Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monique83.04.26

jaką książkę polecacie?

Polecane posty

Gość senkasenka
"Tajemnica wraku" bardzo fajna. Nigdy się specjalnie nie interesowałam katastrofą smoleńską, ale przeczytałam i nie żałuję.

Gość Radosław83
Ja z kolei bardzo lubię książki o tematyce historycznej, wojennej - ciekawią mnie te zagadnienia i bardzo relaksuje mnie takie pogłębianie wiedzy. Ostatnio na przykład kupiłem w księgarni Libra przez internet książkę Bohdana Halczaka "Dzieje Łemków od średniowiecza do współczesności" - to zagadnienie zaczęło mnie interesować, odkąd dowiedziałem się że moja narzeczona ma korzenie łemkowskie, a nawet zna kilka łemkowskich piosenek. Bardzo polecam bo zaczęła się bardzo ciekawie.

Gość Makitia
Dla nieco młodszych i raczej dziewcząt, polecam książkę "Ariana Grande. Z głową w chmurach". Nie jest to do końca biografia, ale widać, że książka ma trafić do nastolatki :)

Gość frycha
Tajemnica Wraku bardzo wciągająca, szybko się czyta:)

Gość gość
Podobnie, jak kolega wyżej ja też bardzo lubię powieści historyczne. Ostatnio czytałam dość wstrząsającą książkę Patryka Pleskota Zabić. Mordy polityczne PRL i muszę powiedzieć, że zrobiła na mnie piorunujące wrażenie.

Gość gość
a może biografia Elona Muska, twórcy paypala, tesli i spectraX. Moim zdaniem książka jest super i warto ją przeczytać.

Gość filemON23
Tajemnica Wraku Teoria Domina, od początku wiedziałem, że będzie świetna!

Gość Czaka19
Bardzo fajna jest i wzruszająca troszkę "żywa woda" Jana Parandyka. Wciąga od pierwszej strony ;)

Gość Sebin
Tajemnica wraku., Teoria domina. Opowiada wiele ciekawych faktów i nowych informacji na temat tej katastrofy, które nie były nigdy powiedziane.

Gość kontrabanda12
Żywa Woda faktycznie bardzo ciekawa, zabiera w świat fantastki, ale wszystko to przecież dla miłości....

Gość klearka
Sprawdź sobie Żywą Wodę Parandyka, naprawdę niebanalna historia...

Gość nytka23
Czytałam Żywą Wodę, naprawdę ciekawa i autor musi mieć dużą wyobraźnię żeby taką historię wymyślić:)

Gość gość
Czytanie powinno być zakazane Od tego psuje się wzrok Już lepiej w tym czasie pobaraszkowac z wysubliwowana bibliotekarką Dzieci mogą być sam od kiedy chcesz i człowiek z Tobą pisze tak się w realu nie jest piękna kobietom ???

Gość gość gość
Dobrze, że ja książek nie pisze A może warto zacząć?, talent, czas, natchnienie mam

Gość pontonek
Bez dwóch zdań warto Tajemnicę Wraku przeczytać, ciekawa historia.

Gość Pyza459
"Tajemnica wraku. Teoria Domina" naprawdę świetna. Lubie dowiadywać się informacji o takich sytuacjach jak katastrofa smoleńska.

Gość gość
Ja czytam bardzo dużo, szczególnie lubię literaturę faktu. Ostatnio miałam okazję czytać Lodowe Piekło M. Zuckoffa. Książka jest rewelacyjna. Polecam nie tylko miłośnikom historii i literatury faktu.

Gość gość
też lubię książki historyczne, są wciągające i można z nich dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy, o których nie mówi się na studiach. Teraz czytam książkę Niegrzeczne księżniczki i przyznam, że zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie.

Gość gość
Wszystkie Olgii Rudnickiej. Dziewczyna świetnie wg mnie pisze. Przeczytałam wszystkie jej książki i jestem zachwycona. Ma talent.

Gość Camilia
Z typowo kobiecych, polecam całą serię After, którą sama niedawno poznałam. Niedawno wyszła kolejna część, a właściwie prequel "Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę" - cała seria autorstwa Anny Todd. Polecam :)

Gość gość
A ja bardzo lubię czytać biografie. Teraz czekam na książkę Marka Rybarczyka Elżbieta II o czym nie mówi królowa.

Gość gość
Ja bardzo lubię książki autorstwa Katarzyny Michalak. teraz wyszła jej nowa powieść Zemsta i tę książkę mogę spokojnie polecić.

Gość gość
O dobrze wiedzieć, że Katarzyna Michalak napisała kolejną książkę. Jestem bardzo ciekawa, co tym razem nam zaproponuje.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować