Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monique83.04.26

jaką książkę polecacie?

Polecane posty

Gość monique83.04.26

witam, jaką ciekawą lekką i mądrą książke polecicie do poczytania na wrzesniowe popoludnia?

Gość monique83.04.26
Dzięki- Prezesi czytają takie Ksiązki?:) piate dziecko -m/w jaka tematyka ---smutna czy taka od o życiu?

Gość doris lessing
a na odprężenie polecam "Zielone smażone pomidory" Jest film, ale książka lepsza

To zależy co kto lubi. Większość moich koleżanek z pracy preferuje romansidła w stylu Nory Roberts, i to nie zależnie od pory roku ;) Ja wolę Kinga, a z "lekkich , łatwych i przyjemnych"-książki J. Chmielewskiej.

Gość monique83.04.26
11 min czytałam...jak i niemal wszystkie Coelho. coś niezbyt obszernego stronicowo do 400

Gość doris lessing
"Piąte dziecko" - raczej smutna To opowieść o tym, że nasze marzenia nie zawsze spełniają się w takiej formie, w jakiej my byśmy sobie tego życzyli. Ale polecam. Literacka Nagroda Nobla, chyba w 2007roku Lekki styl, wyciąga bardzo Polecam też opowiadanie "Mrowisko" tej autorki

Gość monique83.04.26
hmmm cos lekkiego ,ale też nie byle romansidlo; bardziej życiowa tematyka ...tak by po wyjściu z korporacyjnego biura zagłebić sie w coś ludzkiego i emocjonalnego.

Gość doris lessing
"Piąte dziecko" - baardzo życiowa choć czasem przypomina horror

Gość monique83.04.26
Doris napewno sobie poszukam tej ksiązki....o cos takiego mi chodzi.Aby tez troche zatrzymac sie ....nad życiem. dzieki DVD -jestem typem niecierpliwca i często jak film mnie nie wciąga po 15 minutach to nic z tego...a książka jakos tak mam "ochotę " akurat aktualnie :D

Gość doris lessing
a ja dziś wypożyczyłam "Krystynę córkę Lavransa" Sigrid Undset i nie mogę się doczekać wieczoru, gdy dziecko zaśnie :) Powieść czytałam parę lat temu, ale lubię wracać do starych "przyjaciół". Polecam :) Też noblistka.

Gość dorotka4842
"nie samym chlebem"polecam!!zapachniało chlebem..albo colin thubron:cień jedwabnego szlaku" m inn .o Chinach współczesnych

Gość monique83.04.26
to podpowiedzcie jeszcze jakies ciekawe pozycje ksiazkowe...jesien nadchodzi ,bedzie okazja by poczytac . kilka juz sobie wynotowalam i zakupie/wypozycze :)

Gość monique83.04.26
a z innej beczki...wiecie gdzie mozna obejrzec online walke Adamka dzisiejsza?:) poza nutą wzruszen z ksiazek lubie tez dawkę emocji :] i licze,ze będą ;]

Gość monique83.04.26
doczkać sie nie moge jak jutro zaczytam sie w ktorejs z polecanych pozycji....jakąś napewno znajde dzieki dzieki dzieki!

Gorąco zachęcam do przeczytania "Bestii" Alex Flinn. Niesamowita książka. Jak łatwo się domyślić, to współczesna adaptacja dobrze nam już znanej baśni o "Pięknej i Bestii", ale w całkiem nowej scenerii;-)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować