Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość właśnie jem rosołek

Dziwne buty "półokrągłe" z Deichmanna - ktoś chodził ?

Polecane posty

Gość właśnie jem rosołek

Chodzi o to, że na palcach i stopie podeszwa jst "ucięta" a na śródstopiu uciska taka jakby piłeczka miękka... no nie umiem opisać :) po prostu jest wypukła podeszwa na środku. Potrzebowałam po prostu jakichś butów adidasopodobnych do 100zł ale pani w sklepie zachwalała, że działają jak te slynne "Reeformuj się" Rebooka buciki. Czy ktoś może potwierdzić że to tak działa? Bo w butach się śmiesznie "kołysze" :D Są miękkie i wygodne ale w sumie nei wiem czy to był dobry wybór, na razie po domu chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem tego opisu
nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna katastrofa jednak
buty z deichmana to chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłam czy nie, jak można aż
tak nie mieć gustu, żeby takie paskudztwo kupić i to za 100 zł. adidasopodobne za stówkę można kupić chociaż ładnie wyglądające, a czasem na wyprzedaży jakiejś to i markowe się trafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem rosołek
No nikt nie odpowiedział na pytanie, nie pytam nikogo o opinię bo większość "cudownych i ślicznych butów" przyprawia mnie i moich znajomych o wymioty - jak na przykład leginsy w kolorze dżinsów które są na tym forum "hot" a w Niemczech są obiektem śmiechu ;) Takie mi się podobają i tyle a potrzebowałam jakichś butów w Polsce zanim wrócę do domu. Szkoda że panie się wyżywają zamiast odpowiedzieć na pytanie. Ale widocznie seksu od dawna nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu nie pytasz na forum
niemieckim...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jem rosołek
Pytałam niedługo po pierwszym poście i już wiem jak chodzić i mam polecone inne firmy robiące nieco lepsze buty tego rodzaju ;) O temacie zapomniałam ale teraz wskoczył na główną to sprawdziłam. Temat pokazuej dokladnie czemu wyjechałam z Polski - ludzie są niesympatyczni w większości, zwłąszcza jak ich chroni anonimowość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiga 55555
Może i nie są ładne ...ale to najzdrowsze buty jakie kiedykolwiek wymyślono ! Korygują postawę , wzmacniają mięśnie kręgosłupa .Ja po złamaniu kręgosłupa , nie mogę już bez nich się obejść , bo albo kulę , albo gorset ! wybór tych butów okazał się trafiony w dziesiątkę .Dzięki ortopedzie , podpowiedział mi że są takie buty firmy MBT ...no ale okazały się koszmarnie drogie , na szczęście inne firmy również je produkują , dzięki tym butom , nie mam już rwy kulszowej nie wiem co to ból kręgosłupa .A na fitness rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do wilga 55555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiga jak one się nazywają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola

walkmaxx

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×