Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ssaasdadada

szukam przepisów na dobre drinki

Polecane posty

Gość Klałdua
Najlepszy na świecie drink moim zdaniem to ten najprostszy z ginem i ogórkiem. Ja biorę jakieś 1/3 szklanki Ginu Lubuskiego, dodaję ogórka zielonego, sok z cytryny, łyżeczkę cukru, trochę lodu, mieszam, a na koniec dodaję wody gazowanej. Proste, smaczne i kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera39
Zerknij sobie tutaj: http://barmani.eu/ Na stronie obecnie jest największa baza przepisów na drinki. Sama jakiś czas temu robię wieczorami. Wolimy wypić sobie z mężem smacznego drinka niż na przykład piwo. Wbrew pozorom również zrobienie drinka nie jest takie trudne. Mój ulubiony to Viva Villa: Kieliszek koktajlowy Kostki lodu Shaker Tequila Sok z wyciśniętej limonki Sok z wyciśniętej cytryna Cukier puder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię drinki które mają konsystencje musu. Blenderuje owoce( różne, najczęściej truskawki). Mój blender panasonica blenderuje również lód więc wszystko wrzucam do jednego naczynia i potem dolewam tylko trochę rumu . Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hompe
Moja ulubiona mieszkanka z porządną wódką to: 40 ml Gutt Vodka Pure 30 ml syrop z czarnego bzu 40 ml świeżego soku z cytryny Smakuje super, delikatny drin, ale jednocześnie mega fajnie kopie. Świetna sprawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubicie czystą? Przy tym połączeniu efekt będzie super. Tylko to koniecznie ta wódeczka - jest znacznie delikatniejsza od pozostałych alkoholi, jakie znam - szczególnie tych 40 volt ;-) A inna kwestia to smak ;-) 40 ml Gutt Vodka Pure 30 ml syrop z czarnego bzu 40 ml świeżego soku z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Kickin' Maple. Świetnie wchodził w ostatnie upały :D Wild turkey, 20 ml syropu klonowego, sok z limonki, parę kropel agnostury. Pychota <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silicca
Niektóre przepisy tutaj są naprawdę spoko! Lepsze niż w niektórych poradnikach, zwłaszcza, że często składniki są tak dziwne, że zastanawiam się w którym z układów słonecznych mam ich szukać. A oto mój drink, mało popularny, ale naprawdę super. Sok z połówki dużego świeżego ogórka, Lubuski gin, tonik, zmieszane razem (proporcje ginu i toniku według uznania), do tego kilka kropel limonki i lód. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ulubiony drink to aperol spritz: aperol, prosecco, woda gazowana, plasterki pomarańczy + sok z nich, kostki lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialny drin z porządną pieprzówką, taki który robi naprawdę dużą różnicę, delikatny, przyjemny. Ale oczywiście co kto lubi... 40 ml Gutt Vodka Pepper 50 ml pulpy z arbuza liście mięty mineralna woda gazowana do uzupełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie połączenie z piperzówką, ale oczywiście kwestia klimatów :jakie wam odpowiadają. 40 ml Pepper Gutt Vodka 40 ml pulpy mango 80 ml soku żurawinowego zmieszać, dodać kostki lodu. mega to smakuje i o dziwo jest mega delikatne, a fajnie kopie. Pijecie driny z pieprzówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie jedyne co mogę polecić i jednocześnie jest w moich klimatach. Poza tym - wszystkie produkty są łatwo dostępne, więc można je robić o dowolnej porze roku: 40 ml Pure Gutt Vodka 30 ml syropu z czarnego bzu 40 ml świeżego soku z cytryny gazowana woda mineralna do uzupełnienia zmieszać, dodać kostki lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamper
Zależy jakie zestawienia wam najbardziej odpowiadają, ale chyba pod każdego coś można dopasować. Myślę, że takie połączenie powinno zrobić sporą różnicę: 40 ml Herbal Gutt Vodka 5 ml syropu cukrowego plaster świeżego imbiru ginger beer do uzupełnienia zmieszać, dodać kostki lodu Może i wódka ziołowa to żaden szał, ale w tym przypadku akurat mowa o bardzo dobrej jakości alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione połączenie z pieprzówką. Dosyć proste, a jednak mega wyraziste, ale oczywiście co kto lubi ;-) 40 ml Pepper Gutt Vodka 40 ml pulpy mango 80 ml soku żurawinowego zmieszać, dodać kostki lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmatpok
Instagram @mp_cocktails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie smakuje mojito z zieloną herbatą. Trzeba zaparzyć herbatę i ją schłodzić, potem zrobić standardowy Mojito i dodać herbatę. Ja z kolei dodaję herbatę Teekanne! Bardzo smaczne drineczki wychodzą. Właśnie ta herbata jakoś tak najbardziej pasuje, inni smakują nie tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakTakTak3
Ja spróbowałam takie Mojito z herbatą i właśnie kupiłam Teekanne, jak wyżej ktoś polecił. Powiem wam, że rewelacja. REWELACJA! Takiego drinka to w żadnej restauracji nie ma i nie będzie pewnie! Polecam. Wpadajcie na stronę http://www.teekanne.pl/. Zamawiajcie herbaty i popijajcie przesmaczne drinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniacka
Spróbujcie sobie wódka+sok porzeczkowy, ja zawze daję caprio bo nie jesttaki mocny w smaku, do tego lód obowiązkowo, dla mnie rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś pomysły na drinki bezalkoholowe? Ja piłam na jednej imprezie taki orzeźwiający z sokiem ananasowym tymbarka, sokiem grejpfrutowym, brązowym cukrem i jogurtem naturalnym. Macie jakieś inne pomysły na napoje bez %?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie musi byc w drinku sok pomarańczowy np tymbark ten z miąższem, do tego sok ananasowy i trochę żurawinowego, do tego dużo lodu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jetina

