Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szukajaca.86

zespół weselny śląsk - katowice

Polecane posty

Gość gość
Jak komuś marzy się udane weselisko pod kątem muzycznym, to polecam zespół Groove Avenue, bo śiwetnie gra na żywo i posiada niebanalny repertuar. Kolejnym atutem jest też wysoka kultura osobista i elokwencja. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z imprezy, gdzie się bawiłam z chłopakiem, bo zespół Rakiety Cover Band co odpowiadał za muzykę wypadł idealnie. Mieli świetne wykonania znanych kawałków i co najważniejsze nie fałszowali. Duży plus dla nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny dla twoich wymagań będzie zespół Sonet. Potrafią znakomicie prowadzić imprezę, widać że znają się na tym co robią i to jest ich pasją. Do tego fajnie grają. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dużą satysfakcję współpracować z znakomitym Groove Avenue w kontekście własnego wesela. Od momentu podpisania umowy do zakończenia wesela wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów, a sam zespół na weselu zagrał kapitalnie. Myślę, że warto ich zatrudnić jeśli ktoś chce mieć udaną imprezę weselną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie dobry zespół to obczajcie sobie na fb zespół Fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio bywam na weselach i coś nie coś widziałam i nawet na jednym weselu kapela po północy już była urżnięta do nieprzytomności. Nazwy nie podam, bo może to był wypadek przy pracy. Za to mam swojego faworyta Groove Avenue i ta kapela bardzo dobrze śpiewa i co najważniejsze potrafi przez całą noc grac dobrą muzykę bawiąc przy tym gości. Z nimi nie będzie żadnych niespodzianek. Gorąco ich polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z koleżanką na przyjęciu weselnym u kumpla ze szkoły i bardzo nam się podobała sala, menu, a przede wszystkim kapela Rakiety, która zagrzewała wszystkich do boju. Niesamowicie, żywiołowo wykonywali szlagiery bardziej i mniej znane, a także mieli znakomity kontakt w gośćmi. Kiedyś chciałbym taką kapelę mieć na własnym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Moim zdaniem GrooveAvenue to najlepsza kapela w regionie i osobiście już ją sprawdziłem i mogę ich tak podsumować. Śpiewają i grają rewelacyjnie, a w obyciu bardzo sympatyczni i kulturalni. 100% satysfakcji. Pozdrawiam! Hanys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny jest zespół Sonet. Przy ich graniu nie da się usiedzieć na miejscu. Grają z taką energią, że wszystkich potrafią porwać do tańca. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiej kapeli jak groove avenue dawno nie oglądałam i powiem bez żenady, że jestem pod wrażeniem takich umiejętności wokalno – muzycznych. Jak to możliwe, że pamiętacie az tak wielki repertuar? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście mogę polecić z czystym sumieniem zankomity zespół Groove Avenue, który grał na moim weselu i swoją pracę wykonał wręcz koncertwo. Pięknie się wszystkim zajęli od dobrego nagłośnienia do śmiesznych zabaw oczepinowych. Myślę, że to porządna opcja dla klientów wymagających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Gorczyński
Korzystałem z usług sonetu i bardzo jestem zadowolony. Robią pozytywny hałas. :) Hałasują w sposób pociągający i zajmujący. Bawiłem się naprawdę super. Byliśmy na ich próbie i też było ciekawie. Zawsze chciałem zobaczyć jak odbywa się taka próba. Już krążą legendy o ich mega bogatym repertuarze, który rzeczywiście zawiera mnóswo utworów. Dobrze, że nie wykonują jedynie disco polo, ale starsze utwory również im się nader często trafiają. Wzruszająco zagrali nasz pierwszy taniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie bawiłem się przy muzyce zespołu Groovee Avenue, a najbardziej podobała mi się wyrafinowane zabawy podczas oczepin. Zabawy były naprawdę śmieszne i nikogo nie obrażały, a śmiechu było co nie miara. Warto samemu sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę super czyta się komentarze, które zespoły same sobie piszą. Dziwne tylko że tam gdzie nie można być anonimowym jak np na FB, te opinie jakoś się nie pojawiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w taki wieku i znajomych mam w podobnym, że często bywam na weselach. Z autopsji poznałam już kilkanaście zespołów i wydaje mi się, że zespół groove avenue wypada najlepiej. Muzycznie i wokalnie są na bardzo wysokim poziomie, a wuróżnia ich też ładny schludny ubiór i kultura osobista, a to są rzeczy bardzo istotne. Osobiście bym na nich postawiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z okolic dolnego sląska polecam zespol ekspert- pochodza co prawda ze świdnicy, ale wiadomo, że dojazd do pobliskich miejscowosci nie jest problemem :) zespol profesjonalny, z ciekawym repertuarem, ladnie spiewaja, naszze wesele bylo dzieki nim mega udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poszukujecie zespołu weselnego na Śląsku to zapoznajcie się z ofertą zespołu Vento. Może znajdziecie coś dla siebie i polubicie Vento. Oferujemy: - Zróżnicowany repertuar, przeboje polskie i zagraniczne - Konferansjerka Dj-a (na życzenie będzie w gwarze śląskiej) - Nagłośnienie - Animator weselny dla dzieci Zapraszamy na stronę internetową http://www.uslugiweselne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonet Zespół godny polecenia!!! Goście miło wspominają wesele. Jeśli zastanawiacie się nad tym zespołem to nie czekajcie, bo drugiego lepszego nie znajdziecie!! :-) pozdrawiamy gorąco. i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne zespoły ze sląska są na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół weselny MEDIUM z Pszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Zespół Sonet grali u brata na weselu goście bawili się do białego rana , aż żal było im wychodzić dziękowali za super wesele ponieważ tak dawno się nie wybawili także zespół spisał się w 100%. Serdecznie polecam . Sonet the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ze znalezieniem takiego zespołu możesz mieć mały problem... Moim zdaniem nie warto zrzucać wszystkiego na zespół- to w końcu też ludzie którzy potrzebują odpoczynku (od czasu do czasu). Jeśli boisz się o brak rozrywki dla gości w przerwach, https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ powinno być dla Ciebie dobrą inwestycja. Takie pokazy nie kosztują wiele, a idealnie nadają się, żeby odciążyć zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super zespoł masz na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo serdecznie wszystkim polecam zespół GEM - http://www.zespolgem.pl . Super ludzie są w zespole. Nie dość, że muzyka, zabawa była super, to jeszcze naprawdę idzie się dogadać. Przyjemnie bez spiny, piosnki na zyczenie grali bez zadnego marudzenia. Po prostu super było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy zespół muzyczny Vento, wspaniały wokal, niesamowita zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego jak chcesz aby wyglądała oprawa, najlepiej postawić na DJ bo wszyscy będą się bawić doskonale, niezależnie od wieku. My tak zrobiliśmy i było super, postawiliśmy na DJ Kubę z playdjs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrieela
Bardzo dobrym zespołem ten http://dzwiekswiatlo.eu/ (Śląsk, Małopolska, Katowice). Znalezienie dobrego dj na wesele, nie należy do prostych spraw, a ten jest pewna, że w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×