Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smallgirl

Karmienie piersią -sciąganie pokarmu pomocy

Polecane posty

Gość smallgirl

Hej mam pytanie ile za jednym razem sciagacie laktatorem ręcznym mleka?ja zazwyczaj 50 ml z obu piersi ale to zalezy od pory dnia.Mam chyba za mało pokarmu:(a jak było u was?Czy jak dziecko ssie piers to czujecie jak płynie mleko?ja juz sama nie wiem czy to jest kwestia ze mam mało pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator sciaga o wiele mniej niz dziecko,sama sie o tym przekonalam. jak przystawiasz dziecko do piersi po chwlili powinnas poczuc takie lekki sciaganie to wlasnie plynie mleko.jesli dziecko czesto pije to na pewno masz dosyc pokarmu,wiec nie wpadaj w panike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czułam tylko na początku, jak zaczynało płynąć, potem patrzyłam czy dziecko łyka i tyle. A który miesiąc karmisz? Ja na początku ściągałam 60-70, potem 110, 150, pod koniec 4 mca ok. 180... z tym że z jednej dużo więcej. No i ściągałam raczej po nocy albo jak któreś karmienie opuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqeq
u mnie jest podobnie, czasem cięzko cos uciągnać, ostatnio odkryłam że dużo więcej leci jak po prostu ręcznie wyciskam - mówiąc obrazowo - doję. jak dziecko je to słyszę, że połyka i liczę ewentualnie ile razy przełknie - mniej więcej wiem czy sie naje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
czasami jest tak,że przełyka a czasami wogule tego nie słyszę:( dziecko często w dzień po przystawieniu piersią krzyczy i pręży sie w nocy jest troche lepiej ale zaczełam po prostu trochę dokarmiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Czy sciagałyście z obydwu piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snow white and7krasnals
spróbujcie pić więcej wody - do trzech, czterech litrów - wypijałam tyle i nigdy nie miałam problemów z laktacją. jak mówi moja mama mleko nie bierze się z powietrza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smallgirl Hej mam pytanie ile za jednym razem sciagacie laktatorem ręcznym mleka?ja zazwyczaj 50 ml z obu piersi ale to zalezy od pory dnia.Mam chyba za mało pokarmu a jak było u was?Czy jak dziecko ssie piers to czujecie jak płynie mleko?ja juz sama nie wiem czy to jest kwestia ze mam mało pokarmu. ************************************************************************* U mnie było bardzo mało... 30 ml ... Potem straciłam pokarm... karmie modyfikowanym... http://ciaza-dzieci.blogspot.com/2011/09/mamo-czy-wjesz-jaka-jest-najlepsza.html http://ciaza-dzieci.blogspot.com/2011/09/mamusiu-czy-wjesz-z-czego-skada-sie.html Tutaj są małe porady w razie czego :)! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój rekord to było 150 ml z jednej piersi, no ale to było w nocy i trochę czasu było na wyprodukowanie takiej ilości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×