Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zamyślonaaaaaaaaaa

autokar na wesele

Polecane posty

Gość gośćEwelka
Zależy jak duże wesele, opłaca się od razu autokar? Może lepiej wypożyczyć w panku busa i rozwozić gości stopniowo.

Gość gość
A ja polecam firmę www.activetrans.eu , mają autokary i busy w dobrych cenach , działają w Warszawie . Ja robiłam wesele w tym roku i naprawdę cieszę się że z ich usług skorzystałam , bez problemowo.

Gość gość
A nie lepiej aby goscie sami sobie wrocili do domu. Przeciez wszyscy nie mieszkaja w jednym miejscu. Wydaje mi sie, ze to niepotrzebny koszt dla Was. Jezeli beda spozywac alcohol, to przeciez moga wziac takskowke albo poprosic kogos aby po nich przyjechal. Skad wiesz, ze wszyscy beda chcieli siedziec do 4 nad ranem? Ja przewaznie wychodze z wesel nie pozniej niz 1.30.

Gość gość
my z mężem wynajmując autokar na wesele skorzystaliśmy z oferty uznanego w naszym regionie przewoźnika www.asik.com.pl wszyscy dotarli na czas i myślę,że w komfortowych warunkach. goście bardzo chwalili ten wybór.

Gość gość
Taksowka? hmm, mi sie wydaje że lepiej wynająć autokar. PRaktyczniejsze rozwiazanie. Nasz, wynjamowany od http://radiotaxi919.com/ , mieścił po 70 osób, wiec wynajęcie dwóch załatwilo nam sprawę transportu gości ;)

Gość bendek_P
Osobiście mam bardzo doświadczenia z wynajmem od Follow Me – www.followme-autokary.pl . Mają nowoczesne, przebadane samochody, w świetnym stanie technicznym, i można się z nimi porozumieć co do ceny, zwłaszcza przy większych zleceniach. Warto się z nimi skontaktować. Największe autokary pomieszczą swobodnie nawet ponad 50 osób.

Gość gość
W Krakowie też jest godna polecenia firma jak pisaliscie OES transport. Wiec moim zdaniem włąsnie spokojnie można też o nich pomyslec.

Gość gość
spamerzy w akcji jeszcze moze limuzyne ku...wynajme z full barkiem i striptizem ,ktora bedze kursowac ci 15 min ludzie pogielo was ,transport kazdy sam sobie zalatwia a jak chceta to robta weselicho z busami ,hotelami sniadaniami i h..wie jeszcze czym ,a pozniej jak beda w kopertach pociete gazety to bedzie placz i zgrzytanie zebow bo jak ja k...za ten full wypas zaplace.

Gość Andrzej76
Oes z Krakowa nie polecam!!! fa firma to tragedia miał być luksusowy autokar a podstawili nam solbusa oklejonego jak choinka którym uczą kursantów jeździć na prawo jazdy. Kierowca nie miły itp. To jakaś kpina. Odradzam korzystanie z tej firmy!

Gość gość
my również zadbaliśmy o komfortowy przewóz gości na ślub i wesele. jesteśmy z Płocka,więc wynajęliśmy autokar z firmy Ekobus. nikt z gości nie narzekał na podróż i wszyscy dotarli na czas.

Gość SGS
SGS-Travel Zapraszamy ! +48 507-27-77-75 +48 512-21-09-90 BIURO@SGS-TRAVEL.PL WWW.SGS-TRAVEL.PL Polub nas na fb! www.facebook.com/sgstravel

Gość katrem79
A my wynajmowalismy w OES własnie autobus na wesele i jeszcze w środku mielismy fajnie przystrojony. Chyba coś sie Tobie Andrzej pomyliło. Albo firmy mylisz.

Gość Maciek121
Ja też kiedyś widziałem tego solbusa Oesa w Krakowie, faktycznie jeżdżą nim kursanci na prawo jazdy i cały jest oklejony. Zresztą przejrzałem ich ofertę i bus który oferują to też jakiś zwykły stary czerwony sprinter bez klimy itp kogo więc oszukują, beznadzieja.

Gość gość
Musze do nich przedzwonic i zapytac bo w sumie mi też na czerwiec bedzie potrzebny taki duzy transport, a pewnie trzeba własnie zarezerwować dużo wczesniej.

Gość gość
Witam jeśli poszukujecie państwo autokaru na wesele to zapraszam bardzo atrakcyjne ceny autokar do 60 miejsc siedzących. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic. Jeśli planujesz dłuższa podróż ceny do negocjacji lecz zawsze mieszczą się w granicach 3.30zł/km Usługi Transportowe Jan Kołodziejczyk 604-973-950 ut.jan.kolodziejczyk@gmail.com

Gość gość
W województwie Wielkopolskim zapraszam do wynajmu Autokarów w firmie www.jah-mrozinski.pl Pozdrawiam

Gość mirekstanak2
Dyniewicz bez problemu tam dojedzie a ja śmiało mogę zarekomendować http://www.diatransport.pl na przewóz osób w Krakowie. Mają zarówno busy jak i autokary i limuzyny więc kompleksową obsługę można u nich zamówić.

Gość karbonik
Jeśli to warszawa, to Dar-trans ma dobre ceny i porządne autokary. Chodziło o transport gości na wesele - kilkadziesiąt kilometrów i później przywiezienie wszystkich na miejsce do domu nad ranem. Jak dla mnie bez żadnych problemów.

Gość haszim
Jaka jest stawka w Dar-trans za km? Z kierowcą oczywiście? Szukam najsensowniejsze opcji w zakresie ceny do jakości. Zaproponujecie coś takiego?

Gość jambeks
Pytaj w firmie, bo te stawki się zmieniają - ostatnio przecież benzyna mocno poleciała w dół, a my wynajmowaliśmy w momencie kiedy stawki były wysokie - benzyna na poziomie 6 zł.

Gość kaszmin
Te stawki się zmieniają. Nas autokar kosztował u nich ponad tysiąc złotych, ale to było 160 km w jedną stronę i w zasadzie doba nieobecności kierowcy. Generalnie cena na tle okolicy bardzo pozytywna.

Gość gość
Absolutnie sie zgadzam jesli chodzi o to co napisałyscie o OES w Krakowie. Jesli chcecie skorzystac z naprawde fajnej i solidnej firmy transportowej to własnie z nich.

Gość Gabrielllla
W Warszawie mogę polecić firmę Dyniewicz. Już niejednokrotnie moja rodzina korzysta z osób tej firmy i możemy mówić o niej w samych superlatywach! Autokary czyste, kierowca bardzo miły i widać, że odpowiednio przygotowany. Ceny też odpowiednie :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować