Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bella ...

inhalacje przy katarze i kaszlu

Polecane posty

Witam, wpadłam na pomysł by zrobic mojej corce inhalacje, bo od dwoch dni ma katar i kaszel, ktory sie nasila.Podaje jej Rutinaceę, Salbucol, smaruje Pulmexem i daje Clemastinum. Ale pomyslałam że inhalacja Beroudalem nie zaszkodzi. I teraz pytanie czy przy takich objawach mozna ten Berodual stsowac? Jest juz pozno i nie chce dzwonic do mojej pediatry wiec pytam czy ktos ma doswiadczenie w leczeniu inhalacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
sama nie podawaj inhalacji z leku.najlepiej zrób samą solą fizjologiczną ja zawsze tak robię dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olbas oil mozesz wykorzystac na katar (2 krople na ubranie) u nas pomaga na katar,ułatwia oddchanie. Nie pakuj tyle leków w dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krople stosowalam, a do tego jeszcze smarowalam Pulmexem. Lenka juz lepiej. Pediatra kazala zostawic syrop z cebuli, rano Flavamed wykrztusnie. Rutinacee i Clemastinum. Do tego moge robic inhalacje ale z samej soli. Niestety Bartek podlapal katar - daje Cebion, Nasivin i oczyszczam nosek. Poki co nie kaszle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dita von Tiz
ten inhaator jest vardzo kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkakaa
Inhalacja, to bardzo bardzo dobry pomysł, bo zaszkodzić, na 100% nie zaszkodzi, a pomóc pomoże na bank. Warto zainwestować w dobry inhalator (dobry wcale nie znaczy drogi). Pani w sklepie medycnzym u nas na osiedlu poleciła mi inhalatory od Diagnostic i w ogole tę firmę. Kupiłam soie taki jednen bardzo jestem zadowolona. Cichy, nieduży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1919
Dobre efekty daje inhalacja w astmie. Sama z takiej domowej terapii korzystam za pomocą inhalatora Pro Sanity. Ten model to kupiłam z polecenia koleżanki, która też choruje właśnie na astmę. Jak się korzysta? Przede wszystkim prosto. Nie jest to system który by jakoś utrudniał wdech i wydech przy inhalacji. Nawet dzieci mogą z tego korzystać i czasami się mojej córce zdarza jak się zaziębi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalatorów to jest teraz bardzo dużo i mam wrażenie, że ich ilość ciągle w obiegu rośnie. Sami w domu używamy Sanity Simple. Prosty w budowie sprzęt, podłączenie i samo inhalowanie się nie jest skomplikowane. Jak najbardziej się ten automat nadaje do korzystania przez dzieci – bezpieczny, łagodny, cichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinass
Ja się zdecydowałam na dość mały inhalator od Sanity - Alergia Stop. Po pierwsze taki mniejszy łatwiej przenieść, po drugie łatwiej znaleźć na całą konstrukcję miejsce w pokoju. Prosty w obsłudze, szybko dostarcza aerozol, można go używać przy terapii ale też po prostu profilaktycznie żeby śluzówkę nawilżyć i złagodzić podrażnienia. Mam nadzieję, że trochę mi podziała, gwarancji mam na niego 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chciałam się czegoś dowiedzieć o inhalacji, nebulizacji, kompresorach, wielkości cząstki i całych tych technikaliach to dużo inf znalazłam na http://inhalacja.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalatory są różne i od doboru odpowiedniego pod konkretne leczenie dużo zależy, ja wiedzę czerpię z internetu głównie i z paru książek też, strona inhalacja.pl jest sensownie prowadzona przykładowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupilem w promocji inhalator + termometr od sanity. B tanio wychodzi ten zestaw mesh + Baby Temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inchalacje z beredualu ppfaje sie przy zapaleniu oskrzeli albo pluc. Jak to zwtkly kaszelek nie glosny i ciezki to zwykła sol do inchalacji. Berodual to steryd noe mozna sobie go ot tak ppfawac mozesz jeszcze bardziej nasilic kaszel, woem bo przerabialam to i pogorszylam tylko dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna ma teraz promocje