Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monique83.04.26

jaką książkę polecacie?

Polecane posty

Gość malagenia
Jedną z lepszych książek jest na pewno "Życiorysy niepoprawne" Katarzyńskiego. Możesz ją znaleźć na goneta.net Nie jestem pewna, czy jest dostępna w innych księgarniach. Powiem Ci, że dzięki tej książce odzyskałam wiarę w polską literaturę.

Gość zielonykocyk
oj na pewno się nie zgodzę, z tym, że głupole tylko czytają. Książka może nas przenieść z zupełnie inny świat i nową rzeczywistość. dlatego ja tak kocham czytanie, a jak znacie książki, które mi pomogą w tym, żeby zobaczyć inny świat to piszcie.

Gość estrella_damm
lolita zawsze i wszędzie, ale z lżejszych - 'zielone łąki raju', francis clifford. albo 'złodziejka' sarah waters.

Gość sylwia4343
Źle wydrukowane życie polecam gorąco. Treść porusza dość poważny temat przyjaźni, miłości, cierpienia, niedopowiedzeń w związkach. Mam 35 lat, ale książka pozwoliła mi lepiej zrozumieć myślenie obecnego pokolenia. Pokłon dla młodej autorki, która ma prawdziwą, literacką pasję. Trafiłam na powyższa opcję przez FB.

Gość gość
A ja polecam sagę Barbary Rybałtowskiej. Składa się chyba z pięciu części i jest fantastyczna.Czytałam kilka lat temu.

Gość gość
to i ja coś polece , mianowicie "Samobójstwo Europy" Chwalby , dla koneserów historii ......

Gość gość
a ja Oczyszczenie A. Millera, świetna powieść, bardzo wciąga, idealna na długi wieczór

Gość gość
polecam książki jane austen są genialne i pozwalają się naprawdę odprężyć, a gryząc temat z drugiej strony to polecam przeczytać ten artykuł www.xiegarnia.pl/artykuly/dziesiec-ksiazek-ktorych-nikt-nie-konczy chociaż muszę dodać, że wojnę i pokój przeczytałam w całości i bardzo mi się podobała

Gość gość
pomijając Malowanego ptaka polecam pozostałe książki Kosińskiego - rewelacja: GRA, DIABELSKIE DRZEWO, PASJA, RANDKA W CIEMNO czy WYSTARCZY BYĆ

Gość ererss
Jak ktoś lubi bardziej elektryzującą i mniej grzeczną literaturę to warto zajrzeć do serii Twarze Kontrkultury, jaką wypuszcza wyd. Officyna – www.officyna.com.pl/seria-10 . Dużo skandalizujących rzeczy, poczynając na „Candy” a kończąc na „Wspomnieniach bitniczki” czyli książce jedynej liczącej się bitniczki – Diane di Primie, fascynującej postaci.

Gość zelass
Warto zainwestować w „Zdrowie bez recepty” Johna A. McDougalla. Masz w książce kompleksową propozycję diety roślinnej, taniej, energetycznej. W tej lekturze chyba wszystkie najważniejsze mity związane z jedzeniem zostały obalone na naukowych przykładach. Do tego sporo jest rzeczywistych historii. Można się zmotywować. Lekturę polecam każdemu, bo działa.

Gość Grażynka4321
Hej dziewczyny, mam nastoletnie dziecko i ten głupi wiek się zaczyna ... rozumiecie. Gra godzinami przed komp w dziwne gry :( Zastanawiam się nad prezentem i ktoś mi polecił abym mu kupiła książkę - coś z gatunku fantastyka. Co myślicie? Może tan przynajmniej na 2 wieczory odciągnę go od komputera ...

Gość gość
dobra książka jest fajnym sposobem na to, żeby się zrelaksować i miło spędzić czas. jak dla mnie jedną z ciekawszych, którą miałam okazję przeczytać jest Pierwszy telefon z nieba, bardzo ciekawa zaskakująca. Świetnie się ją czyta.

Gość gość
a ja nie czytam książek i nie czuję, że jestem gorsza. Zwiedziłam całą Europę. Znam trzy języki (niemiecki i angielski bardzo dobrze). Owszem, czytam wiele w internecie, ale tylko poradniki, treści historyczne, geograficzne. Nie czytam tylko beletrystyki. Nie pociągają mnie wymyślone historie, szkoda mi czasu na tak zwaną literaturę piękną. Oglądam dużo filmów, ale też raczej tzw. popularno-naukowe. Fotografuję, nieźle rysuję. Naprawdę mam się wstydzić, że nie czytam romansideł?

Gość gość
jak nie lubisz też ok, ja bardzo lubię. To jest mój sposób na relaks. A jeśli chodzi o polecane książki to na pewno warto sięgnąć po W cieniu.

Gość gość
ja dopiero co skończyłam czytać House of cards, książka rewelacyjna, jestem pełna podziwu dla postaci Franka Underwooda, że tak wszystkim i wszystkimi steruje, żeby osiągnąć swój cel.

Gość Marika133
Ja jestem aktualnie w trakcie czytania książki Ekspert Biznesu . Dobra i ciekawa książka , jak zacząć biznes.

Gość gość
myślę, że ci się spodoba książka Cuda Erica Metaxasa. Mnie się bardzo podobała, ciekawie napisana, potrafi przywrócić wiarę, w to, że cuda istnieją, że wszystko tak naprawdę jest możliwe.

Gość gość
a ja mogę polecić Ci Spisek Tudorów, książka pełna pałacowych intryg, dzięki temu jest bardzo wciągająca. Jak tylko zaczynasz czytać nie możesz przestać.

Gość gość
czytałam Cuda i jestem tą książką zachwycona. Bardzo mi się podobała. Potrafiła zmienić mój tok myślenia, spojrzeć na pewne rzeczy z nieco innej perspektywy.

Gość gość
ostatnio czytałam "Władcę piasków" i przyznam, ze zrobiła na mnie ogromne wrażenie, dlatego polecam :) Niesamowite jest to, ze napisała ją młoda, początkująca polska pisarka Eliza Drogosz. Gdzieś w necie są fragmenty książki, np. tutaj mozecie sprawdzić wladcapiaskow.pl

Gość gerrt
Warto sobie poczytać "Gdy kochają anioły" Dariusza Kunickiego. Dobra książka w podróż, czy po prostu do poczytania w domu popołudniami. Wciąga, wzrusza, porusza, czyli ma to wszystko co powinien mieć dobry romans.

Gość gość
48 tygodni Tylko ze nie pamietam autorki, ksiazka swietna! Usmialam sie do lez:-D

Gość gość
Ten słynny kostium, moim zdaniem idealna książka dla każdej kobiety.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować