Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytam was

Prawko. WORD Grudziądz

Polecane posty

Gość zapytam was

zdawał ktoś egzamin na prawo jazdy w WORD w Grudziądzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam was
oj chyba nikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z grudzadza
i zdawalam tu prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam was
jak Wam poszło, jacy egzaminatorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam was
ja 23 września mam drugie podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdałam za drugim w ogóle za pierwszym pokręcili mi papiery i na sam egzamin dali mi inny samochód bo wtedy jeszcze 2się zdawało toyota i coś jeszcze nie pamiętam. Najgorzej jak traficie na Lice STRASZNY- nie nawidzi dziewczyn twierdzi że "baba jest do garów a nie do kierownicy" idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym licy słyszałam... podobno jakaś kobieta potrąciła mu kogoś z rodziny i od tego czasu kobiet nie lubi... ale czy to prawda, hmmm... kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 raz miałam z Borkowskim, taki sobie facet, nie był miły aczkolwiek niemiły też nie :D oblałam na skrzyżowaniu, samochód mi wyjechał nagle i egz. pierwszy dał po hamulcach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol na pol, bo z poznania i z grudziadza jednoczesnie mozna powiedziec :) kiedys to bylo dopiero z tym prawkiem bo na placu trzeba bylo wykonac wszystkie manewry, nie wiem jak teraz... cos sie podobno losuje tak? a prawko zdalam za pierwszym razem tylko teraz nie pamietam nazwiska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na placu łuk i wzniesienie... no i pokazać wylosowane dwa ,,elementy,, samochodu np. światła i wlew oleju... ogólnie plac to pikuś, miasto ogólnie też proste... najgorsi są ludzie, wychodzący nagle na pasy... matkooo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w sumie dobrze, bo przynajmniej widac co i jak, czyli tak praktycznie. a tak to sie uczylismy jak deleko od naroznika musi znajodowac sie slupek zeby kierownica zaczac krecic, no bo w sumie innego odniesienia nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, teraz na kursie na parkingach uczą parkować... Idę eksperymentować do kuchni z obiadem... zajrzę potem, może znajdzie się jeszcze ktoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkawsz
Hej. Ja zdawałam w Grudziądzu27 października i tak się zestresowałam,że nie wyjechałam z placu:-( Drugie podejście miałam 29października i egzaminator trafił mi naprawdę w porządku-Pan Wdowiak(pozdrawiam Go serdecznie i oby trafił mi przy kolejnym podejściu:-)),ale nie zdałam z mojej winy(kierowca mrugnął mi światłami żebym przejechała przed nim,gdzie on miał pierwszeństwo,i ja głupia ruszyłam i koniec egzaminu. Powtórka10stycznia. Nie wiem jak to jest. Jak się jeździ z instruktorem wychodzi wszystko idealnie a jak przychodzi egzamin to stres mnie zjada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackxxlux
Nie wiem czy to jeszcze będzie aktualne. Ja zdaje w Grudziądzu. Akurat dziś 3 raz oblałam... W Grudziądzu jest okropnie... zdawalność jest strasznie mała.. na 10 osób 2 lub 3 udaje się zdać ... Za pierwszym razem poniosły mnie nerwy , na egzamin czeka się ogolnie od miesiąca do 1,5 miesiąca a czasem nawet 2 ... Za drugim razem na wzniesieniu... raz zgasł,, za drugim razem lekko szarpnął i oblał mnie Borkowski mówiąc : brak płynoości jazdy.... No a dziś rzekome wymuszenie choć ja twierdze,że takowego nie było ,ale nie ma co się spierać. Więc teraz do marca musze czekać. Współczuję każdemu , kto zdaje w Gdz. . . Zależy dużo od tego jak egzaminatorowi stoi czapka ;/. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DasiaAa
No ja zdawałam 15 września i zdałam za pierwszym . Moim egzaminatorem był p.Andrzej Broda. Łuk spoko , na wzniesieniu też . Najgorsza jazda po mieście bo był bieg Malinowskiego i Jakaś defilada wojskowa czy coś i zamęt straszny był . Z tego co wiem to troszkę osób zdało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiorr
ja zdałam teraz w środę :) z p. Łukaszem Borkowskim, w porządku facet , pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdawalam za 3zdalam.egzaminatorzy sa okropni ze mna jezdzila taka znajoma ktora byla 8 raz i nie zdala teraz musi od nowa testy zdawac bo skonczyla sie ich waznosc,okropnie tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdałam za 4 razem dwa razy dojechałam do wordu po jezdzie po mieście no ale egzaminator miał rację :):)tak jeszcze uważal wkońcu normalny egzaminator i zdałam trzeba mieć szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grudziadz to porazka.... paru znajomych tam zdawalo, oczywiście oblewali po kilka razy za byle co. Egzaminatorzy tez ponoc dosyć niemili.Jak już to polecam kodeks w Kwidzynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja za 3 razem zdalam z piotrem kreftem czy jakos tak, wlasnie egzaminatorzy o byle co sie przyczepiaczaja,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka .ja zdalam wczoraj za. 4razem .egzaminatorzy tam to porazka a tymbardziej ta ich egzaminatorka oblewa wnet za nic.a polecam p.myrche wporzo ale slyszalam ze bedzie tylko do piatku bo go zwolnili.mily facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnet za nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×