Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Gość anusiadanusia
Hej ja juz na nogach:-) Zaraz zrobie sobie kawke i ugotuje jajeczka. Mam swoja działalnosc dlatego tak dużo pracuje ale nie narzekam bo lubie swoją prace;-) gratuluje osiagnietych rezultatow:-) Zmykam. Może poźniej bede miala chwille:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia, nadal wstajesz o 2... naprawdę szacunek za to, ja bym nie umiała. nie da rady, nawet gdybym miała wstać po to, żeby odebrać milion dolarów wygranej. koktajl, mniam! ja ostatnio jadłam nie maliny, a jagody ze śmietaną 18%, też pychota. dzisiaj na śniadanie znowu męczyłam galaretkę, zrobiłam też pastę z awokado. jeżeli ktoś lubi, to podaję bardzo prosty przepis. mnie strasznie smakuje i dobrze syci. - 1 awokado(moje ważyło 185g po obraniu i bez pestki) - 75g tłustego twarogu - sól i pieprz do smaku dojrzałe awokado(musi być miękkie, dać się wgniatać palcem jak masło) obieramy ze skórki i kroimy na kawałki. dodajemy twaróg. ja dodałam też od razu sól. całość miksujemy i gotowe. kawałki awokado nie muszą być drobno pokrojone, jeżeli jest dojrzałe to bez problemu zmiksujemy nawet duże kawały(ja np z lenistwa takie dałam) w całości mamy: B12 W6 T33. nie wliczałam białka z awokado, użyłam twarogu firmy mlekpol. pastę można jeść samą lub z optymalnymi chlebkami/oopsie rollsami. przepis dość minimalistyczny, więc można dowolnie modyfikować i zmieniać proporcje :) dziś upiekę jeszcze oopsies na jutrzejszy wyjazd, ale eksperymentalnie dodam masło, bo nigdy ich nie umiem zdjąć z blaszki. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam, nie pomogło. dodałam do rollsów trochę masła i trochę otrębów. po połączeniu z ubitym białkiem nie wyszło to dobrze. placki rozlewały się i nie wyrosły za wiele, ale za to bez problemu udało mi się je oddzielić od papieru. teraz mam po prostu takie cienkie, okrągłe kromki(zmieści się więcej masła :D). jakie są w smaku - dowiem się jutro. przypuszczam, że dobre jak zawsze :) dziś już zjadłam wszystko co można było zjeść, kawkę ze śmietanką tylko jeszcze wypiję później. mam dzień przerwy od ćwiczeń, siedzę w domu i jem z nudów. mam nadzieję, że wieczorem gdzieś wyjdę, bo jak nie to biada lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam, nie pomogło. dodałam do rollsów trochę masła i trochę otrębów. po połączeniu z ubitym białkiem nie wyszło to dobrze. placki rozlewały się i nie wyrosły za wiele, ale za to bez problemu udało mi się je oddzielić od papieru. teraz mam po prostu takie cienkie, okrągłe kromki(zmieści się więcej masła :D). jakie są w smaku - dowiem się jutro. przypuszczam, że dobre jak zawsze :) dziś już zjadłam wszystko co można było zjeść, kawkę ze śmietanką tylko jeszcze wypiję później. mam dzień przerwy od ćwiczeń, siedzę w domu i jem z nudów. mam nadzieję, że wieczorem gdzieś wyjdę, bo jak nie to biada lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety zachorowałam :( nie mam siły dzisiaj na wyliczanie składników, będę słuchać mojego ciała. na sniadanie jajecznica z 1 jajka i 2 żółtek, z cebulką i oliwkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grypsko z zapaleniem gardła. przedawkowałam węgle podczas choroby, mało optymalnie było(nawet wielki kawał sernika mojej mamy zjadłam, trzeba wracać na dobrą ścieżkę). ale i szybko doszłam do siebie - jutro już powinnam być zdrowa. włączyłam miód. mimo, że nie chciałam brać leków to jednak musiałam czymś zbijać gorączkę, żeby się tak nie męczyć. w czwartek wyjeżdżam, więc nie będzie mnie tutaj jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiadanusia
