Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujaca pooomocy

powiedzialam mu ze juz niechce z nim byc

Polecane posty

Gość potrzebujaca pooomocy

a tak bardzo bym chciala ,to znaczy chciala bym zeby ta zdrada sie nie wydarzyla! to nie tak ze nie potrafie mu wybaczyc,potrafie ale nie chce zyc z mysla ze dla niego jego wlasne szczescie jest wazniejsze niz nasza rodzina.strasznie mi zle choc wiem ze robie dobrze.wesprzyjcie dobrym slowem bym wytrwala. chyba sie upije:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej bidulko
dobrze zrobiłas ,trzymaj sie nie pozwól zeby taki sukinsyn zmarnował tobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca pooomocy
dzieki,ciezko dzis jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi przykro
Ojeja..... A to byl jednorazowy wyskok czy romans? Gratuluje twardego charakteru. Podziwiam i zycse abys wytrwala skoro podjęłas taka decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjełas dobra decyzje. tutaj nie chodzi nawet o to ze on cie zdradził z inną kobieta fizycznie tylko bardziej o zdrade emocjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca pooomocy
wytrwam! musze! kurcze ciezko bedzie bo kocham gada jeszcze,siedze i rycze bo zmarnowal mi,nam 15 lat zycia,to byl romans-pol roku i wlasnie dlatego nie chce byc z kims kto potrafil oszukiwac mnie taki kawal czasu,on zreszta tez nie prosi o szanse,narazie jest pod wrazeniem swojej oblubienicy tylko ze ona juz zwinela zagle i do faceta wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×