Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zerwana z łańcucha

Dziś zerwałam...

Polecane posty

Gość zerwana z łańcucha

Zerwałam dziś z chłopakiem...po 2,5 roku bycia razem. Od kilku tygodni się kłóciliśmy, dziś przyjechał i na wejście się rozpłakał...Żal mi się go zrobiło i chciałam już nawet cofnąć swoje słowa, ale jednak tak będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek krw
ojej zawsze jest jakis malutki kryzys a ty juz od razu sie rozstajesz co ty myslisz ze zawsze jest zajebiscie? takie jest zycie raz lepiej raz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej możesz teraz hasać swobodnie i szukać nowej ofiary , bez przywiązania "łańcuchem"...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwana z łańcucha
nie szukam ofiar. z nim było mi dobrze, ale się wypaliło a ja z litości z nikim byc nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inglostad
kolejny temat kolejnej idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nahdk
Ja zerwałam tydzień temu z powodu kłamstw , głupich tekstów i jego biadolenia wiecznie jak to on ma źle i że mu nikt nie chce pomóc. Ale to szczegół że potrafiłam dać ost pieniądze mu :) ale on tego nie pamiętał. Ogólnie koleś ma ze sobą problem ale nie potrafi sie przyznać niestety. Mój były jest typowym socjopata - złośnik , od 3 mies cham i obłudnik . Nie umie żyć między ludźmi , nikomu nie pomaga a sam by chciał żeby mu pomagano , nie umie sie dostosować do grupy w której przebywa. No co prawda wyszło dopiero nie dawno to wszystko( 2 lata sie ukrywał ) ale ja nie chciałam żyć w toksycznym związku. Najlepsze jest to że 2 razy mu powiedziałam że jest koniec nie ma szans że mam dość a on nadal myśli że jesteśmy razem :D i pisze jakby sie nic nie stało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwana z łańcucha
mój płakał dziś i nadal pisze też... hh, nie jest mi zal zwiazku tylko jego, bo to uczuciowy chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naht
ło matko jakbym o sobie czytała słowo w słowo takiego samego jak twój pogoniłam we wtorek a wczoraj zadzwonił z pretensjami i fochem wybielony we własnych oczach nie widzacy problemu w sobie ech zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek krw
to czemu sie wypalilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×