Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aukcja się kończy;-)

Piękna, skromna i tania suknia ślubna! od 100zł;-)

Polecane posty

Gość Aukcja się kończy;-)

O to link do cudnej sukni ślubnej! http://allegro.pl/suknia-slubna-piekna-skromna-i-tania-i1813257584.html?source=oo Zdjęcia nie oddają jej rzeczywistego uroku, ale zapewniam, że jest cudowna... Wystawiam za tak niską cenę, ponieważ u mnie wisi w szafie i się kurzy, a lepiej by było gdyby kogoś uszczęśliwiła;-) Pozdrawiam i zapraszam zostało już nie wiele czasu... jeżeli masz jakieś pytania pisz postaram się odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assdfs
ładna ta sukienka, ale ja juz niestety po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aukcja się kończy;-)
Może chociaż mogę liczyć na jakieś komentarze dla podniesienia tematu??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aukcja się kończy;-)
W takim razie podnoszę temacik sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deawsda
juz chyba 3 raz wrzucasz ten link na kafe i jeszcze nikt nie kuplł? zdjecia malo wyrazne i pewnie dlatego postaraj sie o inne foty to moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aukcja się kończy;-)
Starałam się wrzucać zdjęcia na których będzie widać suknię... No, ale może faktycznie lepiej by było gdybym ją po prostu powiesiła na wieszaku, albo rozłożyła na łóżku... a może chodzi o tło? Powinno być np. czarne żeby był kontrast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aukcja się kończy;-)
podbijam temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama szuka pracy
up;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama szuka pracy
podnoszę, bo fajan sukieneczką więc chetnie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidżiiiiiiiiiii
Myślę, że powinnaś zrobić nowe zdjęcia, na tych które obecnie są na aukcji praktycznie nic nie widać :/ a to bardzo zniechęca do kupna. I nie rób zdjęcia na łóżku, czy podłodze, bo to też nie wygląda dobrze. Załóż na siebie, wyjdź gdzieś na zewnątrz, żeby było dobre światło i zrób kilka fotek, z bardzo bliska, jakieś szczególne detale, z daleka, z każdej strony. Mnie aukcje z takimi marnymi zdjęciami naprawdę odstraszają bo tak naprawdę nie wiem co dostanę jak to zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aukcja się kończy;-)
dzięki za podpowiedź... chyba nie ma innego wyjścia;-) Zrobię dokładnie tak jak mówisz... kurcze miałam nadzieje po prostu sprzedać by się nie kurzyła, nawet nie tyle dla zysku co po prostu dla uszczęśliwienia innej kobietki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę się
czepiacie.................... przeciez zdjecia pokazuja ze sukienka jest ladna... czego wy chcecie za 100zl pokazu mody;/;/;/;/ nie rozumiem juz kompletnie tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aukcja się kończy;-)
podnoszę i zapraszam również do innych moim licytacji... sukieneczka dla dziewczynki oraz chusty elastyk i tkana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aukcja się kończy;-)
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aukcja się kończy;-)
podnoszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie w niej nie podoba...kompletnie nic...ta sukienka byla modna jakies 5 lat temu...teraz to moze tylko w szafie powisiec..to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aukcja się kończy;-)
Ta sukienka będzie zawsze modna, ponieważ jest to zwykła prosta klasyczna suknia z gorsetem... np. na skromny ślub cywilny... przerażają mnie kobiety którym podobają się naszpikowane jakimś cyrkoniami suknie czy innym badziewiem jakies falbany kokardy, ale widzę, że ludzie mają bardzo różne gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga autorko tego tematu..nie pisz ze suknia jest PIEKNA. zostaw ta opinie osobom ktore beda ja ogladaly. Moim zdaniem suknia jest ohydna. Ale to jest moje i tylko moja zdanie. Gorsety dawno wyszly z mody. Teraz sa suknie całe bez gorsetow i spodnic. I wcale nie lubie zadnych falban, kokard itp. Lubie suknie skromne i bez zadnych udziwnien. Ale jest ogromna roznica od sukni SKROMNEJ A SKROMNEJ. Jednemu sie podoba Twoja suknia drugiemu podoba sie suknia skromna ale z wdziekiem. Suknia ktora Ty prezentujesz nie ma w sobie ani piekna, ani wdzieku..tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×