Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szukajaca.86

zespół weselny śląsk - katowice

Polecane posty

Gość gość
AfroBand to najlepszy zespół weselny, nie tylko w okolicy, ale i na całym świecie. Jeśli się na nich zdecydujecie, to będziecie mogli spać spokojnie, bo Wasze wesele na pewno się uda. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona D
The crush grali na weselu mojej najlepszej przyjaciółki, było rewelacyjnie i wszystkie pary narzeczeńskie, które planowały później ślub pytały o kontakt do zespołu, chyba nie trzeba lepszej rekomendacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AfroBand bije wszytsko i wszystko na głowę! Pierwszy raz słyszałam tak utalentowany zespół, każdy ich utwór to arcydzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grooveavenue dla mnie Bomba! Widać, że w prowadzeniu wesel mają wieloletnie doświadczenie, ale też rozszerzają repertuar. Widziałam ich na weselu dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Z

Zespól na wesele to tylko the crush, pozytywna energia, fajne brzmienie oraz prowadzenie imprezy, wszystko w jednym, poszukaj utworów na you tube😚

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

szczerze polecam AfroBand - zespół z prawdziwego zdarzenia, wspaniały wokal, szeroki repertuar i przyzwoite ceny. Każde wesele będzie dopięte na ostatni guzik, a goście zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja

Afroband - wspaniały zespół i wspaniali ludzie. Szybko i sprawnie potrafią rozkręcić każdą imprezę i utrzymać najwyższy poziom do samego końca. I do tego nie życzą sobie za dużo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez

grooveavenue!! na całym śląsku bezkonkurencyjni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

najlepszy zespół weselny na Śląsku? oczywiście, że Morikai. Jest wiele dobrych zespołów, ale Morikai jest najlepszy ze wszystkich. W dodatku mają rozsądne ceny, więc za niewielkie pieniądze można zapewnić sobie legendarne wesele. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

u nas grał AfroBand i jesteśmy więcej niż zadowoleni ze współpracy. Spisali się na medal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja jestem pewna, że zespół Grooveavenue przebija wszystkie wspomniane tu zespoły. Widziałam i ch dwa razy i jestem pewna tego, co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

The Crush!! Zespół REWELACYJNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Jestem pewna, że jak zatrudnicie Grooveavenue, to będziecie mieć świetne wesele. Już ten zespół o o zadba, bo potrafią to robić. Piosenki śpiewane są na żywo, a nie z playbacku, co niestety jeszcze często się zdarza wśród innych zespołów. Zespół szanuje preferencje młodych i gra utwory, które młodzi z nimi uzgodnią, plus jeszcze na życzenie gości. Pełna profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

Warto tu jeszcze wspomnieć o zespole The Crush. Fajny, zgrany młody zespół, który na weselu się nie męczy i nie robi długich przerw, bo mają po prostu młodzieńczą siłę do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Nazwa zespołu Grooveavenue zapadła mi w pamięci, bo bardzo fajnie grają i na weselu kuzyna zachowywali sie z najwyższą kulturą i szacunkiem do Państwa Młodych i gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usus
23 godziny temu, Gość Katarzyna napisał:

Nazwa zespołu Grooveavenue zapadła mi w pamięci, bo bardzo fajnie grają i na weselu kuzyna zachowywali sie z najwyższą kulturą i szacunkiem do Państwa Młodych i gości.

wystawiają faktury, czy grają na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Bardzo wiele dobrego się o The Crush słyszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

te forum to prymitywny sposób reklamy dla wielu usługodawców widzę, we wszystkich tematach na "śluby i wesela" to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haga

podaję namiar i dzwońcie szybko, bo zespół jest bardzo dobry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

The Crush!! Uwielbiam!! Za ich cudowną muzykę i niestandardowe pomysły zabawiania gości!! Cudowni są o każda para młoda będzie zadowolona jak oni zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amika

My na sląsku na razie sali szukamy.  mamy jedną na oku - Wróblówkę w Bielsku białej. Może akurat ktoś z was tam organizował? Słyszałam bardzo dobre opinie a do tego jak zobaczyłam ją na żywo to zrobiłam wielkie woooow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada

Przed zamówieniem zespołu koniecznie sprawdzcie, czy wystawiają fakturę za usługę, bo jak grają na czarno i na przykład nie płacą podatków to możecie mieć po weselu niemiłą niespodziankę w postaci wezwania do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada

Przed zamówieniem zespołu koniecznie sprawdzcie, czy wystawiają fakturę za usługę, bo jak grają na czarno i na przykład nie płacą podatków to możecie mieć po weselu niemiłą niespodziankę w postaci wezwania do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada

Przed zamówieniem zespołu koniecznie sprawdzcie, czy wystawiają fakturę za usługę, bo jak grają na czarno i na przykład nie płacą podatków to możecie mieć po weselu niemiłą niespodziankę w postaci wezwania do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada

Przed zamówieniem zespołu koniecznie sprawdzcie, czy wystawiają fakturę za usługę, bo jak grają na czarno i na przykład nie płacą podatków to możecie mieć po weselu niemiłą niespodziankę w postaci wezwania do US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Grooveavenue od ładnych paru lat nadal trzymają dobry poziom. Wszelkich formalności dopełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ze swojej strony polecam zespół Juppi . Fantastyczni ludzie z pasją do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

U nas na weselu też grał zespół Juppi i było super! Wspaniała muzyka i kontakt z gośćmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Zgadzam się w 100 a nawet 200%! Zespół Juppi na weselu spełni wasze największe marzenia muzyczne i zadowoli najbardziej wybrednych weselników. Byłem już na dwóch imprezach  z ich udziałem i jeżeli będzie taka możliwość skorzystam jeszcze nie raz. Pozdro 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×