Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagódka_malutka

jaki prezent?

Polecane posty

Gość jagódka_malutka

Wiem, że było już z tysiąc takich tematów, ale potrzebuję szybkich i konkretnych odp. Zostaliśmy z mężem zaproszeni na ślub i później na małe przyjęcie (obiad + deser). Panny młodej wogóle nie znamy, a pan młody to znajomy mojego męża. Nie znam za dobrze tych ludzi i nie wiem też co mogłabym im podarować, nie ukrywam, że nie mam za dużo pieniędzy, bo zostaliśmy zaskoczeni i ślub jest już w sobotę. nie chcę też dawać pieniędzy. Poradźcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_sliwka
a ile chcesz wydac na ten prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbb
wszystko zależy od kwoty jaka możesz wyasygnowac na ten cel.Może komplet ładnych ręczników, pościel, toster, dwie filiżanki do kawy albo łyżeczki do deserów, ewentualnie niebanalna cukiernica.Młodym wszystko się przyda na nowe gospodarstwo, a jak nie trafisz z prezentem to najwyżej przekażą go dalej swoim znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka_malutka
max 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka_malutka
No nie bardzo, zresztą nie wiem czy piją taką kawę, ja mam taki ekspres i jestem bardzo zadowolona, ale prawdziwy smakosz kawy mógłby pogardzić, bo umożna w nim użyć tyko gotowych kapsułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka_malutka
tak chyba zrobię, ok 14 jadę na zakupy. Mama mi też przed chwilką podopwiedziała, zestaw kieliszków i butelkę wina. Zobaczę co mi wpadnie w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 150zł wbrew pozorom masz spory wybór: - komplet ręczników - komplet pościeli - zestaw garnków (oczywiście nie żaden tefal, ale w miarę dobre znajdziesz) - zastawa obiadowa - zestaw sztućców (polecam Berghoffa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czajniczek
Gość baboruwka
jak ich nie znasz to będzie ciężo,tylko nie kupuj nic z pościeli albo ręczniki.W takiej sytuacji to chyba najlepszym prezentem będą sztućce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×