Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziki-dzik

przyjęcie weselne - obiad weselny - warszawa - gdzie?

Polecane posty

Gość dziki-dzik

cześć, mam do Was pytanie - czy ktoś może organizował w Warszawie przyjęcie weselne ( mam na myśli przedłużony obiad weselny) - do ok. 24 i czy w związku z tym może mi coś polecić / odradzić. Będę wdzięczna za każdą propozycję / opinię o lokalach, bo czas nas goni - pobrać się chcielibyśmy w maju 2012. pozdrawiam, dzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam tutaj www.salon-kulinarny.pl i naprawde polecam, bo maja mega wystrój. zakochalam sie od pierwszego wejrzenia ;) jedzenie tez pyszne, mielismy pyszne zupy i drugie dania tez byly bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o tym żeby zrobić taki obiad na 30-40 osób w Imperii na nowym świecie? Któraś z was miała tam jakąś impreze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam normalnie robią wesela więc żaden problem, tym bardzej ze to centrum o ile tak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tutaj www.uwitaszka.pl. Organizowałam tam chrzciny i pewnie w swojej ofercie mają też przyjęcia weselne, musisz zapytać bo warto. Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyczaiłem fajny lokal przy ulicy Zwycięzców 4, menu można sobie przejrzeć na www.sushiwesola.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my robiliśmy własnie skromny obiad weselny, praktycznie tylko kilka osob, wybralismy Salto na Wilczej, bardzo fajne klimatyczne miejsce, mielismy sale osobna zarezerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy tutaj https://ogrod-smaku.pl/ Pyszne ładnie i czysto podane jedzenie, piekne dekoracje, miła atmosfera. Obsługa dbała o każdy szczegół, dopieszczała wrcz. Wspaniale przezyte chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweeelczyk2k191
Jeżeli jednak zdecydowałabyś się na takie tradycyjne, duże wesele do rana to polecam Dom Weselny Astoria w Kaniach, to już blisko od Warszawy. U nich menu kosztuje 170-190zł na osobe w zależnosci od sezonu. I to taka wersja juz najbogarsza, ze stoly sie uginają :) Super miejscówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenawojek

bardzo fajnym miejscem na przyjęcie weselne jest restauracja Literatka na Krakowskim Przedmieściu z widokiem na Zamek Królewski i przepyszną polsko-europejską kuchnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zobaczyć tutaj https://gdziewesele.pl/ Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×