Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szukajaca.86

zespół weselny śląsk - katowice

Polecane posty

Gość gość
Co do zespołu to polecam zespół Lancet i Bella Musica :) Myślę, że nietrudno będzie ich wyszukać na internecie... A jeżeli chodzi o muzyczną oprawę Mszy Św. to polecam bardzo Pannę Joannę Śpiewa przepięknie w Rybniku i okolicach (sopranem) także do Katowic pewnie też by dojechała :). Zna dużo pieśni, przez parę lat uczęszczała do chóru, śpiewała podczas Mszy św. i była w Must be the music. Robi to z pasją i porusza ludzkie serca - ludzie, którzy zwykle nie płaczą, pod wpływem jej głosu mają łzy w oczach (tak jak chociażby mój tato podczas ślubu). I co najważniejsze robi to bardzo tanio (100 zł). Polecam Kontakt do niej: joannawroblewska1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja mogę polecić zespół Krzagolec Band, grali u mojej siostry ciotecznej na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Odznacza ich przede wszystkim profesjonalne brzmienie oraz wyjątkowo kulturalne prowadzenie wesela! Organizują dużo pomysłowych zabaw oraz grają bardzo różnorodną muzykę także każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Krzagolec-Band.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy słyszeliście coś o zespole FLASH z Katowic? http://zespolflash.zespoly-weselne.pl/ Nie mogę znaleźć żadnych opinii na ich temat. A mam straszny problem z wyborem zespołu na swoje wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_W
Gdzieś w poprzednim temacie pisałam o zespole, który grał u mnie na weselu - Take Cover. Są ze śląska więc myślę, że możesz spróbować :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, dwa lata temu byłam na weselu, gdzie występowal zespół weselny z Katowic - Dobra Myśl. Trochę się zdziwiłam, bo zamiast klawiszowca był pan, który grał na akordeonie guzikowym. Pomyślałam, że będzie lipa, ale myliłam sie bardzo. Niesaowity człowiek, świetne i interesujące brzmienie. Wrażenie dla oka i ucha bardzo miłe. Jeśli ktoś szuka, wątek chyba jest dość stary, to zapraszam na ich stronę http://www.dobra-mysl.eu/nagrania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolinek
Witam, co możecie mi powiedzieć o zespole Music Time z Tych. Może u kogoś grali i mógłby mi krótkie video wysłać z ich prowadzeniem wesela, byłabym wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Polecam dj, który grał u mnie. To zawodowy muzyk i na wasze życzenie gra na trąbce solo w kościele podczas ceremonii już w cenie całej usługi (może być też inny instrument do wyboru np. skrzypce itp.). Ma duże doświadczenie w branży i można mu zaufać. Ja i kilka moich znajomych którym go poleciłam byli bardzo zadowoleni z jego usługi. Gra wszystko i oczywiście prowadzi całe wesele. Jest elastyczny i dostosowuje się do waszych oczekiwań. Przesyłam link do jednego z filmików w którym jest podany kontakt: www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&amp ;amp ;feature=youtu.be Jest dobry w tym co robi i w dobrej cenie! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie polecić jakiś zespół z Chorzowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEZ PRZESADY z ty poleceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jeśli któraś z was rozgląda się za oprawą muzyczną w postaci Dj-a/Konferansjera to chętnie polecam mojego narzeczonego! Działa on w branży weselnej już ponad 10 lat i zajmuje się KOMPLEKSOWĄ obsługą m.in. wesel zwłaszcza na terenie woj. śląskiego i małopolskiego oraz województw sąsiednich. Sporo imprez gra również w stolicy. W SKRÓCIE ZAKRES USŁUGI OBEJMUJE: *Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia - w zależności od osobistych preferencji i oczekiwań gości. *Prowadzenie uroczystości na sali - ( powitanie państwa młodych oraz gości, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia. *Integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań gości. DJ ZAPEWNIA: Własny sprzęt i oświetlenie części tanecznej, wytwornice dymu, nagłośnienie, własny transport. Narzeczony posiada wykształcenie muzyczne i jego specjalność to TRĘBACZ! Dlatego (przy wyborze dj-a) dodatkowo na wasze życzenie jest możliwość upiększenia ceremonii zaślubin w kościele lub w urzędzie GRĄ NA TRĄBCE - GRATIS! MATERIAŁ VIDEO: www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be Z wykształcenia również jestem muzykiem i zapewniam, że oferta jest prowadzona PROFESJONALNIE I NA POZIOMIE. SERDECZNIE POLECAM! DANE DO KONTAKTU: 508 501 542 Osoby zainteresowane ofertą oraz pytania w sprawie kosztów proszę o wiadomości na maila: dawid.slaga@wp.pl Chętnie wszystko przedstawię PS. Na życzenie również organizujemy dowolny instrument do kościoła/urzędu, orkiestrę, big band, fotografa, kamerzystę, samochody do ślubu, busa do rozwożenia gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvf
Polecam Ci idealny zespół na wesele Milwalking. Tutaj link dla zainteresowanych: www.milwalking.pl Kompetentni ludzie, potrafią dostosować repertuar do preferencji klienta i umieją zabawić gości. Dziękujemy za uczynienie tych ważnych dla nas dni jeszcze lepszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajRek
