Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zamyślonaaaaaaaaaa

autokar na wesele

Polecane posty

Gość zamyślonaaaaaaaaaa

ile kosztuje autokar na wesele?Dzwoniłam do firmy transportowej i powiedziano mi że koszt autokaru na wesele to ok 6tys.zł.Chciałąm zeby autokar czekał przy kościele i zawiózł gości na salę ok 25 km.a ok 4 rano przyjechałby odwieźć gości do domu,też ok 30 km.Powiedzcie czy takie są ceny

Gość urlop musi miec i tyle
my mielismy busa prywatnego na 25 osób...koszt przywozu gosci jakies 100km do koscioła, potem na wesele i zawiezienie ich w nocy do domu to 800 zł

Gość jhkjhkhjljljljl
Ja zalatwiam autobus na 30 osob i wlasciciel powiedzial mi cene 200zl za wynajem i 3,50 za km W TYM ROKU! Ja chce na przyszly i cena moze troche sie zmienic :)

Ja zalatwialam na Czerwiec2012r. z tym , ze autokar zabiera gosci z mojego miasta i jedzie 80km dalej po kolejnych gosci i do kosciola. Potem wraca z goscmi 25km w strone mojego miasta na sale po czym jedzie na baze i rano przyjezdza po gosci i ich odwozi (dwie tury) i za to place 1400zł - tak ze nie jest tak zle :-) Z tego co sie orientowalam to na ogol biora po 500/600zł za sam wynajem autobusu + 3,50za km. Ale to juz zalezy od przewoznika :-)

Bardzo fajnym rozwiązaniem, które polecam bo sprawdziło się na naszym weselu, jest wynajęcie busa, który np. od godziny 01.00 do 05.00 odwoziłby gości co pół godziny. My tak zrobiliśmy bo sala oddalona o 14 km od miasta, super sprawa, każdy wychodził kiedy chciał a nie kiedy musiał, bo wiadomo było że do 5 można wyjść praktycznie w każdej chwili, lada chwila będzie kolejny bus. Duży autobus zabrał gości spod kościoła na salę a potem już mógł jezdzic bus bo goście nie wracali wszyscy na raz tylko po kilka osób, więc sie zmiescili. Nie pamiętam ile to dokładnie kosztowało, ale na pewno dużo mniej niż 6 tysięcy.

Gość GoBus.pl
Koszt wynajem autokarów Warszawa na wesele zależy od wielu czynników: długości trasy przejazdu. Dlatego najlepiej porównać propozycje kilku przewoźników. Najlepiej zrobić to poprzez GoBus.pl

Gość wynajem na slub
aby wynająć autokar na wesele jak najtaniej telefonowałam do firm I w każdej firmie są różne koszty, wahają około 1000-1500 zł (my wynajmowaliśmy bo sala oddalona o 100 km od miasta) . Proponuje zamawiać autokary , busy na stronie www.transrent.pl , ponieważ możno wynająć autokar w atrakcyjnym koszcie.i duży wybór auta :)

Gość firmi
z tej strony co podaje kotomysz to z doswiadczenia wiem,ze sa to dobry przewoznik. Firma godna polecenia. BEz problemu goscie dotarli do celu:)

Gość Sobiegrojka
jejku 300km na wesele? woooo.... Ale ja tez z nich korzystalam,ale mialam do pokonania 20km, slub byl za krakowem:)

za autokar na 55 osób płacę 2000zl autokar odbiera gosci z lotniska zawozi do hotelu (120 km) poźniej tego samego dnia do koscioła (10km) i na salę (10 km) plus nastepnego dnia powrót na lotnisko (120 km) Do ceny już doliczyłam nocleg i dietę na jedzenie dla kierowcy. Jak szukacie takiego transportu to ważne żeby zapytac o kilka wycen i negocjowac.

Gość gość
Szybolka, a z ktorego lotniska ten autokar ich odbiera? Bo ja szukam czegos z Okecia tez jakies 120 km do hotelu i kolejnego dnia powrot, ale poki co ceny, ktore mi podaja sa znacznie wyzsze...

Gość gość
Szkoda tylko, ze maja jedynie wielkie autokary, nie widze tam busow. Ja potrzebuje czegos na 25 osob, ale wezme ich pod uwage. Dzieki wielkie za info. Buziaki.

Gość GoBusPL
Cena za transport gości weselnych zależy od wielu czynników. Najlepiej porównać wyceny od kilku firm przewozowych oferujących busy na wesele albo autokar na wesele. Najszybciej zrobisz to poprzez stronę www.GoBus.pl lub dzwoniąć pod numer (22) 389-6866.

Gość Szanica
autokary-mikrobusy.pl - ktos wspominał o nich wczesniej. a ja mam pytanko. ile ich tam maja, bo ja chyba bede musiala z 2 zamowic...

Gość bettie
tez z nimi jechalam na wesele i bylo bardzo przyjemnie. po mnie i nowego meza podjechalo czarne eleganckie auto a dla gosci podstawili duzy autobus, ze sie wszyscy goscie zmiescili. dobrze ze wzielismy ten autobus, bo nie kazdy rano po dobrym weselu bierze taksuwke, a jak to mi babcia kiedys mowila, jak goscie na weselu sa zadowoleni to i pozniej zycie malzenskie jest uslane rozami

Gość gość
jeżeli chodzi o ilości miejsc to na ich stronie autokarymikrobusy.pl można znaleźć zakładkę z flotą, mają tam wypisane ilości miejsc przy pojazdach, można w ten sposób łatwo obliczyć ile i jakich aut potrzebujemy

Gość belgradzka
Na tej stronie, która wklejasz jest podany cały ich tabór, czy tam flota. Mają kilka autokarów i w razie potrzeby jeszcze mniejsze busiki. Więc spokojnie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować