Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zamyślonaaaaaaaaaa

autokar na wesele

Polecane posty

Gość gość
Siostra korzystała z ich usług na swoim weselu wszystko przebiegło zgodnie z planem kierowca przyjechał punktualnie goście byli zadowoleni , czysty oraz klimatyzowany polecam.

Gość gość
Ich duże autokary znam (w pracy korzystamy), są dobrze wyposażone i nowoczesne - a jak z mikro? Bo planuje malutkie wesele i mysle ze 15 -20 osob max. bedzie tym jechac..

Gość gość
jechałam z nimi małym busikiem i uważam, że auto było spoko. Wystarczająco miejsca dla każdego, standard bardzo spoko - czysto, klima. Możesz brać w ciemno:)

Gość gość
heheh no właśnie klima teraz najważniejsza :) no ale cała flota manifold ją ma :)

Gość gość
pewnie ze mają, to już standard. maja tez toalety - uratowalo nas to w podrozy jak nasz syn zachorował, porzadna firma, przygotowani na wszystko

Gość gość
Z chęcią poczytam nieco waszych opinii na ten temat, bo my chyba również będziemy musieli wykupić autokar, niestety dom weselny jest daleko od kościoła, a nie wszyscy goście mieli by załatwiony transport w obydwie strony… myślałam o czymś standardowym typu http://www.asik.com.pl/oferta,man-srebrny,14.html

Gość gość
W Krakowie bardzo porządne, tez luksusowe, autobusy wynajmuje Manifold - my mieliśmy ślub 75 km za Krk, latem, więc nam zależało na tym, żeby standard był wysoki :)

Gość Jaqoda222
w tym roku lato bardzo gorące i jeżeli chodzi o gości weselnych to warto zadbać o dobry transport.My na siostry wesele wynajmowaliśmy autokar w firmie Autokary-mikrobusy. Pełny komfort, wygoda i bardzo sympatyczna obsługa.

Gość sangispai
Ja też tam wynajmowałam :) przemiły Pan kierowca i na wesele opcja idealna. No i jak dla mnie wygrywają z konkurencją tym, że licza sobie od przejechanego kilometra a nie za czas.

Gość secretly56
a czy da się u nich wynająć mniejsze coś? chce przewiezc około 8 osób. Widziałem, że ktos kiedyś polecal mercedesy Vito od nich. dalej nimi jezdza?

Gość gość
tak, mają je w swojej ofercie, nawet dla mniejszej liczby osób też mają jak coś :)

Gość gość
Hej, a coś spoza Krk? Konkternie Gryfino. Planujemy wesele na przyszły czerwiec, gości do przewiezienia będzie ok. 40 z kościoła do sali weselnej. Mamy na oku takie busy www.artour.pl/galeria.html .Może któraś korzystała? Chodzi o nieduży kawałek z kościoła do sali czuli 5 km, potem w nocy bus ma rozwieść gości w trzy miejsca.

Gość gość
ja jeszcze Wam polecę Manifold z Krk - jak ktoś chce coś naprawdę w wysokim, nieprzeciętnym standardzie :)

Gość Edyta_krk
to ja chyba w tej samej firmie wynajmowałam autokar dla gości weselnych tyle, że znalazłam ich na stronie Autokary-mikrobusy.Rzeczywiście flotę mają full wypas. Pełny komfort.No i przesympatyczny kierowca.

Gość gość
Klima jest najważniejsza, przekonałam się jak jechałam z henryBus, klima była a na dworze ukrop, od razu człowiek się zregenerował i wrócił do życia, Autokary bardzo ładne można podejrzeć zdjecia ze środka autokaru tutaj http://www.henrybus.pl/

ja na swoje wesele miałam wszystko poukładanie i zorganizowane co do minuty. Nie chciałam zamieszania z parkingami, samochodami, spóźnieniem, więc też zdecydowałam się na jakiś transport, a konkretnie autokar. To naprawdę rozwiązuje sprawę. Nie znam konkurencji ale mogę szczerze polecić http://www.pwkarpinski.pl/o-firmie/ zapłaciłam o połowę taniej niż moja przyjaciółka a to przy wydatkach ślubnych najważniejsze :)

Przy okazji wesela na Śląsku dowiedziałam się o firmie www.poltrans24h.com.pl. Transport został wynajęty przez parę młodą i faktycznie nie zawiodł - przyjechał terminowo, dla każdego były wygodne miejsca i sam kierowca nie miał problemu z trafieniem pod salę weselna

Gość malinka55
Ja wynajmowałam autokary mikrobusy z Krk, bardzo komfortowo i tanio, samochód dla młodych i autokar dla gości, wszytsko z klimą, nowe mercedesy, pełna klasa

Ja wynajmowałam tutaj: http://aviatourtravel.pl/nasz-transport/ - w zasadzie nie mieliśmy dużego wesela tak więc zdecydowaliśmy się nie na sam autokar ale na bus. Byłam zadowolona. Goście również, Nie było drogo a jednak bus nowy, zadbany oraz kilka osób faktycznie z niego skorzystało. Firma działa na terenie całej Polski. Pozdrawiam.

Gość grzecznyAniołek
Zapytać ile kosztuje wynajęcie autokaru na wesele to jak zapytać ile kosztuje wycieczka :) Po prostu trzeba indywidualnie z każdą firmą się dogadywać. Zależy to od wielu czynników np. na ile osób, ile km, w jakim mieście no i w jakim standardzie ma być autokar oczywiście. Ja tam nie lubię bylejakości na przykład. Jak braliśmy ślub to wynająłem transport z manifold na autokary-mikrobusy.pl, żeby spod Krakowa zawieźć moich gości na ślub. To był kawałek drogi więc trzeba było wyłożyć kasę na stół. ale ogólnie bardzo polecam te autokary :) Goście byli zadowoleni z komfortu jazdy, więc ja też jestem zadowolony z usług tego przewoźnika

Gość Marcin Nietykaniec
E tam, jaka sprawdzona! Kiedyś podstawili nam jakąś SOLINE w której nie dało się słowa powiedzieć ,tak głośno było w środku! Ogólnie nie jesteśmy zadowoleni z tej firmy - strasznie drogo! nie polecam

Gość gość
hehh ja nie mogę narzekać ,a braliśmy od nich autokar na wesele mojej siostry i na złote gody moich rodziców :) zawsze klasa

Gość zojka29
my na nasze wesele również wypożyczliśmy autokar z firmy http://autokary-mikrobusy.pl/ a kilka dni temu wróciliśmy z wycieczki objazdowej po Rzymie i autokar też był z tej samej firmy.Super wyposażony, komfort jazdy znakomity, no i bardzo doświadczeni kierowcy.Pozdrawiam :)

Gość wymagająca
Dla mnie liczy się przede wszystkim standard autokaru. Moja siostra zamawiała busa na wesele w jakiejś małej firmie, bo chciała przyoszczędzić. I była jakaś masakra! Kierowca się spóźnił do nas 20 min, myślałam że nie dojedziemy do kościoła - ślub opóźniony 15 min, a miał do przejchania trasę 20 km tylko! Ja nie powtórzę jej błędu i zamówię z jakiejś normalnej firmy. U mojej koleżanki były właśnie te autokary-mikrobusy i mówila że jest bardzo zadowolona. I nie wyszło podobno wcale tak drogo, a wszystko było na czas i elegancko.

Gość obeznany211
Kurde co za spamowanie. Czy administratorzy kafeterii nie widzą że pozycjoner pisze tylko o jednej firmie? Przecież można sprawdzić IP autora. W Krakowie jest ponad 100 firm przewozowych a tu nagle tyle Pań pisze o jednej? Dajcie spokój. Każdy wie o co chodzi. A standard w tej chwili mogę wymienić 20 firm które mają niższe ceny i wyższy standard obsługi.

Gość doświadczony pilot wycieczek
A ktoś ma wyższy standard obsługi? Moim zdaniem ktoś tu szuka dziury w całym, ale w Polsce mamy wielu zwolenników spiskowej teorii dziejów. O ile mi wiadomo to autoakary-mikrobusy.pl mają doświadczenie nawet w obsłudze korpusu dyplomatycznego. Proszę w takim razie obeznanego o wymienienie tychże 20 firm które również obsługiwały gości na międzynarodowym, dyplomatycznym szczeblu? Dla mnie przede wszystkim poziom usługi się liczy. Korzystałem z różnych firm przewozowych i na terenie Małopolski i Podkarpacia i Śląska i wiem jaki standard usług oferują jakie firmy, bo nie od dziś korzystam z oferty tego typu firm.

Gość gość
A ktos z was organizował moze transport w postaci taksówek ? Ja plauje tak zrobic na wesele, znalazłam ciekawą ofertę na http://www.taxi.krakow.pl/ , ale chetnie posłucham waszych doświadczeń.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować