Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zjebalam

kobiety jak czesto sie masturbujecie?

Polecane posty

no wlasnie, ja srednio 2 razy dziennie, czasem wogole czasem 3 zalezy, czy cos ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasach liceum to tak 4-5 razy dziennie. :classic_cool: A teraz to różnie, ale myślę, że średnio wychodzi raz dziennie. :classic_cool: Jestem po prostu za leniwa zazwyczaj. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aahaaaaaaaaa czyli nie jest ze mna tez najgorzej, myslalam ze jakas niewyzyta jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jedna Lola Lu
jak jestem po okresie to hoho, non stop a czasami kilka dni i zew nie wzywa :) a ja slucham wewnetrznego glosu, bo kto mi tak dobrze zrobi?-jak ja sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssasssas
a fuj.... nie robię tego bo jest to obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jedna Lola Lu
nie wiesz co tracisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek_38_bogaty
Elektorat PO tworzą nastepujące grupy: 1. Zdegenerowana młodzież, pozbawiona zasad i moralności, często mająca problemy z prawem, nadużywająca "używek" i w dodatku mająca kompleksy na punkcie swoich studiujących/robiących karierę kolegów i koleżanek (którzy to z resztą glosują na PiS). Wykształcenie tej grupy sięga najwyżej studiów zaocznych na jakimś pseudo-kierunku (często zaś kończy się na ledwo zdanej maturze, lub nawet na podstawówce), mimo to uważają się za "wybrańców" i bardziej niż jakakolwiek inna grupa gotowi są poniżać i obrażać innych, uważając się za lepszych. 2. Rozmaici pospolici przestępcy, drobni złodzieje, geszefciarze, "kręciciele lodów", wyłudzacze rent i inne szemrane towarzystwo, widzące w PO szansę dla pozostania bezkarnymi. Rozkład państwa pod szyldem PO sprzyja ich działalności i daje im pewność że "nie wpadną", a nawet jeśli, to "rządy miłości" wszystko im wybaczą. 3. Medialni półdebile, nie potrafiący odróżnić informacji od opinii, zapatrzeni w "ałdorytety", sporadyczne wierzący w cuda (w tym - cud drugiej Irlandii) i reklamy proszków do prania. Grupa bardzo podatna na wpływy, na ogół też biedna i słabo wykształcona. Choćby stracili pracę i dobytek życia, i tak uwierzą że uczestniczą w Cudzie Gospodarczym, a "za kaczorów było gorzej" - wystarczy że "pan z TVN" opowie jak jest i jak było. Ponieważ dali sobie wmówić że głosowanie na PO dodaje im klasy inteligencji i nowoczesności, to choćby klepali jeszcze większą biedę, to i tak są przekonani o słuszności swojego wyboru. 4. Agenci dawnych służb wraz z rodzinami, upatrujący w PO szansę na utrzymanie statusu quo gwarantującego im gigantyczne przywileje, bezkarność i medialną "niewidzialność". Do tej grupy można doliczyć również licznych TW donoszących kiedyś na kolegów i znajomych, a zajmujących obecnie wysokie państwowe stanowiska (w tym na uczelniach ) i panicznie bojących się lustracji, mogącej zrujnować zarówno ich niesłusznie zdobyta pozycje zawodową jak i zakłamane życie towarzyskie. 5. Byli działacze PZPR (i organizacji satelickich) widząca że dzięki PO "wraca stare", odnajdujący w PO logiczną kontynuację linii polityczno-kadrowej PZPR i liczący w najbliższym czasie na "udział w kręceniu lodów". Ludzie z tej grupy bardzo często upatrują w utracie suwerenności przez Polskę szansę na partykularne "wybicie się" (a raczej "powrót do łask" , dlatego dziś swoje poparcie wyborcze prawie jednoznacznie deklarują po stronie PO (ci nieliczni, którzy wierzą w jakiekolwiek, choćby komunistyczne, ideały - w SLD). 6. "Nawróceni Jełropejczycy", wstydzący się faktu bycia Polakami, często emigranci, w rozmowie z dalekimi zagranicznymi znajomymi nie przyznający się do swojej narodowości, w rozmowie z bliższymi znajomymi otwarcie nabijającymi się ze wszystkiego co Polskie. Ce@@@e ich zerowa znajomość historii, brak wiedzy politycznej (a często też każdej innej, w końcu do pracy "na zmywaku" wiedzy nie potrzeba), mimo to uważają się za "postępowców", co przejawia się ślepym zapatrzeniem we wszystko, co "zachodnioeuropejskie" - nawet jeśli na Zachodzie jest to przez inteligencję powszechnie krytykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxizabellaxxx
ja sie masturbuje raz dziennie, czasem dwa. czasami wcale bo nie mam jak;p mieszkam z chloapkiem ktory ma o wiele mneijsze libido ode mnie i po prostu mnie zaniedbuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to robie jak mi sie skumuluje ta chcica to wtedy jest jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela95
Ja minimum raz dziennie, właśnie teraz sobie robię dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie mam do Was pytanie, lecz nie wiem czy wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 27 lat, jestem sama to robię to często. Mam w pracy komfortową łazienkę i mieszkam sama. Normalnie raz na dzień albo co drugi dzień. Jestem chyba normalna i nie czuje koniecznosci masturbowac się kilka razy dziennie. Myślę że to pytanie zadaje mężczyzna, kobiety nie pytają o rzeczy dla nich wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragra
gosc 8.55 - masz rację robimy to lub nie i to nasza sprawa. ja jednak to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CODZIENNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jest z Tobą nie tak, każdy ma inne potrzeby. O ile przez masturbację nie zawalasz nauki czy pracy, możesz i powinnaś masturbować się tyle, ile masz ochotę i potrzebę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy można a o czym myślicie o koledze /kolegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po każdym seksie z mężem.On śpi a mi jeszcze mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jeszcze się wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale! To wstyd i brak etyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS powoła policje obyczajową to wam się odechce masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów jakiś kato-talib tutaj się pojawił? Czy będziesz nawracał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, już po udanym seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę prawdziwy seks. Kutasa mieć w środku i dotyk więc zawsze gdy mam taką potrzebę to kogoś z Tindera zagadam fajnego i mam to co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może porozmawia jakaś fajna dziewczyna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię się masturbować. Dla mnie to słabe. Wolę mieć faceta. Ale najlepsze jest to, że potrafię osiągnąć orgazm bez dotyku. I to bardzo mocny. Zdarza się nawet aquirt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrafal
hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzadko raz w miesiącu tylko po to aby sobie ulżyć nawet mi się nie chce użyć wibratora by się pobawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cokolwiek by tu napisano to sprawa jest jasna. Zarówno K i M lubią masturbację. Moja zona ( 27 lat ) zaczęła w wieku 13 lat i często to robi mimo udanego seksu. Są momenty kiedy najdzie taka ochota, ze nie można się powstrzymać. Nic w tym złego. Pary często nie ukrywają tego przed sobą i jest tez cudownie. Oczywiście są chętni którzy by to chcieli zobaczyć ale to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×