5 osobowy zespół „Przeznaczeni” zajmuje się oprawą muzyczną wesel, poprawin i innych imprez okolicznościowych. Dysponujemy takimi instrumentami jak: akordeon, trąbka, gitara, perkusja, klawisz, skrzypce, werbel marszowy oraz 2 głównymi wokalami – męskim i żeńskim. Ze względu na naszą wszechstronność, w naszej ofercie znajduje się zarówno wyprowadzenie jak i oprawa ślubu podczas ceremonii w kościele. Spełniamy życzenia Młodej Pary dotyczące wyboru utworów na ceremonię (skrzypce, śpiew) oraz Pierwszego Tańca. Na imprezach gramy różnorodną muzykę dla każdego ucha – począwszy od lat 70 po współczesne hity na czasie. Utwory układamy w sety 8 utworów, w międzyczasie prowadzimy różne zabawy. Członkowie zespołu są młodzi i zarażają pozytywną energią ;-) Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i współpracy ! ;-) http://zespolprzeznaczeni.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrel
I'm retired oxytetracycline tablets bp 250 mg va In June, a judge approved Ally paying $2.1 billion to ResCapand its creditors to resolve legal claims that it had strippedout ResCap's most valuable assets prior to putting the unit intobankruptcy. In the second quarter, the bank tooka $1.6 billion charge related to the settlement, driving its$927 million loss for the period.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elliott
A pension scheme motilium 10 By the end of the year, the Total Return Fund was up 10.36 percent, exceeding the Barclaysbenchmark index by six percentage points. That 10.36 percent gain equates to about $25.3billion, excluding net investment flows. About $5 billion came from bets on agency andnon-agency mortgage securities, according to Reuters estimates. The fund's banner year was alsohelped by smart calls on Treasury bonds and corporate debt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyy
Młodzi, potrafią zabawić towarzystwo i super grają. Wybawiłem się z nimi, jak na mało którym weselu. Możesz ich odwiedzić na stronie www.milwalking.pl Potrafią zintegrować całe towarzystwo i zapewniają super zabawę dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edmond
Will I get paid for overtime? http://www.sectoris.com/sectoris.html motilium tablets First, the data on parental spending on education. There is a lively debate among politicians and professors about whether the economy is becoming more polarized and about the importance of education. Dismissing the value of a college education is one of the more popular clever-sounding contrarian ideas of the moment. And there are still a few die-hards who play down the social significance of rising income inequality.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyril
perfect design thanks http://www.costelloe.com/index.php/about-us/ cost of misoprostol The Denali Commission, an economic development authority set up with earmarks obtained by the late Sen. Ted Stevens, came onto the radar of budget hawks in Washington when its own inspector general wrote lawmakers to tell them they were wasting taxpayers' money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everett
Directory enquiries http://www.web-media.co.uk/consultancy/ Coupons For Aciphex Asked why diplomacy had failed, Timmermans told Reuters in a telephone interview: "Having spoken to the interim president, the prime minister and the foreign minister, my impression is that they simply see no merit at this stage in talking to the Muslim Brotherhood."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landon
I was born in Australia but grew up in England how do i buy clomid online Boston Scientific spokesman Peter Lucht said: "While thecompany continues to deny the allegations made in the complaint,it felt it was in the best interests of all parties to settlethis matter and avoid further protracted litigation."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rueben
I'm training to be an engineer http://www.web-directories.ws/blog/ medicamento paxil cr de 25 mg That may sound like big talk for an organization that has been in retreat for a decade and without the big scoops that once defined its brand. While the paper has fallen on plenty of hard times, like some individuals involved in the story, it has been dining out for years on the glories of Watergate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudley
Could you ask her to call me? http://www.oldbaggies.com/index.php/about-old-baggies robaxin high "He's tough. He was on his game tonight and keeping us all off balance," Napoli said about Verlander, who did not yield a hit until two outs in the fifth inning. "I got him into a 3-2 count and put a good swing on a pitch and was able to get it."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brooks
I love the theatre http://ihcm.ae/?page_id=23 Nortriptyline 25mg Latrisha Been, 31, of Jamaica, Queens, was mowed down by a truck heading north on the Van Wyck Expressway in front of the Best Western Jamaica Inn on 87th Ave. in Briarwood about 4:45 a.m. Saturday. The driver, Carl Alvear, 34, of Maspeth, Queens, was charged with manslaughter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bennie
I'd like to cancel a cheque intent clomipramine mg clamour addition Van Gogh’s name did not carry that kind of weight when he was alive. Nobody had heard of Van Gogh the painter so nobody wanted his work. It goes without saying that they could not see the beauty and intense power contained in the energy pouring from the canvas. The world had to be schooled first by a few enlightened souls who were able to see real art for what it is and purchase his work. They did it because his work exemplifies passion for the raw beauty of life, they could see this and wanted its presence in their life by putting it in their home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×