Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szukajaca.86

zespół weselny śląsk - katowice

Polecane posty

Gość Cyril
I'm training to be an engineer motilium generic Ha Meem Sportswear denied that workers were forced to work 19-hour shifts or that they were locked inside. It said there was a second gate at the factory that was open and that there hadn't been a fire, just "some smoke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincenzo
How many days will it take for the cheque to clear? doxepin nursing considerations A new movie about the music of Muscle Shoals, which opens today, goes the extra mile on that score. In trying to fathom why this remote area of Alabama birthed some of the most deeply emotive soul and funk music of all time, the film points to a spirit in the local river. According to Indian mysticism, Muscle Shoals contains âthe singing river,â an inspiration for many aboriginal songs and rituals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zobaczyć sobie także ofertę tego zespołu - http://superzespol.pl/ U nas właśnie grali na weselu i spisali się na medal. Ustaliliśmy z nimi czego oczekujemy, jaka muzyka nam się podoba, oni dodali swoje propozycje i wyszła świetna zabawa na parkiecie do rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie Zespół Positive Vibes! :) Grali u mojej przyjaciółki na weselu i nie pamiętam żebym kiedykolwiek tak się bawiła na jakiejkolwiek imprezie . Przetańczyłam prawie całą noc, z tego dużą część boso ;) Zdecydowanie polecam! Tutaj znajdziecie na nich namiary http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Ekskluzywny-Zespol-Positive-Vibes.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukają państwo solidnego zespołu na Wesela na terenie całego śląska to serdecznie zapraszamy na zespół na wesela śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście Polecam zespół muzyczny na wesela www.bluetwo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akord Sound
A może - AKORD SOUND Oferujemy: Rozrywkowe podejście do każdej imprezy Bardzo zróżnicowany repertuar Konferansjerkę podczas prowadzenia całej imprezy Zabawy i animacje wspólnie z uczestnikami zabawy Konkursy na poziomie z dużą dawką humoru. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://zespol-akord.com.pl Zapraszamy AKORD SOUND - I WSZYSTKO GRA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka2526
Zespół SHOWMAN!!!! Najlepszy zespół jaki słyszałam. Dali czadu i wszyscy goście byli zadowoleni. Gorąco Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam opinii na temat zespołu Formacja Muzyczna SWAY. Czy ktoś bawił się z nimi na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam zespół Inowacja mają dwie siedziby zespołu na śląsku i w opolu. Grali super i najważniejsze na żywo nie było problemu z dogadaniem się co do umowy i graniem dwie godzinki dłużej jakby ktoś chciał to są na stronie i YouTube www.inowacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1243
czy ktoś bawił się na weselu,na którym grał zespół ,,All tones" z Krakowa i może podzielić się wrażeniami? :) z góry serdecznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1243
czy ktoś z Was był na weselu, na którym grał zespół ,, All tones" z Krakowa i może podzielić się wrażeniami? z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zespół Magnes z Rybnika????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak! Zespół Magnes świetnie gra i nawet nie jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Przemek
Na naszym weselu grał Zespół Jamajka (www.zespol-jamajka.pl) i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni!!! Polecamy wszystkim niezdecydowanym! Pieknie grają i śpiewają, zawsze usmiechnięci, prowadzą super zabawy. Goście nie chcieli zejść z parkietu i także bardzo ich chwalili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiropka1
Kochani, Rozmyślam wynajęcie zespołu Midnight Groove z Katowic na swoje wesele. Mają jeszcze wolny termin we wrześniu <3 Słyszeliście coś o nich? Będę wdzięczna za opinie, w Internecie jest ich jakoś mało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolan
Polecam Henryka Nosiadka z Rybnika. Rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt! Wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdego podchodzą indywidualnie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Zabawy pierwsza klasa, goście się zintegrowali , zabawa trwała do samego rana z finałem kolejnego dnia na poprawinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliene
Potwierdzam kompetencje Pana Henryka. Byliśmy na kilku weselach obsługiwanych przez różne zespoły, lepsze lub gorsze, ale wesele naszej córki zrobił właśnie zespół Henryka Nosiadka z Rybnika. Jesteśmy pod silnym wrażeniem. Lepszego zespołu w naszym rejonie nie ma i długo nie będzie. Polecamy wszystkim. Może będzie jeszcze okazja się bawić przy Waszej muzyce. Super zespół. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam Zespół Groove Avenue! Wspaniali, profesjonalni i naprawdę świetnie grają. Nie będziecie żałować jeśli skorzystacie z ich usług. POLECAM nie tylko na wesela. Uświetnią każdą imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram moją poprzedniczkę! Groove Avenue są wspaniali! Zespół spisał się na medal. Nie było gościa który nie byłby zachwycony zespołem. Atmosfera rewelacyjna, pełen profesjonalizm. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całą odpowiedzialnością mogę polecic zespoł Kryptonim z Bielska_białej czy Czechowic-Dzeidzic, dokładnie nie pamiętam ale grają SWIETNIE!!!, oczywiście na żywo i prowadza genialne zabawy no i całe wesele. Kawałki jak w oryginale!!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście Państwo jeszcze nie zdecydowani jaki zespół na swoje wesele wybrać to ja Wam mogę zaproponować MEDIUM z Pszowa /www.medium.entro.pl/ -polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Marcin
Polecam zespół Groove Avenue! Są świetni, mega profesjonalni, tworzą niesamowitą atmosferę. Mieliśmy przyjemność mieć z mężem ten zespół na naszym weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, z czystym sumieniem polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleeeena
Ja również polecam Groove Avenue. Byłam na balu sylwestrowym gdzie właśnie grał Groove. Świetnie się bawiliśmy, mają niesamowite profesjonalne podejście. Jeden z lepszych sylwestrów na jakich byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groove Avenue jest na prawdę super. Cudowny wokal i instrumenty a serwowane kawałki sprawiały, że nogi same rwą się do tańca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika9888
A ja polecam Rakiety Cover Band. Nazwa idealna do tego co potrafią. To prawdziwe rakiety. Dzięki nim to było wystrzałowe wesele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×