Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szukajaca.86

zespół weselny śląsk - katowice

Polecane posty

jak w temacie, szukam dobrego zespołu na terenie śląska. Takiego, który potrafi pociągnąć cała imprezę, w przerwach "na jednego" nie ma dopuszcza do krępującej ciszy oraz organizuje zabawy dla gości w każdym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedding photography
zapraszam na mojego BLOGA na którym w zakładce polecane firmy znajdują się sprawdzone zespoły www.autorskafotografia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci dwóch gości, którzy byli u nas. Goście byli bardzo zadowoleni i po weselu bardzo ich chwalili. podsaje tel.: 506434813. Za całą noc zapłaciliśmy 1 400 zł. Grali aż poprosiliśmy, żeby zaczęli się pakować. Nie pija na weselach w ogóle. Warto na to zwracać uwagę, bo nie zawsze o dziwo to jest zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
musisz obiecać wódkę na wynos to pić nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
buja lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół bajla
zespół bajla jest super! Są z Gliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemysław Szklarski
Jestem fotografem, niedawno na weselu "poznałem" chłopaków z imprez.org i naprawdę z czystym sumieniem ich polecam. To co się działo na parkiecie, po prostu szał. Przy okazji mają MEGA Oświetlenie. Korzystając z okazji jeżeli nie macie jeszcze fotografa zapraszam na moją stronę www.blog.przemyslawszklarski.pl jeżeli zdjęcia są w Waszym guście zachęcam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywband
Witam, Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego zespołu. http://kapele-wesele.pl/pozytyw Szczegółowe informacje pod nr. tel: 693 319 712 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luci118 co wiadomo na temat party brothers? byłaś na weselu gdzie grali? jakieś konkretne opinie? :) iii ktoś wspomniał o oświetleniu, czy oni zapewniają również jakieś oświetlenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zespół Party Brothers to stanowczo rozradzamy. Grali na naszym weselu. Mają swoją listę nagrań z której rzekomo można sobie wybrać ulubione utwory. Siedzieliśmy nad tą listą wybierając utwory i prosząc by grali te zaznaczone. Grali po swojemu. Kilkukrotne prośby nie skutkowały. Panowie byli bardzo nieuprzejmi, aroganccy. Gdy kolejny raz prosiliśmy by grali zgodnie z listą stwierdzili że "pewnie nie chcemy zapłacić". Grali tak naprawdę dla siebie tłumacząc, że "przecież goście się bawią" a nasi goście po prostu lubia tanczyc natomiast w pewnym momencie każdy miał dosyć ich "rombanki". Fakt jest taki, że grają dobrze (jakościowo), ładnie śpiewają ale kultury osobistej im brak i o tym moznaby jeszcze trochę pisać ale szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam powyższy post i własnym oczom nie wierzę... zespół grał na moim weselu w sierpniu 2011 roku i poziom jaki zaprezentował (nie tylko pod względem artystycznym) mogę określić jako co najmniej wysoki. goście bawili się rewelacyjnie co zresztą potwierdziła ilość wesel znajomych na których miałam również przyjemność bawić się w późniejszych terminach... co prawda mnie i męża nie interesowała poglądowa lista utworów bo zaufałam ich doświadczeniu i się nie zawiodłam. To panowie dobierali repertuar na podstawie ilości osób na parkiecie i wszystko dobrze funkcjonowało. Ja osobiście trafiłam na ich stronkę zupełnym przypadkiem i zachęcona ilością pozytywnych referencji zdecydowałam się na oprawę muzyczną mojego wesela w ich wykonaniu. Do dziś zresztą "nawiedzam" ich ze znajomymi w Jeffsie w Katowicach gdzie grają na żywo bo lubię posłuchać dobrej muzyki w dobrym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół ma obowiązek trzymać
się listy i umowy. Jeśli glowalowalowa nie miałaś życzeń specjalnych co do utworów i było ci obojętne jakie piosenki zagrają to ok. Natomiast jeśli Lilli4321 ustalała wcześniej , że następujące utwory mają być zagrane to oczywiście powinny być. My też mamy ulubione piosenki. Znajomi i rodzina powpisywali swoje ulubione utwory i mamy nadzieje że zespół je zagra. Obiecali że to zrobią. Jeśli coś będzie nie tak nie wypłacimy pełnej kwoty. Wydaje mi się że jeśli zespół chce grać po swojemu i ma stały repertuar to niech mówią takie rzeczy na początku czyli przed podpisaniem umowy. A jak ktoś mówi że zagra to o co poproszę to musi być konsekwentny do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie "moda weselna" mocno uległa zmianie... :). Dla mnie wesele jest okazją do swobodnej, dobrej zabawy, relaksu. Owszem, preferencje co do pierwszego tańca, ulubionej piosenki młodej pary powinny zostać uszanowane, nie popadajmy jednak w paranoję... Na