Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja powiem tyle

jaka pralka:amica,polar czy beko?

Polecane posty

Gość myyczka
z pralkami jest tak że jak się skończy gwarancja to sprzęt pada.u mnie tak było. ale dobrze ze mąz się zna na takich rzeczach, kupiliśmy części zamienne. ciężko było je znaleźć co prawda ale na north.pl mają chyba wszystko. no i naprawił - dało się? dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niebawem będę musiała kupić pralkę. Wybór jest ogromny i naprawdę ciężko się zdecydować. Mi jakoś najbardziej do gustu przypadły pralki Candy - jest spory wybór na ich stronie http://www.candy.pl/pl . Cenowo też dośc dobrze wypadają w porównaniu do innych marek pralek tej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Amice kupiona jakis rok temu na raty w sferisie i jest bardzo fajna, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorzej
Gabis kupiliście tą pralkę? My zainwestowaliśmy w Candy Smart Touch pojawiły się w ostatnim czasie i na razie nie żałujemy. Dokładnie to kupiliśmy ten model - http://www.ceneo.pl/45322853#tab=spec 8 kg wkładu w zupełności dla naszej trójki wystarcza. Świetnie też sprawuje się ten system obsługi przy użyciu smartphona, gdzie mamy kilkadziesiąt dodatkowych programów prania, dla mnie jako dla faceta jest to ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej polecam panasonica,bo jest ekonomiczna i cicha. Rewelacyjnie dopiera wszelkie plamy i ma dużo programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 5 lat mam i pralkę i lodówkę amice, obydwa sprzęty kupione w promocji na sferis.pl - nie mam powodów do narzekań, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni są cudowni!!!mhmmmm www.sexy-kamerki.xweb24.pl/l/3/ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whirlpool od góry ładowana 15lat bez żadnej naprawy , lekko rdzewieje już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Pralka to dość ważny wybór, ponieważ jest to zakup na kilka lat. Moja pralka Beko kupiona ostatnio na http://www.cozacena.pl/pralki sprawdza się świetnie a do tego kupiłam ją o kilkadziesiąt złotych taniej niż w standardowym sklepie. Polecam również tam poszukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś ma jakąs pralkę z funkcją odsierściania ? Zastanawiam czy to działa ? MAm psa i nie powiem bo przydałaby mi się taka pralka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalałabym konkretne modele pralek sprawdzone już a nie szukać po nieznanej mi stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_Rrr
ja mialam amice i nie polecam. ale dzisiaj bylam wlasnie na otwarciu pierwszego (w koncu!!)media expert w Warszawie i kupilam na promocji pralke Haier. 550 zł (ale to dzisiaj tylko chyba) :P a sliczna, z technologia latwego prasowania, blokada rodzicielska (a to dla mnie wazne akurat) i funkcja opoznionego startu. jeszcze nie uzylam, ale kolezanka ma tej samej firmy i sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pralka INDESIT zepsuła mi się po pół roku , czekam na wymianę bo wszystko się w niej zepsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam z tą firmą pozytywne wspomnienia, lodówka jak i pralka przetrwały u mnie około 4 lat intensywnego użytkowania. A jaki budżet na zakup pralki posiadasz? Modele Beko cieszą się teraz dobrą opinią. www.Gaz-but.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście korzystam z pralko-suszarki HotPoint Ariston i jestem zadowolona, sama firma nalezy do Whirpoola. 1400 obrotów, ładowność bębna aż do 10 kg. - parometrowo jedne z najlepszych w tej klasie. Są dostępne w np. sferisie. A sama pralko - suszarka to bardzo komfortowe rozwiązanie, funkcja suszenia sprawia że po wypraniu wyciągamy pranie które jest suche co sprawia że od razu można włożyć je prosto do szafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkich stać na taki wydatek, a osobiście uważam że nie ma co przesadzać przy zakupie sprzętu agd ostatnio udało mi się kupić bardzo fajną pralkę w http://komis-techniczny-wroclaw.pl/ działa bez zarzutu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×