Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lidzia...

co na bół głowy w ciąży??

Polecane posty

Gość Lidzia...

dość często boli mnie głowa-wiecie co można bez strachu brać przeciwbólowego w czasie ciąży. wizytę mam dopiero za 2 tyg.więc zapytam,ale głowa mnie nieraz tak napierdala. dodam,że jestem w 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
no właśnie paracetamol wzięłam,jeszcze nie działa- ale czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca z zabowca
jako ciezarówka z 8miesiecznym stazem powiem Ci -paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca z zabowca
paracetamol czyli apap,panadol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic ci niepomorze
mnie glowa tak napierdzielała do 16 tygodnia ciąży ;/ to była masakra dzień i noc czasami 2 dni spokoju na cały tydzień myślałam że umre byłam u kilku gin ale każdy powiedział to samo że w ciazy sie tak zdaża i tyle a tabletki okłady picie 2 litry wody na raz nic nie dało...a jak bolała mocno to za każdym razem wymiotywałam i to tylko z bólu wymiotowałam ech;/ dobrze ze to już za mną... teraz jestem w 19 tyg i mam nadzieje ze to juz nie powruci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nigdzie nie ma
a ile czasu temu wzięłaś ten lek? Mnie na ból ucha pomógł ciepły okład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam sobie w aptece
taka poduszeczke malutka o zapachu lawendy-kolezanka mi o nich powiedziala,to cos w stylu aromaterapii,trzeba sie polozyc z taka poduszeczka na czole i bol przechodzi bardzo szybko.ja mam czeste i silne bole glowy ze wzgledu na moje bardzo niskie cisnienie i takie "drazetki" jak paracetamol czy apap na mnie nie dzialaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic ci niepomorze
ja słyszałam ze jak głow atak napierdziela to na dziewczynke ale nie wiem czy to prawda i każdemu sie sprawdza ja mam córe i tez mnie tak głowa napierdzielała ze szok ;/ nawet ta poduszka mi nie pomagała ani olejki które sie kropiło nic;/ za kilka dni mam usg i zobaczymy czy to kolejna dziewczynka bo ból głowy nieziemski był;/ jak pisałam ani tabletki ani krople podusie siedzenie w ciszy leżenie zakładami nic kompletnie nic i teraz to samo miałam ;/ ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeeee
pomoŻe !!!!!!! tępa kurwo wyzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bole glowy czesto wystepują w ciązy i najlepiej by bylo zebys nie brała zadnych tabletek przeciwbolowych, ale jezeli nie mozesz wytrzymac to mozesz wziasc paracetamol. Moj lekarz pozwolił mi tylko te tabletki brac ale i tak ani razu nie wziełam, wolałam polozyc sie i jakos przetrwac ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosinka baba
apap-czyli czysty paracetamol.można bez obaw. brałam w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostuuuuuu
Moja gin pwoiedziaal, ze jak juz nie dam rady z tym bolem to mam jechac na ostry dyzur na izbe przyjac na neurologie to mi dadza jakas kroplowke. Ja odwazylam sie przez cala ciaze polknac 2 apapy-ale glowa bolala mnie amskarycznie i w sumie po tych apapach mi nie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×