swoim weselu przede wszystkim miałam na celu odstresować się po całych emocjach jakie towarzyszyły organizacji tego dnia i nie miałam ochoty stać w ręku z listą i kontrolować czy zespół od niej przypadkiem nie odchodzi... Najważniejsza jest reakcja gości... Jeśli widzę pełny parkiet, mnie samej ta muzyka odpowiada to nie widzę problemu... Listy proponowanych utworów przez różne zespoły dla mnie pełnią funkcję poglądową, mającą na celu określić styl muzyczny w jakim dana grupa się porusza a nie służyć "gestapowskim" zapędom młodej pary... Jeśli ktoś jednak to lubi... polecam dobrego DJa... Nam zależało na muzyce granej na żywo w dobrym wykonaniu, bez tej kiczowatej, weselnej otoczki, bez panów przybranych w cekiny, brylantynę i brokat. Przepraszam, ale to moja mocno subiektywna opinia a wiemy jak to jest z opiniami... Każdy ma swoją :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMIKA16
Nie kompromituj się Macko. Podkład z muzyczka.pl z niewyrównanymi poziomami / jak kupujesz gotowe aranże,trzeba je trochę podrasować,bo to jest mp3 a nie wave / angielski wokalistki gorzej niż przeciętny barwa nijaka głos,niestety "ogniskowy" manieryzm w spłaszczaniu nut z kropą ogolnie,nędza z bidą ps.tak będziesz spamował tym syfem w kazdym topiku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie głos wokalistki też się nie podoba ani jak kaleczy język angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomsyłu
na naszym grało bodajże 3 panów, zespół miał nazwe L-4, wszystko załatwialiśmy w rudzie śląskiej, grali rewelacyjnie, gdzieś mam wizytówkę, swoje instrumenty, wokal na zywo REWELACJA. Perkusja cudo :) gitara itp. żałuję że nie mieli saksofonu ale trudno i tak byli świetni :) załątwiliśmy ich w ostatniej chwili, goście zachwyceni byli, a i dedykacje co kto chciał śpiewali... Ja jestem przewrażliwiona na zespoły a już o dj nie wspomne więc mi bardzo zależało żeby zespoł dopisał i też tak było :) stronki nie mają, ale właśnie doszukałam się ich płytki i mogę Ci napisać że mają tak : vocal, gitara, puzon, perkusja, klawisze. Całkiem możliwe że mają więcej instrumentów bo to było 5 lat temu, ale wiem że u nich ciężko z terminem bo kilku znajomym polecaliśmy i jak dzwonili z rocznym wyprzedzeniem to już miejsca nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy zespół Puls z Jaworzna www.muzyka-puls.pl tutaj możecie posłuchać ich demo ale my wybraliśmy ich dopiero po wysłuchaniu ich na próbie na żywo. Mają bardzo szeroką ofertę piosenek, instrumenty klawiszowe, gitara, saksofon itp. wokalista Jurek jest mistrzem! :) 4 osoby (3 gości i 1 wokalistka) naprawdę super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcialam polecić zespół SEKTOR 4 BAND!!!!!!!!!! Grali na moim weselu niecałe dwa tyg temu i szczerze moge powiedzieć ze dali czadu! Od początku pełny parkiet, muzyka świetna, grali na zywo, bez zadnych disco polo (chociaz nie mialabym nic przeciw jakby grali) ...ale byli na serio swietni! Do tego wizualnie panowie przystojni, uśmiechnięci, elgancko ubrani no i profesjonalny wokal!(demo na ich stronie jet kiepskie w porównaiu z rzeczywistością). Cale wesele prowadzili profesjonalnie, od wejscia, przez oczepiny i zabawy.... Zespoł został wybrany na podstawie jednej opini znalezionej w necie i na podstawie mocno zajetego terminarza na ich stronie. I to był strzal w dziesiatke! Widocznie tak dobry zespół nie musi sie specjalnie dodatkowo reklamowac, wrzucac na forach "niby opini" bo i tak mają branie! Na prawdę warto!!! Bierzcie w ciemno!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixband
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu na stronie internetowej: www.mixbandlublin.pl Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam ślub na śląsku w http://www.rcc.pl to ekipa od tej restauracji pomagala nam w organizacji zespołu. Moze popytaj w miejscu gdzie masz wesele czy nie znają kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkowie
Zespół Awenir z Katowic - po weselu znajomych sami zarezerwowaliśmy u nich termin. Fajne oryginalne głosy plus gra na wielu instrumentach, nas szczególnie urzekł saksofon i rockow głos Rafała :) ponadto chłopaki mają ze sobą konsole i w każdej chwili można zrobić dyskotekę plus karaoke. Można ich posłuchać na stronie i youtube, polecamy całym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie trzy tygodnie temu mielismy ślub, cudownie zagrał dla nas zespół backgroup, gorąco polecam. Poprowadzili całą uroczystość, angażowali do tanca i młodszych i starszych gości. Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pura3003
Zapraszam na naszą stronę www.rokaband.pl Zespół, videofilmowanie, fotograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×