Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Balsam do ciała

Czy taki związek ma sens?

Polecane posty

Jestem na takim etapie w życiu, że nie wiem czy zaczynać dobrze zapowiadającą się znajomość czy nie. Już wyjaśniam o co chodzi :) Pracuję w pewnej firmie, w tej samej firmie ale w innej miejscowości pracuje facet mniej więcej w moim wieku. Widzieliśmy się tylko raz, ale bardzo krótko. Mamy za to codzienny kontakt telefoniczny. Rozmawia mi się z nim bardzo fajnie. M. bo tak go nazwę ma świetne poczucie humoru i boski głos :D I gdyby nie to, że dzieli nas spora odległość to nie miałabym wątpliwości czy związek z nim ma sens. Tyko no właśnie czy wchodzenie z nim w jakieś bliższe relacje ma sens? Czy odległość nie będzie problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halibut to jest taka ryba
seksik bez zobowiazan byl by tutaj najlepszym rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halibut to jest taka ryba
aha no to lepiej podtrzymujcie to bo jesli zacznie mu bardzo zalezec to wtedy cos wymysli z ta odlegloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tak na dobrą sprawę co można wymyślić? Przecież nie przeprowadzi się bliżej, bo ma tam rodzinę, pracę, znajomych. Tzn tak mi się wydaje że tego nie zrobi. A z drugiej strony nawet nie wiem jak mu dać do zrozumienia, że chciałabym być kimś więcej niż koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaodleglosc
a daleko mieszkacie od siebie? Z jakiego miasta jest on a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimimimi
u mnie tez jest jakies 100 kilosow i dajemy rade. trzeba umiec sobie wygospodarowac czas. warto rozwijac taka znajomosc. a jak fajnie jest czekac na ten moment gdy sie kogos wreszcie zobaczy, tesknic do niego. to jest nawet lepsze niz ktos na wyciagniecie reki. nie znudzicie sie soba tak szybko :) gwarantuje:) a jak wam wyjdzie to sie zdecydujecie gdzie bedziecie mieszkac. poki co to nie ma co myslec az tak przyszlosciowo tylko czerpac z tego co jest tu i teraz. uwierz, wiem co mowie, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie dziewczyno lepiej dowiedz czy przypadkiem chłopak nie jest zajęty! Później sie możesz zastanawiać co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×