Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabiiiii

Jak bym mogła cofnąć czas o .........

Polecane posty

Gość sabiiiii

.......... 25 lat to poszłabym na studniówkę z Kubą a nie Pawłem A tak poważnie to jakbyście mogli cofnąć czas to co byście zmienili w swoim życiu? Czy nic? Bo ja często żałuje że nie mogę czegoś zrobić inaczej i chętnie bym cofnęła czas już kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłodnik spadochroniarz
O 1h24m13s to wybrał bym żabke a nie leviatan Zaoszczędził bym w ten sposób 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe 10 min
to założyłabym pomarańczową pościel, a nie fioletową. A teraz bedę musiała spać w fioletowej! 😠 a serio: nie chciałabym cofać czasu i niczego zmieniać. Nie dlatego, że tak słodko mi w życiu, ale to już przeżyłam, a nie mam gwarancji, że inaczej - nie byłoby jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ililili
25 lat to bym kula w liceum i nie przejmowala sie innymi dyrdymalami.Poszlabym na medycyne i ja skonczyla.Moze w nastepnym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająkowa
Nie była tak niedostepna za młodu i umawiała się na randki z tymi co za mna latali..poszła na te studia które chciałam a nie te co rodzice mi wybrali...pewnie wysząłbym wczesniej za mąż ...ale tak najwyrazniej miało byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
a ja...................................................................... a ja gdybym dostała taką szansę to nie wiem o ile chciałabym cofnąć czas i od którego momentu, od jakiej sytuacji...tyle tego było hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszłabym na studia, które zadowalały rodziców, a nie mnie. Wybrałabym inną drogę. Druga sprawa Nie wróciłabym do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byłam młoda laska
to latałam za brzydkimi i grubymi bydlakami którzy mieli mnie w dupie, a dawałam kosza przystojnym i zajebistym chłopakom którzy się we mnie kochali. Dopiero po 10 latach dostrzegłam swój fatalny błąd, ale teraz już jest za późno na naprawę. Pewnie zmiany które zachodzą w przeciągu 10 lat mają już charakter nieodwracalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja? Nie przyjęłabym tej pracy, którą przyjęłam 15 lat temu, wyjechałabym z rodzinnego miasta i zaczęła nowe życie. Nie wyszłabym za mąż za mojego męża i dążyła do samodzielności i niezależności. I co bardzo ważne - nie sprowadzałabym na ten chory świat dwójki cudownych dziewczyn i nie bałabym się jak je wychować i nie dać zwariować. To chyba po krótce tyle.. Mam generalnego doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Nasze życie jest sztuką wyborów przed którymi co chwila stajemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara babaaaa
gdybym mogła cofnąć czas o 1,5 miecha, nie byłabym teraz w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara babaaaa
a o 3-4 lata, miałabym dobrą pracę i własne mieszkanie, ale to już przebolałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ręce rozkładam
a ja o 2 lata i bym w zyciu nie zamieszkala z tesciowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebabeba
Chociaż o dwa lata wstecz proszę, proszę...proszę... błagam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×