No ja na kolejnej imprezie chyba też postawię na bezalkoholowe, bo planuję zamówić kavę na kavasklep.com Od jakiegoś czasu jest już legalna w naszym kraju, więc najwyższy czas wypróbować, bo słyszałam na jej temat naprawdę sporo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha33

Ja lubię Martini z sokiem pomarańczowym i lodem, albo z czarnej porzeczki  DrWitt i pomarańczowym, do tego  dużo lodu, wtedy pójdzie na dno i będzie fajny kolorowy drink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluśśka

A ja mieszam sok pomarańczowy tymbarka z sokiem porzeczkowym, czysta wódka, kostki lodu. Taka wersja smaczna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taftka88

Dużo jest dobrych przepisów na drinki.  Np taki: gdzie jest piwo Ginger, limonka, kieliszek Martini, jakiś likier chyba limoncello czy cos takiego, troszeczkę cukru, kostki lodu i ozdobione miętą. Drink idealny na upalne lato i o ile pamiętam to troszkę uderzał do głowy 🙂 A inny taki kolorowy niebieski to sok pomarańczowy 100% z Tymbarka plus do tego BlueCuracao i kostki lodu. Takze co kto lubi. Sa jeszcze pina colada i inne takie, aczkolwiek jak dla mnie za słodkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliśka

Mi najbardziej smakuje wódka z sokiem pomarańczowym tymbark, dodaje cytrynę, lód i to wszystko, czasami odrobinę soku żurawinowego albo sok z limonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna Ka

pasuje mi coś takiego jak tatfka dodała. ja najszczescie sok pomarańczowy mieszam z blue curacao. a z Tymbarka owszem piję z wódką, ale jabłkowy i jak już to piję go z żubrówką.  I poza tym drinka jak się napije to na pewno nie w takie straszne upalne lato jak jest teraz, Po prostu sok, z lodem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka

tymbark arbuzowy z wódką, na imprezie ostatnio to piłam u znajomych, rewelacja, swietnie orzeźwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ten góownark musi straszne pomyje robić, skoro się ucieka do tak żałosnej i deebilnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×