sanity, kupiłam komplet Smartcardio + Duo control – oprócz cisneiniomierza masz miernik do saturacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na prezent świąteczny brałam w promocji komplet Silent Mesh + BabyTemp Sanity, i inhalator wzięłam sobie a termometr siostrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na inhalacje nie jest nigdy za późno tak naprawdę, a nie ukrywam że myślalam że to bardziej dla dzieci niż starszych osób metoda...Jaki aparat kupic i jak leki dobrać można się na https://inhalacja.pl dowiedzieć, i chyba internet jednak jest głównym źródłem informacji bo niestety ale lekarze rzadko kiedy wiedzą coś więcej o inhalacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie teraz przejrzeć promocje od Sanity. Sama kupiłam Inhalator Baby + Rozgrzewający Jednorożec idealny komplet przy dziecku, jak się zaziębi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobione komplety urządzeń w promocji ma Sanity, sama się załapałam na Silent Mesh + BabyTemp czyli mam inhalator siateczkowy tutaj i termometr IR o kilkadziesiąt procent taniej niż jakbym miała kupić pojedynczo jedno i pojedynczo drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Mesh + Baby temp od Sanity, przydatny zestaw w domowej rodzinnej terapii, termometr gorączkę mierzy w sekundę, a inhalator nadaje się do każdego leczenia, nieważne czy górne czy dolne drogi są zarażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanity ma różne zestawy urządzeń w niższych cenach, ja kupiłam Silent Mesh + BabyTemp. Bardzo wygodny lekki inhalator i termometr z podczerwienią, kupując osobno wydałabym dobre kilkadziesiąt złotych więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petakasa
kupując inhalator trzeba sie zorientować do których leków sie nadaje, my mamy tłokowy, syn często łapie kaszel i mamy zalecenie od lekarza zeby inhalowac go budixomem neb, a do tego leku nie nadają się inhalatory ultradźwiękowe, tylko to u niego działa na to kaszlanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super zestawy ma w ofercie Sanity. Mi najbardziej był potrzebny SmartCardio + Pulsooksymetr DuoControl , muszę sobie kontrolować i natlenienie i ciśnienie, także urządzenia zdają egzamin i bardzo często są wykorzystywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy dziecku to bardzo mi się przydaje zestaw inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec Sanity. Bezpieczny inhalator, dopasowany i tak samo ten kompres atestowany, suchy, do nagrzewania w mikrofalówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serwis inhalacja.pl można przejrzeć jeśli ktoś szuka dodatkowych informacji http://inhalacji. Dużo tematów poruszają i bardziej technicznych i bardziej codziennych, praktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalatora używamy polskiego Sanity, model Simple. Tak jak nazwa – simple, prosty sprzęt, łatwy w ustawieniu, włączeniu i samej inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę kupić ten inhalator Baby i Rozgrzewający Jednorożec w zestawie. Jedno pytanie – jak długo kompres trzyma ciepełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompres właśnie mnie bardzo pozytywnie zaskakuje jeśli chodzi o termikę. Długo trzyma, nawet zimą jak chodziłam z córką po dworze na spacerze to się wcale nie wyziębiał za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest że inhalacja działa ochronnie na gardło zatoki czy krtań. Kupiłam sobie ten komplet inhalator Baby i rozgrzewający Jednorożec już dość dawno i też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę też podpowiedzieć model Pro. Dostaliśmy go dopiero niedawno, kurier w końcu do nas dotarł :) Pierwsze odczucia po pierwszych inhalacjach (u mnie ale też u synka) są bardzo pozytywne. Szybko, dokładnie, aerozol nie uciekał gdzieś w powietrze tylko całość można pobierać w płuca przez co zużywa się mniej lekarstwa. Co do leków to obsługuje różne, nawet te oleiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×