open- naprawde nie trzeba miec mieisecznych regularnych wplywow? a trzeba zrobic transkacje przynajmniej raz na meisiac zalozmy tam za 100 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca22
Ja mam od pewnego czasu konto w mBanku i jestem zadowolony. Praktycznie nic nie płacę za rachunek, przelewy za 0 zł, założenie konta też za darmo, miła obsługa telefoniczna w razie problemów. Konto u nich można założyć na wiele sposobów, ale ja bym polecał serwis www.pendrivezakonto.pl . Tutaj jak złożysz wniosek to dodają w bonusie pendrive 32 GB bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti999
jest wiele ofert dla studentów i młodzieży, warto porównać oferty banków :) w ostatnim czasie szperałam trochę w temacie i znalazłam bardzo ciekawy portal, na którym znajdują się właśnie takie porównania, rankingi itp. Polecam zerknąć - http://konto-w-banku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczunia
Ja mogę Ci polecić konto w Raiffeisen Polbank, nie jest drogie (prawie darmowe), karta debetowa umożliwia płatności online, co dla wielu jest olbrzymią zaletą. Sama mam konto właśnie w Polbanku i nie mogę narzekać na warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BGŻ BNP PARIBAS Polecam otworzyć konto w tym banku. Wszystko jest za 0 zł !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :) - 0 zł za prowadzenie konta - 0 zł za kartę debetową do konta - 0 zł za wypłaty z bankomatów - 0 zł za wypłaty za granicą Załóż konto z mojego poleconego linku i otrzymaj bon do H&M Lub IKEA !!! :) Link Polecony: http://e-m2m.pl/59fb14578cee4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w getinie mam i ok jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No getin jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaaaa911
Najlepiej to zajrzeć sobie tutaj http://bankowe-konta.info/najlepsze-konta/ . Jest tam wiele ciekawych informacji finansowych oraz wyszczególnione są najlepsze konta. Bez jakiegoś szukania można się wszystkiego dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

Zerknijcie sobie równiez tutaj https://www.bgzoptima.pl/lokaty
Najlepsze rozwiazanie jesli chodzi o wybor odpowiedniego banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercik

Według różnych porównywarek jedną z najlepszych ofert lokat dostępnych na rynku to plusbank, tutaj więcej szczegółów plusbank.pl/oferta-dla-ciebie/lokaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

moim zdaniem Getin jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivi

Getin wart polecenie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×