Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewkaa899

Wesele Ruda Śląska, Katowice, Zabrze, Gliwice, Mikołów, Paniówki

Polecane posty

Gość ewkaa899

Witam serdecznie, wiem, że powtarzam się z wątkiem ale część z nich jest nieaktualna. Szukam sali na wesele (dom weselny, restauracja, itp.) na 80-90os. na 2013r. Nie ukrywam, że cena jest istotna przy dokonaniu wyboru. Na razie zwiedziliśmy kilka obiektów i zauważyłam, że albo cena zawiera wszystko (np. 200zł w Rajculi w Paniówkach) albo niestety nie (np. 170zł Pod Kasztanami w Zabrzu - bez napoi zimnych, bez ciast i tortu) i ostatecznie wychodzi tyle samo. Oczywiście ceny nie uwzględniają alkoholi. Szukam najtańszego wyjścia, czy ktoś zna sale (czy też ma sposób) na tanie wesele?? Może możecie też polecić dobrego fotografa? Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkmmmm
'pod kasztanami' jest malo zarcia i nie jest dobre. adria w rudzie sl jest ok. a tak dalej to pod kasztanami w świbiach ( ale to kawalek drogi, mimo wszystko warto. cena za 1 dzien 130 zl.-wczoraj z tym wlascicielem gadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudniczanka
Masz rację ,cenę nalezy skalkulować na koniec.Są tanie sale ,powiedzmy raczej menu jest tanie ale trzeba zapłacić za wynajęcie sali,za wystrój sali,korkowe więc przy ogólnym rozliczeniu wychodzi na jedno.W niektórych restauracjach które mają sale balowe i salę restauracyjną musisz zapłacić dodatkowo żeby mieć lokal tylko dla siebie.Co do lokali mogę Ci polecić Constantin w Bytomiu,piękna sala ,dobre jedzenie.Nie jest drogo 180 zł z ciastem ,tortem i napojami.Beskid w Zabrzu,cena wyjściowa 140 zł ale do tego dochodzi opłata za wynajem lokalu chyba 700zł o ile dobrze pamiętam,nie pamiętam czy w cenie jest ciasto i tort.W Rudzie Śląskiej jest piękna restauracja Parkowa ale tam jest dość drogo ale wszystko smaczne i swierze.Werona w Paniówkach ,super sala,dobre jedzonko ale cena to ok 240 zł.W Mikołowie jest Niken ,fajna sala,dobre jedzonko tylko trzeba uważać na właścicieli,lubią oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na www.GdzieWesele.pl tam znajdziesz obiekty ze śląska różnej wielkości i w różnych przedziałach cenowych. Zapoznasz się z ofertami, cennikami i opiniami klientów, na pewno znajdziesz coś co będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokokomoko
W Pławniowicach jest restauracja Elefant, czy jakoś tak. Mają dużą salę, dobre jedzenie, i za osobę nie kasują dużo, coś koło 150 zł za osobę, za wesele 1-dniowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
sala to może i ładna w tym Elefancie ale te miecze czy szable na ścianach to mnie przerażają,to raczej nie jest wystrój na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokokomoko
Moze mozna je zdjac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
może i mozna,jak szukałam sali na moje wesele to tez widziałam Elefant ale zaraz sobie pomyślałam co by to było gdyby jakiś podpity gość chciał udawał ułana albo jakiegoś innego szablownika i od razu skreśliłam tę salę z listy,mnie te szable przeraziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ewkaa899 w Paniówkach jest stosunkowo nowy Biały Dom - wystrój jedzonko ok - nie znam cen co do fotografa- w necie jest ich dużo - nie wiem czy ja jestem wystarczająco dobry ale zerknąć może można pozdrawiam Krzysztof Mec hel studio Pixel Rybnik www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
a ja nie polecam białego domku,robią tam kilka imprez na raz,lepsza już Werona w Paniówkach,cały lokal do Waszej dyspozycji łącznie z pokojami,nikt obcy się nie kręci,polecam tez Timberland w Orzeszu ale do wynajęcia jako cały lokal razem z hotelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_marcin
