Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monique83.04.26

jaką książkę polecacie?

Polecane posty

Gość gość
czytałam książkę N. M. Kelby, jak zaczynałam myślałam, że to będzie taka trochę nudna książka o kostiumie J. Kennedy, a okazała się bardzo fajną i ciekawą książką z wieloma wątkami, książką nie tylko o modzie ale też o marzeniach. Moim zdaniem warto po nią sięgnąć.

Gość fert
Dobrą książkę napisał jakiś czas temu R. Gong - ,, 666 do mroku". Generalnie nie przepadałem za jego pisaniem, ale ta książka mi podpasowała. Wyjątkowo dobrze się czyta, historia faktycznie potrafi wciągnąć. Nie ma tutaj oklepanych klisz i kopii.

Gość fert
Bardzo dojrzałe książki pisze Robert Gong, zdecydowanie warto jego pozycji poszukać. Jeśli miałbym coś wybrać z jego rzeczy to może ,,Wilki". Tytuł dużo mówi o samej fabule, bo faktycznie jest o wilkach tylko, że w ludzkiej skórze. Wyścig szczurów, dążenie do sukcesu za wszelką cenę...

Gość takagosia
Ja polecam książkę Anity Sumi Dziennik o-błędnik. Ciekawa fabuła, dużo humoru - rewelacja!

Gość gośćŚmieszek
Dziennik o-błędnik wymiata! Płakałam ze śmiechu!

Gość gość6667
Również polecam książkę Dziennik o-błędnik. Inteligentna książka, ciekawa fabuła, potrafiła mnie rozśmieszać co chwilę. Każdy powinien ją przeczytać.

Gość Już po 40tce
Ja polecam "Bóg zjawia się incognito" :)chyba nie do zdobycia w księgarniach ale można ją znaleźć w pdfie

Gość gość
a ja zapomniany Legion. Jestem pod jej wielkim wrażeniem. Moim zdaniem książka jest świetnie napisana i bardzo ciekawa.

Gość gość
a ja z kolei czytam dużo kryminałów i jeśli ktoś z was podziela moje zamiłowanie polecam sięgnąć po książkę Tajemnica domu Helclów. Bardzo dobrze napisana, wciągająca.

Gość gość
A co powiecie na ,,Trylogię Rzymską''. Mnie wciągnęła, polecila mi ją nieznajoma czytelniczka w bibliotece, miała rację, świetna powieść historyczna. Gersh

Gość gość
Też lubię kryminały i ostatnio miałam okazję czytać książkę Znikasz, jest naprawdę świetna, nie można się od niej oderwać. Jednym słowem super.

Gość Ermina
Kobiecy psychologiczny kryminał. Tak opisałabym książkę, którą właśnie skończyłam czytać - "Widok z nieba", autorstwa Clary Sanchez. Świetna od pierwszej strony, do samego końca. Polecam.

Gość brrt
Dobrą książkę napisał jakiś czas temu R. Gong - ,, 666 do mroku". Generalnie nie przepadałem za jego pisaniem, ale ta książka mi podpasowała. Wyjątkowo dobrze się czyta, historia faktycznie potrafi wciągnąć. Nie ma tutaj oklepanych klisz i kopii.

Gość gość
Też bardzo lubię czytać, nie wyobrażam sobie bez tego życia. Jeśli chodzi o to co warto przeczytać? hmm na pewno przeczytam długo wyczekiwaną przeze mnie książkę Witkowskiego Fynf und Cfancyś.

Gość gość
a ja jak na szpilkach czekam kiedy będę mogła przeczytać książkę Love styl life mojej ulubionej blogerki modowej Garanace Dore.

Gość gość
też czekałam na książkę Witkowskiego no i w końcu jest,świetny humor, szarość lat 90-tych bardzo mi się podoba.

Gość gość
Biblia jest prawdziwym Slowem Bozym. Wszystkie proroctwa pisane 2500 lat temu w Ksiedze Daniela sie sprawdzily. A te dotyczace naszych czasow sprawdzaja sie na naszych oczach. Tylko Bog mogl na tyle lat wstecz przewidziec, co bedzie sie dzialo w naszych czasach i co bedzie sie dzialo potem. Zostalo jeszcze tylko do wypelnienia kilka proroctw zanim nadejdzie koniec swiata i drugie przyjscie naszego PANA!

Gość gość
teraz jak są już długie jesienne wieczory to sprzyja czytaniu, ja mogę wam polecić książkę Żelazne damy, na mnie zrobiła ona niesamowite wrażenie.

Gość gość
czytałam Żelazne damy Kamila Janickiego i przyznam, że jestem pod wielkim wrażeniem. Nie można się oderwać, bardzo ciekawa i wciągająca. Szkoda, że na lekcjach historii pomija się role i sylwetki kobiet, które stały u boku władców Polski.

Gość gość
to prawda teraz jest idealny czas na czytanie książek, ja jestem tuż po lekturze książki Łukasza Maciejewskiego aktorki portrety i jestem nią zachwycona.

Gość piolika
Moim zdaniem warto przeczytać książkę "Tajemnica wraku", niezależnie od opinii na ten temat.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować