Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonce890

Zdradzi mnie?

Polecane posty

Gość slonce890

Witam . Jestem w zwiazku od 4 lat...Moj chlopak byl prawiczkiem kiedy sie poznalismy... Strasznie sie boje,ze za jakis czas bedzie chcial sprobowac czegos nowego,a to by mnie zabilo...Nie wie sama co myslec... Mowi mi,ze nigdy sie tak nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka stonka
widac,ze na to czekasz...moze i sie doczekasz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No no no...
Szansę są takie...albo Cie zdradzi albo nie:) hehe a serio to po co myślisz o głupotach?? Musisz go wymęczyć w łóżku żeby nie miał siły dla innej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparta84
hehe mam tą samą obiekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backspace28
no i stało się. Przygotujecie się dziewczyny,ze na bank ne umrzecie przy sobie. Na pewno kiedys ,gdzies pojawi sie ktoś kto zafascynuje go i bedie napalony.No bo przeciez ile czasu mozna ruchac jedno i to samo. I niezaznac innego smaku:-) Niestety kochane to Wasnie ominie. Na pewno nie bedzie siedział przy was do konca waszych dni. Wyobrażasz sobie ,ze za 20 lat patrzysz mu w oczy i myslisz sobie. Boze jaka ciota on pruł w swoim zyciu tylko mnieL:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz innych powaznych problemow, tylko myslenie o rzeczy ktora nie istnieje teraz?:/ boze jestes nienormalna, ciesz sie tym co masz teraZ kochaj i badz kochana a nie wymyslaj tego co niema:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruszku
też mi zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dokladnie w takiej samej sytuacji. 4 lata, ja dziewica on prawiczek, mowi ze nie cche mnie zdradzic nie jest ciekawy jak jest z inna, ze chce tylko mnie juz na zawsze itd ale ja i tak wiem swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooołłł jjjeee
mój też tak mówił i co z tego, gadać każdy potrafi. Po 4 latach mnie zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×