OK a wiec juz po wszystkim .... goscie sie rozeszli - naszczescie baaaardzo zadowoleni wesela a to glownie dzieki Norbertowi, wlascicielowi Restauracji Elefant. Wyjatkowo przemily czlowiek. Nasze przyjecie mielismy zaplanowane ponad 2 lata z wyprzedzeniem. Razem z zona mieszkamy w USA, podczas pobytu w Polsce szukalismy sali w okolicach Gliwic, mielismy malo czasu. Elefant w Plawniowicach byl najlepszym wyborem i to nie tylko dlatego ze juz wczesniej nam polecono z racji lokalu, ceny a przedewszystkim ilosci i jakosci jedzenia. Duzo spraw udalo nam sie dograc przez telefon z samym wlascicielem. A teraz o samym przyjeciu, jak juz wspominalem goscie bardzo chwalili cale wesele, mowili ze dawno nie widzieli tyle jedzenia, milej obslugi i wystroju samego lokalu. Jeszcze dodam ze cena za dwa dni byla bardzo przyzwoita i jak juz ktos wspominal wlasciel duzo nam doradzil co do slodyczy i hurtownii napoji. RESTAURACJA ELEFANT W PLAWNIOWICACH - POLECAMY WSZYSTKIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a te miecze czy szable nadal wiszą,nikt nie chciał komuś uciać głowy albo kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a goście głodni wyjdą bo obsługa zje połowe,a tam dużo ludzi pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Polecam Dom Przyjęć Roxana w Rudzie Śląskie , świetna zabawa , profesjonalna obsługa a jedzenie palec lizać. Wszystko świeże , smaczne i przede wszystkim goście nie wyjdą głodni. Wspaniały ogród i plac zabaw dla dziec****olecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość008
ja robilam wesele w paniowkach w bialym domu i naprawde polecam! duzo jedzenia i bardzo dobre. Na weselu mielismy duzo dzieci, ale na terenie maja plac zabaw,wiec dzieciaki mialy sie gdzie wyszalec:) ladny wystroj sali, a dookola duzo zieleni, dla mnie to bylo miejsce idealne, wiec polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet fajnie w białym domku ,tylko ze duzo jedzenia to mrożonki,do rosołu dodają wegetę ,barszcz czerwony robiony jest z proszku,jak komuś nie zalezy na dobrym jedzeniu to wesele moze tam robić,jedno co mi sie tam podoba ze dają pokoje gratis przy weselu na 120 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wesele w Białym Domu we wrześniu 2013 i uważam że jest to lokal godny polecenia. Jedzenia jest aż za dużo (goście z UK byli zdziwieni że można tyle jedzenia podać) i jest naprawdę dobre. Jeśli komuś przeszkadza vegeta w rosole czy nie smakuj***arszcz to ma jeszcze 30 innych potraw, zakąsek, sałatek do spróbowania. Wystrój jest super (my mieliśmy okrągłe stoły, które bardzo chciałam), obsługa dwoi się i troi żeby wszystkich obsłużyć. U mnie nie było żadnych wpadek jeśli chodzi jedzenie, wszystko było w najlepszym porządku. Nie zgadzam się z tym, ze jedzenie było z mrożonki czy z proszku. Jedyne co na co mogę uczulić przyszłe pary młode ( ale nie tylko te które decydują sie na Biały Dom) to w momencie podpisywania umowy pilnujcie by wszystkie szczegóły były dopisane do umowy. My zamawialiśmy salę 1,5 roku przed weselem i decydowaliśmy się na okrągłe stoły, jednak przed samym ślubem poinformowano nas że musimy dopłacić za układ sali z okrągłymi stołami mimo że wcześniej to ustalaliśmy ( w umowie było że okrągłe stoły, ale zabrakło potwierdzenia że w cenie). Dlatego pilnujcie żeby wszystko było wpisane. Niestety takie sytuacje mają miejsce w wielu lokalach, ze doliczane są dodatkowe koszta, o ktorych wczesniej nie było mowy np. kapslowe za podanie wódki albo opłata za podanie ciast, gdy lokal nie ma ich w menu. Na szczęscie w Białym domu nie ma takich opłat. Najważniejsze że nasze wesele sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda mrozonek jest sporo ale sa dobre te mrozonki,malo kto odrozni ze mrozonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel LAGUNA
Witamy serdecznie, Jako Hotel LAGUNA pragniemy przedstawić Państwu naszą kompleksową ofertę dotyczącą wesel w tym naszej nowej propozycji- Wesele "w naturze" czyli uroczystość pod ekskluzywnym namiotem w naszym ogrodzie nad jeziorem. Zapraszamy do odwiedzin oraz do kontaktu http://www.hotel-laguna.pl/wesela.html tel: 32 230 39 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draculinka
