Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zamyślonaaaaaaaaaa

autokar na wesele

Polecane posty

Gość justysia232
jeżeli mogę coś podpowiedzieć, to świetnie na weselu sprawdza się bus, aczkolwiek wszystko zależy co komu pasuje.Całkiem nowe autokary i nie tylko mają w firmie autokary- mikrobusy :)śmiało mogę polecić.

Gość Maybe_U
@Szanica? i napisz jak poszlo. Ja znalazlam firme Manifold,ale...zastanawiam sie czy to przypadkiem nie jest ta sama, o ktorej wspominacie

Gość Beata Kem
A da sie w tych firmach zlecic ozdabianie autokaru? :) To przeciez tez dosc wazne, a samemu zdobic, to czasochlonne.

Gość complete90
o to ja chce firme z MErcedesami :)) mozesz mi powiedziec czy z tych autobusow, ktore sa pod linkiem do FLoty sa jakies dwupietrowe??

Gość gość
Słuchajcie mam ten sam problem, mam ok. 180 gości, a wesele kilkadziesiąt kilometrów od Katowic i jedynym rozsądnym pomysłem jest wynajecie autokaru dla gosci , ostatnio odwiedzialm firme http://www.asik.com.pl/ która zajmuje się przewozem osob, fakt jest to niezby tani wydatek, ale wole mieć pewność ze wszyscy bezpiecznie i na czas dojada na miejsce :)

Gość rejczel99
nie ważne ile maja kazdego :) to wez dwa rozne,a le tez pewne. Sprzet maja nowy, pewny bo Merol i po co dwa takie same :) Mercedes-Tourismo-17,Mercedes-Tourismo-16 moze te dwa?

Gość Karimaaa
Wszystko kwestia gości, cena podana przez autorkę wydaje się być troszkę kosmiczna i wyssana z palca, ale to moje zdanie. W zasadzie jeśli chodzi o mniejsze busy to spokojnie możecie zajrzeć do http://www.iberteam.pl/ jest to mniejsza firma rodzinna jeżdżą za granicę, ale nie ma problemu, żeby pojechali na krótszą trasę, wystarczy się dogadać, właśnie dlatego jak ktoś szuka niech raczej celuje w takie mniejsze firmy, a nie wielkie molochy, bo i cena tam jest wyższa i jakoś obsługi gorsza niż w małych rodzinnych firmach.

Gość Paolkaa1
Ja w marcu byłam na weselu i jechaliśmy z HENRY BUS. Fajny przewoźnik, całkiem popularny w okolicy bo mają ładne autobusy, zadbane, czyste i wygodnie. jak się zmieściłam w takiej sukni to naprawdę szacun:D

Gość oleczqq
Haszimoto, a co za problem zadzwonić i podpytać? :) I tak całkiem ładnie to porozpisywali na swojej witrynie

Gość gość
ja polecam sprawdzić ofertę firmy http://manifold.pl - oferują limuzyny a także autokary dla weselnych gości w Krakowie i okolicach :) kierowcy w garniturach, z klasą:)

Gość kułakowska
Na stronie Autokary i Mikrobusy jest pod logiem dopisek "Powered by Manifold" więc obie firmy mogą być ze sobą związane. Ja bym wolała chyba kilka mniejszych mikrobusików niż jednego dużego. Nie wiem jak to przełożyć się może na koszta, ale jakoś tak weselej zorganizować całą wycieczkę na pół drogi :)

Gość kułakowska
Nie wiem dlaczego ale podoba mi się wizja kilku mniejszych busików jadących za sobą :D. Sama nie wiem już :D

Gość Snork
no to np taki mikrobus od manifolda - Mercede Viano Vip. Bardzo ladny i na szzcesc osob.

Gość Helołer
Viano Vip jest ok, ale z Manifolda lepiej brac te na 8 osob. Mercedes Vito z tego co pamietam tyle bierze.

Gość typiem
ja też jak ktoś tu wyżej polecam autokary-mikrobusy.pl autobusy mają duże, jedzie się wygodnie. dobrze sie sprawdzają na długich trasach

Gość gość
Hej. Ja polecam firme "Darius" Warszawa i okolice - autokary, busy, prywatne limuzyny 606-993-509.

Gość sisintus
a kto s z was polandtransfer.pl próbował, a moze .com nie wiem najwyzej wygooglujecie. fajni sa o tyle, ze licza od km a ni od minuty, wiec sprawiedliwie.

Gość lodzia 22
w czerwcu miałam wesele i wypożyczaliśmy autokar z firmy autokarymikrobusy.Mogę powiedzieć, że byliśmy zadowoleni z obsługi, a i cena w granicach przyzwoitości. Śmiało mogę polecić.

Gość Raszamon
Ja słyszałem od znajomego w okolicach Warszawy, że on użył do swojego wesela autokarów z firmy autokary-mikrobusy.pl. Podobno fajny komfort i cenowo nieźle. Czy to ta sama firma Lodzia?

Gość nowożeńcy 2014
sami zastanawialiśmy się gdzie wynająć autokar na wesele i w końcu zdecydowaliśmy się na polecaną przez was firmę autokary-mikrobusy.Autokar faktycznie prawie jak nowy, zadbany , pełny komfort i przemiły kierowca. Dzięki za podpowiedż.

Gość gość
no to super! :) i jak się udało weselicho? kierowca przywoził gości na salę spod kościoła czy jak to zorganizowaliście? :)

Gość gość
jechałam z nimi na weselu przyjaciółki - bardzo spoko, kierowca uprzejmy i wesoły! Pomagał kobietom na szpilach wsiadać - polecam w pełni!

Gość gość
jak jest z ich mikrobusami? myślę, o wynajęciu ich na małe przyjęcie. Jechałam dużym autokarem i był super - nowoczesny, ładny i czysty.

Gość Monika_Morajka_83
My ze względu na to, że ślub mieliśmy w Krakowie na Skałce, autokary wjechać tam nie mogły to skorzystaliśmy z oferty na wynajem 20 osobowych busów w firmie http://www.m-bus.com.pl Zdecydowanie był to trafny wybór, przewoźnik podstawił 2 nowe busy z klimatyzacją i kierowcy bez problemu odebrali gości z pod samej bramy kościoła.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować