Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ainom

ENCANTO KREATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSOW

Polecane posty

Gość ainom

MASZ JUŻ DOŚĆ SUCHYCH,ŁAMLIWYCH,ZNISZCZONYCH,POFALOWANYCH WŁOSÓW?????? CODZIENNIE SETKI KOBIET ZMAGA SIĘ Z PIELĘGNACJĄ WŁOSÓW STOSUJAC RÓŻNE ODZYWKI,BALSAMY, SERUM BY WŁOSY BYŁY ZDROWE,PIĘKNE I LŚNIĄCE. WŁAŚNIE Z MYŚLĄ O TAKICH KOBIETACH ZESPÓL ENCANTO POSIADAJĄCY WYSKO WYKFALIFILOWYNYCH SPECJALISTÓW STWORZYŁ NAJLEPSZA FORMULE REGENERUJĄCO STRUKTURĘ WŁOSA. NAJNOWSZA FORMULA OPARTA JEST NA KERATYNIE (JEST TO NATURALNE BIAŁKO BUDULCOWE WŁOSÓW ) DZIĘKI KTÓREMU REGENERUJE WŁOSY ,ODMŁADZA I ELIMINUJE EFEKT PUSZENIA SIĘ WŁOSÓW. NAJLEPSZA ZALETA ENCANTO JEST ZE MOŻNA ZABIEG PRZEPROWADZAĆ NA WŁOSACH FARBOWANYCH ,ROZJAŚNIANYCH I ZNISZCZONYCH. W PRZECIWIEŃSTWIE DO TRWAŁEJ PROSTUJĄCEJ WŁOSY NIE INGERUJE WE WNĘTRZE WŁOSA LECZ CHRONI TWOJE WŁOSY PRZED SZKODLIWYM DZIAŁANIEM UV. ZABIEG POLEGA NA WPRASOWANIU ZA POMOCĄ PROSTOWNICY (MIN.205*C-230*C) KERATYNY KTÓRA SZCZELNIE BĘDZIE OTACZAŁA WŁOS. DZIĘKI TEMU DOCHODZI DO WYGLADZENIA WŁOSA ORAZ ZREDUKOWANIA JEGO NADMIERNEGO PUSZENIA SIĘ I LAMANIA . EFEKT UTRZYMUJE SIĘ OD 3-5 MIESIECY .CENA TAKIEGO ZABIEGU W SALONIE WACHA SIĘ OD 400-1000ZŁ. ORYGINALNY ZESTAW ENCANTO SKŁADA SIĘ : (CLARYFYING SHAMPOO) 236ML (STRIGHTENING TREATMENT) 236ML (POST-TREATMENT CONDITIONER 236ML KUPUJĄC U MNIE DODATKOWO GRATIS OTRZYMUJESZ: 1.INSTRUKCJE W J.POLSKIM 2.PĘDZELEK -KTÓRY POMOŻE CI DOKŁADNIE NANIEŚĆ PREPARAT NA WŁOSY 3.MISECZKĘ -UŁATWI CI DOZOWANIE PREPARATU 4.MASECZKĘ OCHRONNA NA TWARZ 5.REKAWICZKI OCHRONNE 6.SZAMPON BABY DREAM- STOSOWNY PO ZABIEGU ( MIN.72 GODZ.) PONIEWAŻ INNE SZAMPONY WYPUKUJĄ KERATYNĘ JA TEŻ STOSUJE ENCANTO NA SWOICH WŁOSACH- PODAM CI KILKA PORAD KTÓRE ZNAM Z DOŚWIADCZENIE STOSOWANIA ENCANTO ALE UWIERZ ZE EFEKT JEST NAPRAWĘ REWELACYJNY WŁOSY STAJĄ SIĘ LŚNIĄCE, MAJA PIĘKNY ZDROWY WYGLĄD,A CO NAJWAŻNIEJSZE STAJĄ SIĘ PROSTE !!!!!!! KONTAKT: TEL.: 793491339 e-mail: monia-klaudia@wp.pl PS. JESLI PRZY ZAKUPIE WYBIERZESZ PRZESYŁKE POBRANIOWĄ TOWAR ZOSTANIE WYSŁANY NASTEPNEGO DNIA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainom
240zł i to jest chyba najlepszce co moze byc przynajmniej moim zdaniem poniewaz cale zycie moja udreka byla wielka szopa na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaa88333
odzywia ale tylko "wizualnie". po encanto i innych podobnych kerat. prost. wypadaja wlosy jak cholera! nie wspomne juz o tym, ze zawieraja rakotworczy formahelyd. kiedys dziewczyna na wizazu pisala, ze zabieg robil jej chlopak i zaczela mu leciec krew z nosa. zreszta fajnie na allegro ktos napisal instrukcje: zeby recznikiem zakryc usta i nos. masakra:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainom
co prawda ze zapach jest okropny i ciezko wytrzymac to sie zgodze !!! ale dlamnie to napraqwde chyba jedyny rarunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Encanto dosłownie uratowało włosy! Miałam ścinać, ale siostra zamówiła zestaw z http://beautysin.pl/, pomyślałam, ze nie mam wiele do stracenia i moje włosy odżyły! Sa gładkie, lśniące, nie mogę się na nie napatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillannkaa
Czy możecie wysłać jakieś zdjęcia po zabiegu Encanto, faktycznie patrzyłam nie wychodzi to aż tak drogo, a skoro ocali mnie to przed obcięciem włosów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpinam się do prośby bo i cena i obietnice są całkiem kuszące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem kreatynowe prostowanie włosów powinno się jednak robić się w salonie fryzjerskim. Moja znajoma eksperymentowała samodzielnie i nie za specjalnie jej to wyszło. Wprawdzie nie wiem jakiej tam kreatyny używała, ale wydała chyba na te wszystkie do tego potrzebne kosmetyki ze dwie stówy i raczej efekt był mizerny. W dodatku po trzech tygodniach śladu nie było po prostowaniu. Ja tam co pół roku w salonie Gnatyshyn robię ten zabieg i jestem zadowolona. Płacę ok. 400 zł, ale efekt mam na co najmniej na cztery miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KERATYNA-KERATYNOWE nie kreatynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly

A słyszeliście o NANOPLASTII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×