Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

robienie na drutach

Polecane posty

witam :) czy ktos robi na drutach? mi babcia kiedys pokazala jak robic, ale juz nie pamietam znalazlam w internecie jedna strone z obrazkami jak krok po kroku robic ale mam pytanie, czy bardziej oplaca mi sie kupic szalik czy samej zrobic na drutach? nie ukrywam ze oszczedzam pieniadze, probuje wszystko po najmniejszych kosztach, stad moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syluśka
znajdz sobie w koncu faceta to ci kupi szalik:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syluśka
w przeciwienstwie do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniej faktycznie by wyszło samej zrobić... ;) ale to takie oszczędności, że nie warto sie w to bawić, zwłaszcza, że nie potrafisz.. a daj mi linka do tej strony, bo ja chetnie tez sie nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grucha bez ucha
zrobienie samodzielne czegos np. na drutach to frajda - satysfakcja jest , ale czy oszczędnośc? ;) jesli masz dostęp do darmowej albo bardzo taniej włóczki ( Allegro albo lumpeks - kupujesz półkilogramowy sweter za 2 zł i prujesz ) to warto sobie zrobic :) jesli masz zamiar kupić włóczke to jest to wydatek ok 6 zl / 10 dag włóczki - zwykla anilana lub 30 / 10 dag przy lepszych, szlechetnych wlóczkach.i nie zawsze jeden motek wystarcza. Tańsze sa kupione na promocjach i wyprzedażach, ale jak wyglądaja po praniu to już inna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kurde bo teraz mam malo pieniedzy, staram sie zyc za maks 1000zl miesiecznie wiec kazda zlotowka sie liczy :( na szalik moge maksymalnie wydac 30zl, nie wiem czy uda mi sie kupic jakis w tej cenie, a jesli nie to wole sobie sama zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie juz za 30zł kupic jakis szalik, chocby na bazarze gdzieś i wcale nie musi byc tandetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna i oszczędna
30 złotych za szalik?! Zgłupiałaś? W taniej odzieży są piekne szaliki za 2 złote albo najwyżej 5 złotych. Jeśli chcesz robić na drutach własny szalik, to kup jakiś w taniej odzieży i spruj i sobie zrób na drutach własny z tej poprutej włóczki. 30 złotych za szalik, puknij się w głowę!!! Możesz mieć używany, ale prawie jak nowy za 2 złote. Naucz się oszczędzać. Tam też są nowe rzeczy i to za grosze, nowe i modne z firmy H & M albo innych. Ja tylko w taniej odzieży kupuję i mam zawsze wszystko modne i nowe i to za grosze, a dużo pieniędzy mogę wtedy przeznaczyć na moje inne wydatki niż ubrania. Sama jak wiesz można coś kupić i dwa razy założyć i co wtedy?! Czy to jest stare? Wtedy coś takiego wyrzucasz na śmietnik a potem to ląduje w sklepie z tania odzieżą. Mi nie przeszkadza że ktoś to nosił dwa razy, bo w sklepach H & M też można ponosić i oddać i co? Tamto jest sprzedawane jako nowe, a przeciez juz było używane na czyichś plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 9,99 kupilam w poznanskim Carrefour piekny szalik + czapke w kwiaty. A za 30zl widzialam mnostwo szalikow w roznych miejscach, pewnie z 1000 wzorow. JAJA SOBIE ROBISZ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna i oszczedna - nie tak agresywnie ok? jak mi powiesz gdzie jest jakas tania odziez w poznaniu to sie uciesze ;) ostatnio bylam w lumpku i kupilam 2 swetry ale za ladne sa zeby je zniszczyc a czapke jednak wolalabym nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat szalik to taka rzecz, która sie mało zużywa i nie szkoda mi wydac kasy na nowy, bo i tak go pewnie będe nosic dopoki mi się nie znudzi, czyli nawet kilka lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robie jaj po prostu jeszcze sie nie orientowalam jakie sa ceny i dlatego napisalam do 30zl maks a skoro za 10zl mozna cos kupic to super:) chociaz wiesz co masz racje, bylam ostatnio w carrefour i babeczka przede mna w kasie kupowala szalik i wlasnie babka mowila ze cena 10zl ide dzisiaj tam po pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RynekJezycki, Rynek Łazarski Mysle ze szalik znajdziesz w wiekszosci marketow, w niskiej cenie Jesli masz gdzies blizej, nie musisz isc do Carrefoura, obadaj Tesco czy Auchan W carrefour byly jeszcze rekawiczki za 1.99 jesli bys chciala wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak bedzie wygladal po praniu to nie wiem :) mam nadzieje ze tez ladnie Na wszelki wypadek wypiore recznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ja tez nie mam normalnej kurtki ze mi wszystlko bedzie pasowac:( mam taki czerwony elegancki plaszcz wiec taniej mi wyjdzie jak dopasuje szalik i czapke, albo beret, niz jesli kupie nowa kurtke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robienia na drutach wraca do łask, dlatego mam pytanie odnośnie nauki robienia na nich. Od czego najlepiej zacząć naukę? Może macie jakieś wskazówki. Weszła teraz prenumerata Deagostini z takim jakby kursem i postanowiłam się skusić i wypróbować swoich sił. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×