Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość siunia22

CZY TO DOBRY PREZENT DLA MOJEGO FACETA

Polecane posty

Gość hieronimka
pożyteczny prezent to dobry prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia22
JEJU DZIĘKI ZA POZYTYWNĄ OPINIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi674
Świetny pomysł,mysle ze sie mu spodoba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia22
NORMALNIE, RATUJECIE MI TYŁEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronimka
jak ja nie lubię jak ktoś da mi figurkę, albo coś innego co nigdy w życiu mi się nie przyda do niczego:) maszynka ok, będzie zadowolony zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie dopatrzyłam firmy ,ale zajrzałam ponownie, i twój wybór jest bardzo dobry. Gratuluję pomysłu, sama zapiszę link do tej aukcji i pokażę mojemu P. żalił się ostatnio że przydała by mu się jego własna maszynka. A ta jest godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też ma 25 i 4 lata jesteśmy ze sobą, co dla niego ? on jakby już wszystko ma :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia22
NO WŁAŚNIE ON NIGDY NIE BYŁ ZADOWOLONY Z MOICH PREZENTÓW, ALBO JAKIŚ KUBEK, CZY PERFUM LUB INNE DUPERELE, TERAZ STAĆ MNIE NA LEPSZY PREZENCIK WIĘC MAM NADZIEJĘ ŻE GO ZASKOCZĘ... :) CZY DOKUPIĆ COŚ DO TEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ,że ta maszynka wystarczy, ew. wręcz mu ją przy kolacji oczywiście z jego ulubioną potrawą w roli głównej, a co niech ma to w końcu jego urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry prawiczek
Moze lepiej poszukaj bez zasilania akumulatorowego. Mam taka tez PHILIPSA, inny model, szybciej sie laduje, zaplacilem wtedy cos kolo 200 zl. Bez akumulatora bedzie jednak tansza, po drugie czas dzialania mozesz wlozyc miedzy bajki. Zaraz zaczyna chodzic jakby wolniej i wyrywa wlosy, jak wepnie sie do kontaktu to od razu jest lepiej ale zrobisz jak zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu kupowałam płyty, książki no to się cieszył, ale teraz on nie ma żadnej płyty na oku, ani książki więc nie wiem. Jak kupiłam mu namiot (bo jechaliśmy do Jarocina to się przyda przecież, to zaraz się oburzył, że niepotrzebnie kupiłam bla bla bla, a on nie miał wcześniej namiotu swojego, a na festiwale jeździł)Teraz nie mam ŻADNEGO pomysłu, chyba mu jakąś koszulkę kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margirit---facety uwielbiają gadżety. Zawsze im się coś przyda, zawsze coś mają na oku tylko nie zawsze się przyznają. Ja swojemu ostatnio bez okazji kupiłam telefon bo narzekał że stary (niespełna roczny) to już jedno wielkie nieporozumienie. Ze stawianie w nim systemu itp. nie ma już sensu, zresztą ja na swój też narzekałam. Więc kupiłam mu jego wypatrzony tel. Oj jaka radość w domu była....o jejku, jak u małego dziecka...a to już chłop 32latka...ech. mała rzecz a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA dzień chłopaka nic nie dostanie na pewno;] on mi na moje urodziny nic nie dał, ani na dzień kobiet więc co ja się będę wysilać. Kupię mu jakąś koszulkę ale to później.. w następnym tygodniu, tak bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siunia22
zamówiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):) oby mu się spodobało....... :( bo jak nie, a on miewa czasem zabójcze miny, od razu widać że coś jest nie tak..... no ale ile mogę mu kubków czy śmiesznych koszulek kupować, a to będzie prezent na dzień chłopca i urodziny, bo ma dzień po dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka

Maszynka to fajny i praktyczny prezent. Też zamowiłam rok temu dla swojego faceta. Teraz mam w planie kupić scyzoryk Swiza z grawerem - na pewno się z niego ucieszy. Na scyzoryki.net go znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elże

mój facet np. lubi bardziej takie przezyciowe prezenty, wiec mu zawsze staram się właśnie coś takiego kupić, zamiast rzeczy materialnych... np. na urodziny które ma za miesiąc kupiłam mu voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Zabieram go do speedfly, bo to niedaleko wrocławia gdzie mieszkamy. Myślę że mu się spodoba, to taki typ 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieo

Ja ostatnio kupiłam chłopakowi kolorowe asymetryczne skarpetki, sprawdź tę stronkę swaggie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie ps4? Jeśli tak, to można pomyśleć o nowej fifie. Jest na pewno w media expert jbc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja

Ja tam obkupiłam ostatnio chłopaka na Spyshop bo mu sie spodobal pomysl zapisywania notatek glosowych i teraz ma dyktafon )firma Esonic) i jest bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście inspiracji szukam często na portalach takich jak np. WydawajDobrze.com. Można tam znaleźć wiele okazji zakupowych, ale czasem są fajne okazje, z których czerpię inspirację na prezent , a przy o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraa

To bardzo praktyczny prezent i z pewnością mu się przyda. Równie praktyczny będzie dobry zegarek. Sama ostatnio szukałam dla siebie i przy okazji przeglądałam też męskie zegarki. Bardzo mi się spodobały zegarki Aztorina są świetnie wykonane i nie kosztują zbyt dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finderl

Ja kupiłam prezent swojemu lubemu tutaj czasnaparty.pl/pl/7768-prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata25

Jak nie mam pomysłu na prezent to przeglądam sklepy internetowe i tak ostatnio na urodziny kupiłam swojemu chłopakowi słuchawki bluetooth bo dużo biega i jest tam tyle różnych akcesoriów, że nie będzie problemu z oryginalnym prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że najlepsze są prezenty praktyczne. Warto pomyśleć o tym wcześniej i obserwować czego facet może potrzebować. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest zakup czegoś, co jest mu potrzebne a sam sobie nie kupi. Na przykład może to być trymer taki jak tu: https://sklep.dora-agd.pl/golarki-trymery-do-brody,c39,pl.html. Co myślicie o takim prezencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na prezent dla mojego meża wybrałabym dobre wina np ostatnio polubił gruzińskie Kazbek Peak, najbardziej polubił biale wytrawne bo najbardziej pasuje do ulubionych deserów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×