Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mika;)))))))))))))))))))))))))

Jak wspomóc zajście w ciąże?

Polecane posty

Gość Mika;)))))))))))))))))))))))))

Staram sie z moim od kilku miesiecy o dziecko i nic z tego. Kiedy są najbardziej prawdopodobne dni zajsci w ciąże? Moze wy sie bardziej orientujecie ode mnie Prosze pisac kobitki;p;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble nle
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensuuu
Nic nie ma sensu wspomagać, seks co 2 dni i się musi udać i spokojnie nam się rok zeszło i to norma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble nle
no niebardzo norma bo jak para nie zaciąży do 3 max 6 miesięcy to coś jest nie tak my zaszliśmy w ciąży za 1 razem po 2 cyklach a za 2 i 3 razem po pierwszym cyklui to jest normalne nie gadaj głupot że nirma jest rok starać się o dziecko bez efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensuuu
ble, nie wiesz co mówisz...norma jest nawet do 1,5 roku!!! nie wiesz, nie pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołki dołkiii
właśnie nie kochać się zbyt często bo wtedy plemniki są słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensuuu
ble, to się ciesz, że szybko poszła, ale różnie bywa i nie pisz głupot, w każdym rzetelnym źródle jest tak napisane...ty chyba chodzisz do jakiś konowałów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble nle
no dokładnie my jestesmy przykładme jak powinno byc a nie rok to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble nle
tak się składa, że mój konował jest jednym z najlepszych lekarzy w kraju i nie tylko on ale i jego koledzy po fachu twierdza to samo, rok to książkowa bzdura oczywiści eza pierwszym czy nawet trzecim razem może nie wyjść ale po 12 miesiącach to jest coś nie tak no chyba że ty masz partnera bez sensu:)))który nawet porządnie nie potrafi zadziałać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobra królewska
Dwa razy dziennie bzykanko a potem godzinka leżenia z nogami przywiązanymi do lampy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norma jest staranie sie do roku, po 12 miesiacach jesli nie zaszlo sie w ciaze nalezy wykonac USG, sprawdzic hormony etc...Sa owszem lekarze ktorzy zapraszaja do siebie juz po pol roku (moj np jak uslyszal, ze sie staram to tez w razie gdyby nie wychodzilo chcial mnie widziec juz po pol roku), ale wedlug mnie takim zalezy na szybszym zarobku. Chyba, ze kobieta zauwazy u siebie cos niepokojacego np brak reguralnych miesiaczek, zbyt obfite lub zbyt slabe miesiaczki. Co do samych staran zalezany jest luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ble ble co ty za bzdyry opowiadasz ze max do pól roku mam duzo kolezanek które sie staraly po 1 roku i byly jak i z imi wszystko ok jak i z ich mężami szwagierka moja zaszla w 5 cyklu staran po slubie a wczesniej mieszkkala z facetem 2 lat i normalnie nie zabezpieczali sie i co sie udalo a sa zdrwo i wszystko zalezy od psychiki albo jest problem z organizmem albo poprostu z psychika dziwne te twoje teorie jeszcze sie nie spotkalam z ginekologiem ktory by mówił ze pół roku staran to jest max:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z ble bel. Jeśli ludzie są zdrowi to nie powinni mieć problemów. Tak do 3 m-cy jest normalnie (biorąc pod uwagę to ze działa sie w dzień owulacji), potem należy sprawdzić co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problemy hormonalne i tym bardziej cięzko mi było zajśc w ciążę, kilka lat starań i nic. Ale zaczęłąm używać ten suplement Ovarin i od pół roku jesteśmy szczęśliwymi rodzicami http://ovarin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny raz czytam o pozytywnych efektach działania tego Ovarinu, przestudioałam już ulotke, nie ma w tym ani hormonów ani nic szkodliwego, głownie witaminy widziłam i cos na uregulowanie hormonów . Musze z lekarzem przedyskutować czy moge to brać czy w moim przypadku pomoże bo tak gdybamy co mi jest i dlaczego nie moge zajść w ciąże 7 miesiąc i żadnej diagnozy. A mam podobne objawy jak pisza na stronie tego Ovarinu i problem z włosami i z cerą i z wagą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj reklam. Najwazniejsze to LUZ i nie staraj sie "wspomagac" zajscia w ciaze (chyba ze masz podstawy do myslenia, ze cos nie tak, typu nieregularne miesiaczki, plamienia miedzymiesiaczkowe itd). Mysmy sie starali przez 3miesiace, ja robilam wszystko co mozliwe zeby "wspomoc" m.in. przestalam pic kawe, przestalam uprawiac intensywny sport (sport jest zalecany umiarkowany), bralam jakies wiesiolki i len na sluz, seks zaplanowany wokol dni plodnych itd. Nic. Po tych 3miesiacach, mielismy inne plany (przeprowadzka, organizacja wakacji) wiec odpuscilismy staranie na kilka miesiecy. Zaczelam znowu pic kawe, pic alkohol i intensywnie sie sportowac i kochalismy sie kiedy mielismy ochote. I od razu bach - ciaza. :-) To jest chyba wlasnie najtrudniejsze - wyluzowac i zapomniec o staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Ovarin, świetnie reguluje gospodarkę hormonalną tym samym pomagając zajsc w ciąże. . Mnie się właśnie po nim udało, ma bezpieczny skład kwas foliowy, witaminy, inoytol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testy owulacyjne. Nam się udało w pierwszym cyklu. Nie pamiętam marki ale wzięłam najtańsze  jakie mi wyświetliło na 1 stronie, nie szukałam za wiele

dodam że mam sop i 40-kę na karku Więc teoretycznie powinno być trudniej

Edytowano przez AGNlESZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza rada to seks codziennie lub co drugi dzień i tylko czekać. Poza tym zdrowy tryb życia. Alkohol i różne używki do odstawki. Bierz kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×