No właśnie mam podobne pytanie, dotyczy Katowic, bo tam planujemy ślub (stamtąd pochodzi mój narzeczony). Musimy zorganizować wesele w hotelu albo w restauracji blisko jakiegoś hotelu, choć lepsza byłaby ta pierwsza opcja. Wiadomo, po weselu jak to bywa... ;). I tu pytanko do Was: była któraś z Was na weselu zorganizowanym w jednym z tych trzech hoteli - http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/katowice/hotel-katowice.htm ? Możecie polecić coś konkretnego? Bo te obiekty akurat mnie interesują - mają po prostu najtańsze noclegi w Katowicach, a tych gości przyjezdnych jednak trochę będzie. Ktoś coś wie o tych hotelowych restauracjach? Gdzie mają dobre jedzonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chwalę sobie zawsze lokal Zajazd Mat w Bełku przy Ul. Wolności. Kilka razy byłam tutaj gościem weselnym, jak równiez sama z mężem organizowałam tutaj wesele. Oczekiwania - spełnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę czasu minęło od naszego wesela w lipcu. Rok temu szukaliśmy jakiegoś miejsca, które będzie inne niz wiele sal na naszym terenie. Znaleźliśmy ofertę Laguny w Niewieszy z pięknym namiotem, z parkietem, żyrandolami i przede wszystkim bardzo zadbanym terenem. Po kilku jeszcze innych odwiedzinach sal zdecydowaliśmy, ze właśnie Laguna ma to czego szukamy. Warto było zaufać, od samego początku byliśmy zadowoleniu z kontaktu z Panią menager. Wesele takie jak planowaliśmy, jakiego oczekiwaliśmy, jedzenie, obsługa i piękny plener wśród zadbanego ogrodu. Dla nas i naszych gości niezapomniana chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jeśli któraś z was rozgląda się za oprawą muzyczną w postaci Dj-a/Konferansjera to chętnie polecam mojego narzeczonego! Działa on w branży weselnej już ponad 10 lat i zajmuje się KOMPLEKSOWĄ obsługą m.in. wesel zwłaszcza na terenie woj. śląskiego i małopolskiego oraz województw sąsiednich. Sporo imprez gra również w stolicy. W SKRÓCIE ZAKRES USŁUGI OBEJMUJE: *Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia - w zależności od osobistych preferencji i oczekiwań gości. *Prowadzenie uroczystości na sali - ( powitanie państwa młodych oraz gości, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia. *Integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań gości. DJ ZAPEWNIA: Własny sprzęt i oświetlenie części tanecznej, wytwornice dymu, nagłośnienie, własny transport. Narzeczony posiada wykształcenie muzyczne i jego specjalność to TRĘBACZ! Dlatego (przy wyborze dj-a) dodatkowo na wasze życzenie jest możliwość upiększenia ceremonii zaślubin w kościele lub w urzędzie GRĄ NA TRĄBCE - GRATIS! MATERIAŁ VIDEO: www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be Z wykształcenia również jestem muzykiem i zapewniam, że oferta jest prowadzona PROFESJONALNIE I NA POZIOMIE. SERDECZNIE POLECAM! DANE DO KONTAKTU: 508 501 542 Osoby zainteresowane ofertą oraz pytania w sprawie kosztów proszę o wiadomości na maila: dawid.slaga@wp.pl Chętnie wszystko przedstawię PS. Na życzenie również organizujemy dowolny instrument do kościoła/urzędu, orkiestrę, big band, fotografa, kamerzystę, samochody do ślubu, busa do rozwożenia gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze w www.hotelsilvia.pl/ organizują tam przyjęcia okolicnzościowe, jest piękna restauracja i smaczne jedzenie. zastanów się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
W Zabrzu polecić mogę Restaurację Atmosfera http://restauracjaatmosfera.pl/ - organizują przyjęcia weselne i nie tylko. Oferują bogate menu, ale za niewygórowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo sobie chwalę Zajaz Mat w Bełku nie wiem czy byłaś, czy jadłaś tam coś, ale jakościowo jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dom przyjęć Omega w Rudzie śląskie. Obsługa jest super, jedzenia dużo i bardzo smaczne. Jest fajny ogród gdzie można odpocząć i porobić zdjęcia plenerowe. Co do cen to umiarkowane. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka31
Widziałam ktoś wspomniał o Paniówkach, hotel Biały Dom. Ja miałam tam wesele i byłam bardzo zadowolona, hotel jest w bardzo ładnym miejscu, jedzenie było naprawdę przepyszne. Jeśli ktoś też z okolic to nie dobrze przemyśli to miejsce bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×