Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość t5t3333t

chciałabym lecieć do Egiptu a mój facet mówi ,że to obciach!!:O

Polecane posty

Gość t5t3333t

Bo kazdy tam leci i to najwieksza biedota teraz:O A mnie to nie interesuje po prostu chcialabym zobaczyc egipt umazam ze jest to mieisce warte zobaczenia.. A on che na Knary,bo wiekszy prestiż:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eferfrfwe
HAHAHA ALE kretyn z twje faceta ja bylam i w egipicie i na kanarach i jesli mialabym polecac to egipt, jest zwuczajnie wiecej do zobaczenia i cos sie ciekawego dzieje tzn dla mlodych ludzi lepsze miejsce....mozna nurkowac w egipcie na przepieknych rafach ktore sa jednym z nahjpieknieszych na swiecie.. polecam wyspe giftun jest to wyspa karaibska tzn wygladaem przypomina... mozna na kladach wybac sie na safari, zwiedzic kair itd chociaz ja w kairze nie bylam osobiscie, ale egipt to calkiem inna bajka inna kultura calkiem inny swiat od naszego!! to juz nie jest europa.. pamietam moje pierwsze wrazenie jak wyszlam z hotelu tam na ulice to WOW... calkiem inny swiat..a kanary? to hiszpania. europa... mase niemcow , snobow...tez fajnie ale egipt jest dla mnie bardzieh egzotyczny...a twoj facet to dupek ktory chce zyc na pokaz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak słów..........
Biedota to nawet nad jezioro/morze nie może pojechać- bo nie mają kasy na bilety. Snob i pustak z Twojego faceta naprawdę nie zna biednych ludzi. Przykre A Egipt polecam jeśli cię stać to jak najbardziej.( ja byłam tam 7 razy i nigdy mi się nie znudzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×