Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość knjkjkjk

weszlam na czata pod nickiem -znudzona_zona

Polecane posty

Gość knjkjkjk

wiecie co sie dzialo:o masakra\\40 chlopa napisalo do mnie z propozycja seksu:D nie mam meza zrobilam to dla jaj masakra co za dziwki meskie:o gdzie meska solidarnosc zeby czyjas zone ruchac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .........
co sie tak dziwisz ...wchodzisz na czat pod tak prowokującym nickiem to czego się spodziewasz że ktoś z Tobą będzie chciał różaniec odmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
nie nie ale zeby tykac czyjas zone:D co za kurwy meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie wie o czym mówi.......
żono - ty nie masz chyba pojecia o życiu..... serio!! jeśli uważasz, że to tylko dziecinne pisanie jesteś w błędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie nasluchałam
tak własnie jest na swiecie a czat daje ci uzupelnienie tego co naprawde myśla faceci... w oczy ci tego nie powiedza przeciez :) czat daje mozliwosc rozeznania sie jakie "mysli" maja faceci i bierze sie na to poprawke wychodzac w swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
zdziwilaby sie jaka tam skala wiekowa byla:D od 18-45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie nasluchałam
"co za dzi**i meskie gdzie meska solidarnosc zeby czyjas zone ruchac?" nie tyle dziwki co maja nas za dziwki i szmaty...co najlepsze ja tez tak wchodziłam i sie dowiedziałam co oni o nas myśla i co jest najlepsze wiem ze zaden facet nigdy nie potraktuje zadnej kobiety serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
sory i kilku 15, 16 latkow tez ale z takimi nie gadalam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie tylko na erotycznym tak jest, ja wchodzę na regionalny z nickiem od mojego imienia i też same propozycje seksualne, dlaczego żadna dziewczyna do mnie nie napisze żeby o babskich sprawach pogadać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .........
żona-swojego-męża....a Ty myślisz że gdzie żonaci dojrzali faceci najczęściej szukają kochanek hmmmm ?....tylko w internecie ....już dawno udowodniono że zdrady i owszem były są i będą ale dostęp do netu w dużej mierze to ułatwia ...więc nie zgadzam się z Tobą że to tylko takie gadanie z którego nic nie wynika ...bo jak ktoś wchodzi na czat to zazwyczaj w jakimś celu ...a żonaci faceci maja jaki cel jak myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
chetnych i dyskretnych:D bezzobowiazan oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
na regionalny weszlam normalny czat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .........
prawda jest taka że teraz obojętnie na jaki czat się wejdzie to jeden wielki burdel i w 90 % nie masz szans na normalną rozmowę ....a ja pamiętam czasy gdzie można było wejść na czat normalnie porozmawiać i nikt na dzień dobry nie pytał jaki sex lubię albo jaki rozmiar stanika noszę :)....dlatego nie wchodzę na czaty już od dawna bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys z kumplem... z jakies 5 lat temu na jednym czacie robilismy takie zarty - on wchodzil pod kobiecym nickiem - gadal z facetami o seksie itd.. wysylal zdjecia... kolesie sie napalali ... i proponowal spotkanie... 1 na 30 przyszedl... reszta to tacy erotomani gawiedziarze i z nudow sobie pisali ... a nie szukali naprawde zadnej kochanki na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
zono uwierz ze watpie;o mysle ze jakbym chciala sie spotkac wiekszosc przylecialaby jak na skrzydlach:o tez kiedys szlo tam normalnych ludzi spotkac i ja tam swojego eks chlopaka 3 lata temu spotkalam teraz to burdele a nie czaty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .........
żona-swojego-męża...no zgadzam się z Tobą że większość jest takich co siedzą i męczą misia pod stolikiem :D tzw erotomani gawędziarze....ale są i tacy którym się nawet pisać nie chce a od razu by się umawiać chcieli na szybki numerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knjkjkjk -> a ja tam meza swojego poznalam... fakt bylo wielu glupich chlopatasiow ale i paniennek tez... gadali o pierdolach ... ale wiem ze sa i normalni :) chociaz juz od dawna tam nie wchodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
taka ladna dupa a meza na czacie poznawala;P no fajnie na realu ciezko troche poznac zwlaszcza jak sie nie jest typem imprezowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .........
ja też kiedyś z koleżanką zrobiłyśmy niezły numer....koleżanka pracowała wtedy w bardzo drogim hotelu na recepcji ....nakręciłyśmy faceta nieźle ...że przyjadę na spotkanie w samym futrze i bieliźnie i będziemy uprawiać dziki sex :D:D:D...facet kręcił trochę nosem że drogi ten hotel ale w końcu się zgodził ....umówiłyśmy się na dzień żeby ona akurat miała dyżur ...opisał się bardzo dokładnie miał mieć 3 białe róże w ręce i pojawił się czekał długo a koleżanka myślała że umrze że śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
przekalkulowal ze na dziwce drozej by mu wyszlo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .........
knjkjkjk...a nie wiem co on tam sobie kalkulował mam to w nosie ....był żonaty i dlatego chciałyśmy mu utrzeć nosa już nawet nie wspominam propozycji innych facetów typu szybki numerek w samochodzie a nawet Tira :D...bo akurat facet ma taką trasę że będzie przejeżdżał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
ja jestem ciekawa czy oni znajduja to czego chca na tym czacie i czy sa chetne dziewczyny na male co nie co bezzbowiazan z zonatym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knjkjkjk
w to akurat wierze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem też .........
ja myślę że spory procent znajduje ....a pamiętaj o tym że mężatki też zdradzają i wtedy jest dla nich obojga najlepszy układ na niezobowiązujący sex ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×