Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mzebr

Wózki Betico Baby-wasze opinie

Polecane posty

Gość Marysiaaak
Ja polecam wozek TRAVELER, jest śliczny! No ale nie o wygląd chodzi. Mi się podoba bo jest lekki, łatwy w składaniu i rozkładaniu, ma duża gondolę, któa chroni od Słońca, no i za pomocą jednego przycisku mogę zablokować tyle kółka, przydatne bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie widziałam ostatnio ten wózek na wystawie, też mi się podobał, tylko zwątpiłam bo jak cena taka niska, to myslałam, że jakościowo może też być słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiaaak
No co Ty! Jest dobry, materiał się nie przeciera, nic mi nie odpadło a mam go już rok, kółka też solidne, mają szerokie oponki. Wiesz, cena niska bo prosto od producenta mozesz kupic i nikt nie doklada swoijej marży, a poza tym, Beticco ogolnie robi tansze produkty w porownaniu do znanych marek, a jakość wcale nie jest gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszeklaskowy
Też kupiłąm ten wózek i ejstem bardzo zadowolona. Tak jak dziewczyny piszą, wózek jest tani, ale jak dla mnie nie różni się niczym od innych, a nawet ma dodatkowe fajne funkcje jak np. rozkładane pod różnym kontem oparcie- jest świetne, nie raz z tego korzystaliśmy jak dziecko chciało spać czy było zmęczone to obniżaliśmy je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladałam zdjęcia w internecie i nie sprawia wrażenia za bardzo solidnego. najpraktyczniejsze są wózki i gondolka w jednym, dlatego kupiłam dla mojej córeczki wózek graco evo. jest leki, solidny i bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam o nim duzo i ma mnostwo wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Strzałke
Ja też czytałam i żadnych wad nie znalazłam - kupiłam i jestem mega zadowolona. W końcu wózek, który nie waży tony, a do tego jest naprawdę wygodny w obsłudze. No na zdjęciach wygląda na słaby, bo jest niewielki, ale to nie znaczy, że jest słabo wykonany - wręcz przeciwnie, dla mnie jakość taka sama jak wózka, który kupiłam za 3 razy tyle... już więcej nie przepłace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek graco evo - nie gaaadaj, u nas się nie sprawdził, no ale może to kwestia potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentyna1978
Ja akurat nie mam wózka Traveler, kupowałam inny model firmy Beticco i też mogę potwierdzić, że tutaj niska cena odpowiada wysokiej jakości . Wózek mam już drugi rok i wyglada jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Tymka
Hej dziewczyny! Właśnie wczoraj byłam na pierwszym spacerze nową bryką mojego dziecka i mogę potwierdzić opinie, które wychwalają wózek, bo mi również przypadł do gustu. Jest lekki, więc osoby, które lubią czuć ciężar wózka bo myślą, że jest solidniejszy powinny zmienić upodobania. :) N ale, co kto lubi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loffidia
Ja tam kupiłam i jestem zadowolona. Każda mam szuka czego innego, ja chciałam by wózek był niedrogi a mimo to ładny i stabilny na drodz, by mi kółka nie uciekały, by lub nie hamowały niepotrzebnie. Tutaj wszynio chodzi jak w zegarku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaskaa
ja równiez polecam ten wozek Traveler, dla mnie naprawde wygodny bo ma takie dosc obrotne kolka i sie nie zacinaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wózek jest super, polecam szczególnie młodym mamom z trudną sytuacją finansowa, bo nie odbiega od innych ani wyglądem, ani jakością, a przynajmniej cena nie jak z kosmosu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×