Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siunia22

gdzie ja mam szukać pracy :( ?????

Polecane posty

Gość siunia22

mam doła.... zaczynam studia zaoczne (od piątku od godz. 15:20 do niedzieli) nie mam pracy, a chcę mieć!!!! Gdzie mam szukać i jak???? Mam 22 lata... Poradźcie mi coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edmunt
bez znajomości jest ciężko.Ja pracowełem wtedy na stacji benzynowej BP.O zarobki lepiej nie pytaj,ale lepsze to niż siedzenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro studiujesz zaocznie
możesz zarejestrować się w Urzędzie Pracy, gdzie być może znajdą dla Ciebie jakiś staż. A na własną rękę powinnaś dodatkowo szukać. Może wywieś ogłoszenie, że zajmiesz się dzieckiem czy coś takiego? Wiele osób potrzebuje niani, wiesz jak jest z przedszkolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkjkkj
to oidz do sklepu popytaj poszukaj na necie z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia22
jestem z POznania.... byłam już w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonio flageras.
to idz do kulczykowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka kurffa mac
masz 22 lata ui jestes taka tepa., ze nie wiesz? jestes zenujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka kurffa mac
Boze co za zenada. Jestes naparwde smieszna... Kurwa no zenada, ze chodza takie cioły po swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak i gdzie?
po prostu tam gdzie jest potrzebna patrz się, słuchaj co mówią pracujący i zatrudniający wśród twej rodziny, znajomych, ludzi których spotykasz, czytaj ogłoszenia, chodź rozmawiać, dzoń, wysyłanie liseli z cv jest najmniej skuteczne, po prostu myśl to nie uniwersytet to życie, tu trzeba myśleć! ja zaczynałem szukać w podobnym do ciebie wieku i też miałem z tym problemy, a bezrobocie było większe niż teraz po prostu nie umiałem szukać teraz to potrafię w godzinę znaleźć pracę nie szukam, mam dobry etat i to dobrze płatny oraz dobrą leciutką a b.zyskowną pracę dodatkową do tego ciągle przysyłają mi lub dzonią z ofertą pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inthemiddleofthenight
Pociesze Cie: mam ten sam problem.. tylko ze ja mam 28 lat :/ pracowalam, potem sie przeprowadzilam i szukam, tez zaczynaja mi sie studia (po 5 latach wrocilam dokonczyc mrg, mialam lic do tej pory) i zdarzalo mi sie ze mowili "wzielibysmy pania gdyby byla pani dyspozycyjna" :/ a ja soboty - zjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampracy
ciesz sie ze jestes z Poznania to metropolia... ja mieszkam na podkarpaciu wysylam dzwonie pytam jak Kolega wyzej radzi znajomosci nie mam i nadziei tez nie stazu nie bo dotacji nie kursu nie bo to samo zadnych perspektyw a ogloszeniach lokalnych sa 3 na msc i to głownie dla tynkarzy i kierowcow zeby cos przez net pewnego złapac to bym wiele dala a i tu marnie jeszcze chwile wegetacji i jak w 2012 nie wyzwoli mnie bedzie konca swiata to emigracja mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co się chwalisz tymi
studiami????? :O jak będzie potrzeba to opuścisz zjazd - i co się stanie???? wszyscy wiedzą że studia zaoczne zalicza się bez problemu - jak opuścisz parę zjazdów to CO NAJWYŻej - nie postawią Ci oceny za zasiedzenie ;D tylko napiszesz referacik i dostaniesz 5tkę 🖐️ płacisz za papier końcowy przecież = tak czy siak i tak CIę niewiele nauczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×