Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

28agatagata

Fotoalbum - jaki rozmiar, papier, ile stron

Polecane posty

Gość gość
Jako panna młoda jestem za samodzielnym wklejaniem zdjęć do albumu. Wtedy klient ma szansę wybrania tych zdjęć, które mu się podobają i z tymi osobami, ktore są najbardziej dla niego znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeejbi
Czesc jezeli chcesz kupić fotoalbum to polecam Ci ten sklep www.extrema.com.pl mają tu bardzo duży wybór za czym idą świetne ceny . Wysyłka ekspresowa już następnego dnia, bardzo tania . Obsługa sklepu jest bardzo miła i przyjaznie nastawiona do klienta zawsze pomogą a jak trzeba to nawet doradzą . Ostatnio kupowałam tam fotoalbum swojej koleżance na 18te urodziny postawiałam tam nasze zdj wyszło super . Bardzo polecam ten sklep jst to jeden z lepszych sklepów online tego typu w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, również sporo szukałam fotoalbumów, znalazłam parę takie edytorów co ściagasz i potem możesz przesłać firmie plik. można też w necie znaleźć strony, na których samodzielnie robisz i oni drukują i wysyłają. wtedy jest nawet tanio. na przykład coś takiego: makemybook.pl albo digialbum.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziuchnenka
Ja kupiłam takie ładny na chrzest fotoalbumik, mysler ze to fajan pamiatka, widziałam też ze maja inne fotoalbumy, to moze tam zobacz, to jest firma LimiQ, znajdziesz ich na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fotoksiążkę drukowałam w http://www.aaprint.pl/ wyszło pięknie, zdjęcia mają dobre kolory, wszystko jest ostre, nic się nie rozjeżdża. Można u nich śmiało drukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milga6
Radzę zerknąć sobie tutaj http://www.cewe.pl/cewe-fotoksiazka.html i sprawdzić rozwiązania oferowane przez CEWE. Uważam, że naprawdę warto, bo oferta jest szeroka, a przez to każdy klient możne wybrać takie rozwiązanie, jaki przypadnie mu do gustu. Poza tym cena jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka889
Ja aktualnie zastanawiam się, aby zainwestować w fotoksiążkę. Myślę, że jest to super pomysł na to, aby uchwycić wspomnienia :) Widziałam nawet ciekawą ofertę, w której można stworzyć wszystko samemu online: http://www.colorland.pl/fotoksiazka - wiele szablonów do wyboru, a projektowanie nie jest takie trudne :) Warto też zapisać się na newsletter i korzystać z promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotoksiążka to super pomysł :) Zerknij sobie na www.oprawa.gdziewesele.pl/Atrakcje-weselne/ tam znajdziesz dużo firm, które mają w swojej ofercie przepiękne fotoksiążki na zdjęcia z wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foto album to bardzo fajny pomysł na prezent ślubny, urodzinowy , ciążowy i tym podobne. Ja osobiście swoja pierwszą foto książkę zamówiłam w www.fotoalbumymalik.pl i wyszło to przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, że takie rzeczy jak zdjęcia powinny być nie tylko na komputerze a w albumie. Takie foto albumy pozamawiałam w www.fotoalbumymalik.pl po bardzo dobrej cenie. Teraz mam pamiątkowe zdjęcia na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zdecydowanie jestem zdania że zdjęcia w albumie zwłaszcza z takiej uroczystości jak ślub i wesele są lepsze, przede wszystkim trzeba jednak zwrócić uwagę na to kto wykonuje zdjęcia żeby były one naprawdę super, nasze zdjęcia wykonała pani Kasia z Ocal Chwile, Zdjęcia naprawdę cieszą oczy i przywołują wspomnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leosia

Bardzo ładne albumy i ramki do zdjęć można kupić z firmy  Foto-Etui w Poznaniu. W Foto-Etui można kupić ramki czy albumy na zdjęcia na prezent czy podczas aranżacji mieszkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szylka

Ja drukowałam  albumy ze ślubu, z przyjęcia zaręczynowego i  z pierwszego roczku naszej córki w Kserkopie i zawsze wychodziło spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris

Najlepiej wybrać taki co jest robiony w drukarni a nie jakimś punkcie foto. Polecam www.alboomer.com

Widziałam produkcję i mogę potwierdzić solidność i ładne kolory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×