Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia192

Moj chłopak za szybko dostaje wytrysku :(

Polecane posty

hey , mam tzn. mamy z moim chłopakiem taki problem , uprawiamy sex od jakiegoś czasu problem tkwi w tym ze zaraz po grze "wstepnej" podchodząc do konkretów wystarczy minuta i moj chłopak dostaje orgazmu , wtedy przestaje mu stać :( a czasami bywa tak ze potrafi 30 minut uprawiać sex i nie dostanie orgazmu , denrwuje to nas bo za kazdym razem co sie nie uda nie jestem zaspokojona :( poradzcie co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzca spod celi
moze zmien chlopaka , ja na przyklad wale konia przed seksem zeby sie za wczesnie nie sposcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze jesmu juz drugi raz stanąć nie chce , dopiero gdzieś po 5 minutach ;/ jak ja juz ostygne ;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siergiej29
Sprobuj z kims innym by sprawdzic, czy tak dzialasz tylko na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innymi tak nie miałam , On był prawiczkiem i ze mną miał pierwszy raz , niekiedy potrafi naprawde długo sie ze mna kochać do pierwszego wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmkhdawuio
muj też tak miał ale jak go kilka razy z całych sił ścisnęłam za jaja kiedy miał wystrzelić to do dzisiaj dyma mnie do czasu aż mu pozwole się spuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest normalne
kurcze to nie jest normalne, ze jak sie nie spuści od razu to potem nie moze az 30 minut, niech idzie do lekarza i mu zapisze leki są jakies wspomagacze na opóźnienie erekcji. działaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
szkoda. Zal w dolku sciska jak was czytam. Seks to nie tylko spust i heblowanie rowa przez 30 min. Nie staje mu ponownie po 5 minutach? ale szkoda, bo ja potrzebuje 20 na drugą rundę. Zamiast wypracowac z chlopakiem jakis sposob na udany seks narzekasz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×