Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albertk2

Sala weselna Warszawa

Polecane posty

Poszukuję sali weselnej w Warszawie na małe przyjęcie do 100 osób. Niedrogiej ale klimatycznej, zależy mi żeby było to eleganckie miejsce. Znalazłam kilka ciekawych ofert w serwisie branżowym www.gdziewesele.pl/Warszawa/ ale może moglibyście coś jeszcze ciekawego polecić? Nie zależy mi na lokalizacji, może być zarówno w centrum, jak i na obrzeżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek353
To ja z żoną organizowaliśmy wesele tutaj http://www.hotelponiatowski.pl/ I powiem Ci że organizacja była fantastyczna. Wszyscy goście bardzo chwalili sobie jedzenie i obsługę. My tez byliśmy zadowoleni. nasze wesele było na 100 osób i zona bała się że nie ogarną sobie tego. A jednak. Nie dość że okolica piękna to klimat w samym hotelu bajka. Myślę że gdybyśmy mieli okazje zorganizować wszystko jeszcze raz wybralibyśmy to samo miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baya
A może jakiś klikatyczny dworek w rozsądnej cenie na ok.100 os.? Proszę o propozycje i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja753
Elegancko i klimatycznie jest w hotelu Aramis na Mokotowie. Organizują przyjęcia do 120 osób. My mieliśmy tam wesele i 50 urodziny taty. Zarówno pierwsza jak i druga impreza bardzo się udała;) Tutaj masz link do strony hotelu w razie czego http://www.hotelaramis.pl/restauracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Nowym Świecie jest zupełnie nowa, by rzec wielka sala weselna Imperia. Wesela na grubo ponad 100 osób, nawet ponad 200.... Mają też stronę internetową imperiacatering.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rema7564
Jakoś nie kojarze...A w którym miejscu jet ta Imperia i na ile osób tam można zrobic tak realnie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź willa pod starym debem Warszawa bialoleka ja jadę tam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci Białą Orchidee w Warszawie na Białołęce,maja tam bardzo rozsądne ceny ,a i poziom usług wysoki,nie wiem jak z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiKotka
A musi być koniecznie Warszawa? Bo wiesz, że dużo taniej będzie przejechać się nawet kilkanaście kilometrów za centrum? W Morach (koło Warszawy, odległość: 10 km) jest porządny Rest Hotel - http://resthotel.pl gdzie za nieduże pieniądze można zorganizować pierwszorzędne wesele, nawet na 200 osób. Siostra wyprawiała właśnie tam, dostała rabat 8% bo akurat trafiła na jakiś termin, a do tego dostali gratis apartament małżeński do dyspozycji;) Z tego co pamiętam, to mówiła, że w samej Warszawie zapłaciłaby za całość nawet 3-4 razy drożej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otrębusy są fajne, tylko ceny.... a coś tańszego znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina1988
ja trafiłam ostatnio na http://www.hotelponiatowski.pl/ w Łazach k. Warszawy - urzekł mnie wspaniały wystrój sali i w ogóle magia tego miejsca co widać na zdjęciach. Każdy ślub w tym miejscu musi być wyjątkowy. w końcu ślub i wesele ma się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam świetne miejsce, dworek pod Warszawą: http://www.chotynia.pl/ - mają wspaniałe salki, koleżanka robiła tam wesele. Bardzo mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Oberek przy Szosie Lubelskiej, ale numeru nie pamiętam. Oni chyba organizują przyjęcia do 130 osób, więc byś się zmieściła My też nie mieliśmy dużego wesela, a przyjęcie w tak dobrej restauracji spełniło moje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie to mają ceny z kosmosu, płacisz tam chyba tylko za lokalizację. My po dwóch próbach zrezygnowaliśmy z szukania sali w Warszawie. Znajomi polecili nam salę w Czosnowie www.uwitaszka.pl (oni tam bawili się na weselu u kogoś z rodziny) i to był naprawdę dobry wybór. Jedzenie smaczne, duża sala więc sporo miejsca na zabawę. Zadzwoń zapytaj może mają wolne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawą restauracją wydaje mi się być nowa placówka www.sushiwesola.pl, znajdująca się przy ulicy Zwycięzców 4. Można tam zjeść smaczne sushi i wiele innych zup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40km od warszawy jest fajne miejsce, hotel Jaworowy Dwór, mozna u nich i w sali zrobic i w ogrodzie, pieknie tam jest, duzo zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacjach przejazdem zatrzymaliśmy się z mężem w Zajeździe Borowik ( www.borowik.net.pl ). Byliśmy w drodze do Ostrołęki. Świetny weekend. Okolice Puszczy Kurpiowskiej robią pozytywne wrażenie. Piękny plener, dużo zdjęć porobiliśmy i naprawdę dobrze zjedliśmy. Zapamiętałam miejsce, bo na pewno się przyda na organizację większej imprezy. Teraz po twoim pytaniu mi się przypomniało, więc zostawiam namiar :) Swoje wesele miałam też w oddaleniu od większych aglomeracji i to moim zdaniem najlepsza opcja, bo ludzie jakoś bardziej żywi się robią i jest większy luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele organizowałam w www.siodmeniebo.info. Byłam zachwycona z jakości obsługi, wyglądu sali i pysznego jedzenia. Chrzciny też zrobiliśmy u nich. Właściciele zadbali o każdy szczegół, wszystko odbyło się tak, jak się umawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizowałam swoje wesele tutaj http://www.goscinnachata.pl/. Lokal nie jest w samej warszawie ale za to bardzo miła właścicielka która świetnie zorganizowała imprezę. restauracja jest klimatyczna i świetnie tam gotują do tego obsługa tez bardzo sprawna i miła. Także jestem bardzo zadowolona z imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dannia71
Klimatyczna sala w dobrej cenie- zerknij na ofertę domu weselnego astoria, kawałek od Warszawy. Ładne, eleganckie miejsce, organizowalam tam komunię dla syna w zeszłym roku, a niedługo moja siostra wyprawia tam wesele :) z obsługą mozna sie na spokojnie dogadac, sa pomocni w kwestii doboru menu czy wystroju sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod Warszawą w Pruszkowie znajduje się sala okolicznościowa www.salazklasa.pl Sama byłam tam na weselu i polecam wam to miejsce. Sala jest bardzo ładna i łatwa w udekorowaniu. Dodatkowo znajduje się w świetnej lokalizacji pod samą Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanka80
Ja mogę polecić Akademię na Mokotowie, ale z tego co wiem sala jest na ok. 60 osób. Jeśli taka opcja wchodzi w grę to bardzo polecam - miejsce jest niesamowite, bardzo romantyczne i eleganckie, a jedzenie naprawdę przepyszne. Moja siostra tam urządziła swoje przyjęcie weselne i było naprawdę cudownie, wszyscy byli zachwyceni każdym detalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poszukujecie sali weselnej w Warszawie to ja mogę polecić Wam Dom Bankietowy Rocher http://bankietowyrocher.pl/ znajduje się na obrzeżach ale dojazd jest sprawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×