Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studentzik

Pytanie DO KOBIET W DLUGICH ZWIAZKACH!!33+

Polecane posty

Jak to jest drogie panie w waszych zwiazkach. Tak sie ostatnio zastanawiam ,czy po 2,3 latach goracej milosci przychodzi przyzwyczajenie i nuda. Tyle zwiazkow sie teraz rozwodzi po wielu latach malzenstwa.Wydaje mi sie ,ze kiedys to nie bylo tak czeste ,gdyz system to utrudniaj i "co by rodzina powiedziala". Czy kazda milosc kiedys sie wypala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Obecnie najczęstszą przyczyną rozwodów są niestety problemy finansowe. Dlatego rozwodów jest coraz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obraczki zajaczki
Ja w sumie bylam z facetam 20 lat i powiem Ci ze jak sie dba o zwiazek to jest ok ale o milosc musza dbac 2 osoby jak jedna odpusci to do bani u mnie bylo tak po 10 latach dzis nie mozemy patrzec na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brovar ,masz jakies problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Gowno mnie obchodza twoje smierdzace wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asak
zyje w wolnym zwiazku nascie lat,jest mnie klotni niz na poczatku bez milosnych uniesien ale bardziej dojrzala milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8lat to juz dlugo?
Wydaje mi sie ze jesli oby dwu zależy to walcza i zawsze jest "atrakcyjnie" Jesli mam wsparcie i czuje sie potrzebna to jest wspaniale. najgorzej kiedy okazuje sie ze "trafia"sie swietna przyjaciolka ktora rozumie lepiej pwrtnera..n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku mamy partnera- kochanka, później po latach zdobywamy także przyjaciela;) A jak wiadomo z przyjaciółmi także sie czasem nudzimy;):P Związek 3ba pielęgnować, ale czasy mamy jakie mamy więc wszystko kwestią moralności..Dużo pokus, zdrad, tajemnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOTYL EEK
JA JESTEM Z CHŁOPAKIEM 4 LATA PRAWIE, WYDAJE MI SIĘ ŻE Z KAŻDYM DNIEM KOCHAM GO CORAZ BARDZIEJ, POJAWIA SIE RUTYNA ALE ZALEŻY NAM NA SOBIE I NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻYCIA BEZ NIEGO. NIE MIESZKAMY RAZEM I PEWNIE PO ŚLUBIE WSZYSTKO SIE ZMIENI BO DOJDA RÓZNE PROBLEMY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiazek trzeba pielegnowac...Glupi slogan. Jak mam starac sie o kogos na kogo patrze przez 7dni w tygodniu . Wstaje i budze sie przy tej osobie. Widze jak sra,goli pachy ... Kazdy by sie kiedys znudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheen
Jestem ponad cztery lata w związku i jest fajniej niż dwa lata temu. Im dłużej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentzik super, to po co się męczyć? Gratuluję udanego związku:)Bardzo optymistyczna wypowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheen
Pewnie. Lepiej budzić się codziennie przy innej. Nie wiesz nawet wtedy czy się myje, goli codziennie czy okolicznościowo, myje zęby i używa antyperspirantu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malzensto ,to glupota. Lepiej byc w zwiazku na zasadzie,2 oddzielne mieszkania i spotkania ,co jakis czas,ale wiadomo ....w pewnym wieku to nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheen
Przyjdzie czas i kobieta, kiedy być może to Ty będziesz domagał się małżeństwa, wspólnego mieszkania, konta, zakupów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i przyjdzie....ale nie o tym mowa. Wiem,ze na pewno szybko sie taka kobieta znudze. Im wiecej czasu bedziemy przebywac razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim jestem 7 lat. jedno dziecko mamy- drugie w drodze. Oboje planowane. Nie ma namietnej, goracej milosci... uczymy sie siebie caly czas. Kryzysy juz byly... rutyna wchodzi, gdy zaczyna sie mieszkac razem... powodzenia Zycze wszystkim parom !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheen
Zastanów się, co będzie jeżeli to Ty zakochasz się w niej bez pamięci, a to ona znudzi się Tobą. Przecież wszystko musi się zdarzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopóki jakiejś
dziwki nie spotka na swojej drodze nic związkowi nie zagraża wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8lat razem, 5lat po ślubie, dwójka dzieci..dalej go kocham i robie mu te cholerne śniadanka :P rutyna wchodzi jak siedzimy z dupami w domu przed telewizorem- jak dla mnie:P wychodzimy do kina, spacery, koncerty, upijamy się jak szczeniaki i jakos do przodu byle by razem.. a jak wiatr nam oczy dmucha wspieramy się kłótnie tez są burzliwe, futryna w domu czasem wylatuje..ale nie ma związku bez kłótni nie ma ideałów i 'żyli długo i szczęsliwie' to dopiero była by nuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XCVBNOKHJKVBN
ja jestem w zwiazku który trwa 17 lat - teraz to już nie zakochanie tylko MIŁOSC ,PRZYJAŻŃ, IDEALNIE DOPASOWANY SEKS , ZAUFANIE , OPIEKA W OBYDWIE STRONY,IDEALNA NUDA W CISZY , BEZPIECZEŃSTWO, CUDOWNA RADOSC Z DZIECI ,OPTYMIZM GDY SIE PATRZY W PRZYSZŁOSC -(STAROSC) ale co taki studencik zrozumie co to jest rodzina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo prawdopodne sheen. Nienawidze sie narzucac,brydzensie tym. Jesli dziewczyna daje mi znac ,ze jej nie zalezy,to juz nic wiecej od niej jie chce. Nie wyobrazam sobie siebie samego w sytuacji,gdy ja zabiegam o nia ,a ona mnie olewa. Nie jestem idiota ,ktory jie potrafi wyczytac z zachowania kobiety,ze jestem natretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi przykro
Sheen dobra wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że autor sam już sobie odpowiedział i sam fakt, że zdaniem innych to nie jest takie proste jak mu się wydaje wcale go nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland,trafna uwaga. Chce tylko potwierdzenia od KOBIET W PRAWDZIWYCH ZWIAZKACH Z DLUGIM STAZEM ,a nie 22 letnich siks ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×