Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olimpia 90

Mój chłopak nie lubi seksu oralnego

Polecane posty

Hej. Bardzo lubię seks oralny, mój facet lubi to robić dla mnie, ale nie kręci go zabawa w drugą stronę. Powiedział mi o tym zanim w ogóle doszło między nami do zbliżenia, więc raczej nie mam sobie nic do zarzucenia. Powiedział, że jego to po prostu nie podnieca. Pomyślałam sobie "ok, spoko, może ze mną będzie inaczej" ale nic kompletnie się nie zmieniło. Po prostu go to nie rusza. Kochamy się często, ale ja nie mogę nic dla niego zrobić. Szybko lubi przechodzić do rzeczy, więc nawet nie mam jak się za niego zabrać. Jako kobieta mam potrzebę zaspokojenia swojego faceta. Całkowite oddawanie mu pałeczki za każdym razem nie daje mi pełnej satysfakcji. Emocjonalnie i fizycznie owszem, ale nie ambicjonalnie ( jeśli można tak powiedzieć). Nie potrzebuje udowadniać czegokolwiek jemu czy sobie. Po prostu chcę coś dla niego robić, chcę żeby to było wyjątkowe... Jasne - striptiz, przebieranki, brzydkie słówka, ale ile można? Nie mam już pomysłu... Próbowałam z nim o tym rozmawiać, mówi mi, że nie powinnam sobie tym zaprzątać głowy. Mój facet jest starszy o 12 lat ode mnie, nie wiem czy to może mieć znaczenie? Proszę pomóżcie, zainspirujcie mnie czymś, nie wiem co robić. Aha, błagam - żadnych propozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek.31
mam tez ten problem ja bardzo lubie takie pieszczoty a moja partnerka nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowal.
napisz na gg 4016045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przwyiąż go do łóżka i nie będzie mieć wyjścia, jak go podniecisz to znaczy, ze ściemnia , a jak nie to przynajmniej będziesz wiedzieć, zeby więcej tak nie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowalas z nim o tym delikatnie porozmawiac? Może ma jakieś przykre doświadczenia z tym związane? Mój były też nie lubił seksu oralnego, bo pewna panna kiedyś go hm... zaciągneła zębem, o napletek. Więc może Twój facet też ma przykre doświadczenie zwiążane z tym? A z drugiej strony może ot tak nie lubić tego. Każdy ma inne preferencje przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek.31
Mnie to bardzo podniea ja bardzo to lubie robic ale ja nie mam takich przyjemnosci bardzo bym chcial ze by mi tez tak zrobila lecz chyba sie nie do czekam bu bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KyŚkaa
Ło masz. To jak mój facet. Podnieca się w ciągu paru sekund i już chciałby uprawiać seks. Pieszczot nie lubi. ŻADNYCH. Ani głaskania, drapania, miziania- NIGDZIE. Orala też nie lubi. Gra wstępna polega na tym, że leżę, od pieści mnie i jak jestem gotowa- sex:( Nie wiem jak to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie przepadam za tym ponieważ jestem obrzezany a kobiety podczas seksu oralnego zazwyczaj zachowują się jakby ugniatały mąkę, niejednokrotnie pomagając sobie zębami. po prostu boli na maxa a to chyba nie o to w tym chodzi... w drugą stronę jak najbardziej lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z nim, nie wspominał nic o jakiś nieprzyjemnościach... Nie wiem co zrobić. Jasne mogę go przywiązać ble ble ble, ale to chyba nie o to chodzi żeby go do czegoś zmuszać. Poza tym, kiedy go o to pytałam to stwierdził, że wolałby związać mnie, kocha dominować. Pewnie marzenie większości kobiet, ale nie moje. Jeśli proszę to potrafi mnie długo dotykać itd, ale ja potrzebuje zrobić coś dla niego... Pieściłam go jeden jedyny raz i ZERO. Nigdy mi się to nie przydarzyło. Nie miałam wielu partnerów, ale z ich słów i reakcji wynikało, że naprawdę im się podobało to, co robiłam. Z resztą nie o to chodzi. Podpowiedzcie mi, co innego mogę dla niego zrobić, coś w czym się będę mogła spełnić. Nie mam pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo z nikad
moj facet tez tego nie znosi wsadzam mu kutasa az po migdalki a on sie krztusi i wypluwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie problem! Facet nie lubi to nie, czy według cb faceci to takie prymitywy i w ogóle że każdy lubi pchać w gardło? Nieee no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nacja ludzka niezna granic jak niema problemu to sobie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśkaaaaa
Mój tez nie przepada...poprzedni facet nazywał mnie "mistrzowskie usta", "głębokie gardło" i uwielbiał to ...a obecny-młodszy nie przepada... powiedział mi, że nie robi na nim to żadnego wrażenia...i domyślam się, że to dlatego iż masturbował się swoją ręką przez dłuższy czas-przez co przyzwyczaił się do tego...tak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej nie przez masturbacje. Mnie w tym podnieca sama myśl i widok, przecież nawet oglądając po/r/no to jest podniecające. Twojego faceta to nie kręci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×