Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agata MAMA MAKSIA

nagonka na karmirnie piersia- PARODIA

Polecane posty

teraz mm maja wszystkie potrzebne witaminy i to co potrzebne dla niemowlat. mamy XXI wiek. a co tam jestem leniem - mowcie co chcecie, dwoje dzieci odchowalam na mm i nic im nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
a po co wy w ogóle takie tematy zakładacie??? Naprawdę aż tak często widujecie się z babcia/dziadkiem/i resztą rodziny, że codziennie wysłuchujecie jakie to z Was złe matki? Nie wiem, ja przez pierwsze 6miesięcy, kiedy karmi się tylko mlekiem z dziadkami spotkałam się może z cztery razy, z teściami może trochę więcej. I nawet gdyby mieli ochotę mi coś powiedzieć to nie było dużo okazji :):) Dajcie już spokój i tyle. Ja karmiłam piersią rok- i co z tego wynika?? to, czy zdrowe i tak wyjdzie po czasie i zalezy od tysiąca innych czynników. Kropka. A jak ktos się uprze to laktacje pobudzi. A jak nie chce to karmi modyfikowanym- co w tym złego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mleka w piersiach mialam duzo, po prostu bylo dla mnie katorga co chwile wyciagac piers bo bobas co chwile sie domagal. dalam butle po tygodniu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie sztuczne mieszanki
powtórze to jeszcze raz - naaukowcy ze skory wychodza,zeby sztuczne mleko upodobnic do naturalnego - czyli tego najlepszego wzoru. Nie wnikam kto karmi, a kto nie i dlaczego , nie oceniam, ale niewatpliwie mleko matki jest najzdrowsze. Inaczej mieszanki bylyby wzorowane na - bo ja wiem - mleku krokodyla czy soku pomidorowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
przecież wiadomo, ze mleko matki jest najlepsze- chyba nikt tego tutaj nie neguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda ja Ci nie mowie co powinnas robic, a co nie, wiec swoje cudne rady zostaw dla siebie. PO drugie jak już czytasz moje wypowiedzi to czytaj dokladnie, bo pije karmi. i wiesz co wole byc leniwa, niz taka ograniczona jak Ty. A poza tym co Ty mozesz miec do powiedzenia skoro sama karmilas mm? az taka hipokrytką jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ajajaja ja neguje
neguje wcale mleko matki nie jest najlepsze. jak matka wpieprza swinsta zle sie odzywia nie je owoców warzyw tylko same gówna bez witamin to mi kurwa nie wmówicie ze mleko matki jest nalepsze?? dobry zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jagoda ma II dziecko i wodocznie zmądrzała i karmi piersią, tak tudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
Jagoda - nie odpowiedzialas na moje pytanie. Syna starszego tez karmilas piersia? Z tego co sobie przypominam to nie, ale moge sie mylic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trudno to zrozumiec, bo sama karmila mm, a teraz nagle matka polka się zrobila i postanowiła oceniac i obrazac innych no prosze CiE! Hipokryzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie sztuczne mieszanki
a kazda matka chce dac dziecku to , najlepsze ( czyli wybiera wlasne mleko, nie mieszanke ) - chyba,ze z jakichs powaznych wzgledów nie moze. ktos pisze""neguje wcale mleko matki nie jest najlepsze. jak matka wpieprza swinsta zle sie odzywia nie je owoców warzyw tylko same gówna bez witamin to mi k**wa nie wmówicie ze mleko matki jest nalepsze?? dobry zart" A to,ze kobieta karmiaca powinna sie sensownie odzywiac, jak kazdy rozsadny człowiek , to chyba jasne. Jak je same gowna, to znaczy,ze głupia a na głupote i mieszanka nie pomoze:) Poza tym organizm nie jest głupi - nawet głodujacym kobietom w czasie wojen udało sie wykarmic zdrowe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze znowu bede powtarzac jak katarynka; to ze mamy XXI wiek nie oznacza ze mleko modyfikowane jest lepsze od mleka matki, bo w praktyce sztuczne mleko NIGDY nie dorowna mleku nagturalnemu. Nie piszcie tez ze karmienie to jak dojenie krowy bo coz innym jest mm jak nie przetworzonym mlemiem krowim? owszem z dodatkiem wytamin ale za to bez cennych naturalnych przeciwcial. I nie gadajcie ze w PL jest nagonka na karmmienie piersia bo ja poki co spotykam sie ze zjawiskiem dokladnie odwrotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mental cut
karmienie cycem jest zdrowsze niż z butelki i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×