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu nadal pustki... wróciłam. było alkoholowo a więc i niezbyt optymalnie, bo węgle przekroczone. żadnych ćwiczeń w tym czasie też nie uskuteczniałam. oprócz słodkich alkoholi, piwa i małej ilości słodkich napojów pitych z wiadomych przyczyn :D żywiłam się optymalnie - jajecznica i śmietana. mimo alkoholowego szaleństwa dziś rano na wadze 61 kg. zostały jeszcze 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ta moja waga oszukuje, bo znowu 62,5 kg. wracam do dokładnego liczenia a przede wszystkim porządnych ćwiczeń! do końca wakacji chcę chociaż te 60 co miało być przed wakacjami. ostatnio na śniadania jadam omlety - pyszna sprawa. buziaki ślę w eter, bo i tak nikt tu nie zagląda. mua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiadanusia
:-*;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiadanusia
Hej. i prawie miesic wakacji minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia, nie dołuj mnie. nawet nie wiem kiedy to przeleciało... postanowiłam tak jak moje żo pooknować żywieniowo, bo coś chudnięcie mi nie idzie. nie będę jeść po 18. inna sprawa, że ostatnio często mam jakieś wpadki i nie liczę BTW - jem na oko. za to codziennie biegam i ćwiczę, wychodzi co najmniej 2,5h razem. od jutra rezygnuję z przedbieganiowej kawy ze śmietanką - będzie jako pierwszy posiłek po bieganiu, koło 9.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiadanusia
Hej To co dobre niestety szybko sie konczy. Ja niestety nie moge zrobic sobie takich długich wakacji. W sierpniu wykorzystam długi weekend na mały odpoczynek .A pozniej dopiero w listopadzie i grudniu po pare dni. kto ma wolne niech odpoczywa i spedza czas jak lubi bo wkrótce zostaną wspomnienia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od paru dni mam takie jakby kolki z prawj strony pod żebrem, czyli to może być wątroba, albo pęcherzyk. co radzicie zrobić? jutro wyjeżdżam na wakacje, nie chciałabym się tam tułać po szpitalach. moze na ten okres lepiej przejść na dietę beztłuszczową? nie będę miała możliwości dokładnego wyliczania BTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że nie boli mnie po jedzeniu, ból jest od tego niezależny. problem zaczął się po dniu głodówki. może to od kawy? co prawda nic wtedy nie zjadłam ale wypiłam przez cały dzień 2 kawy i na następny dzień rano też. od czasu tej feralnej głodówki już codziennie mam te bóle, strasznie przeszkadzają w bieganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też żo
Spróbuj zażyć Nospę, działa rozkurczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomogło. ból, a raczej kłucie pojawia się tylko kiedy się ruszam. dziś jakiś cały ten brzuch jakby nie mój. odstawiam wszelkie używki do odwołania. sidola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam z wakacji :) staram się tu żywić optymalnie, tzn na śniadanie omlet z 2 jajek + ser + cebulka + pomidor, potem w trakcie dnia dnia śmietanka 30%, na obiad coś dozwolonego ale z przyczyn oczywistych nie liczę BTW. węgli jem ilości znikome, bo podejrzewam nadmiar białka, więc w sumie bardziej atkinsuję niż kwaśniewskuję. jem w oknie 8-godzinnym - od 8 do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiadanusia
Hej a klucie przeszło? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłucie mam nadal, ale nie nasila się. ignoruję ten fakt. może zniknie po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiadanusia
Hej A miałas moze usg jamy brzusznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdążyłam już zrobić przed wyjazdem, ale jak wrócę, a kłóć nadal będzie, to zrobię. Pogoda niezbyt, ale idę pobiegać po plaży. Sidola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani anusiudanusiu, czy mogłaby Pani napisać do mnie na bernatka199@gmail.com, mam pytanie odnośnie diety optymalnej, będę wdzięczna, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin4444
Ja nie tak dawno korzystałam z planu żywieniowego ze strony www.trener-dietetyczny.pl . Tutaj takie specjalne diety dla osób, które chcą schudnąć przygotowuje Łukasz Bodura, trener personalny z dużym doświadczeniem. Warto spróbować u niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×