Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śniąca merry

co noc mi sie śni...

Polecane posty

Gość śniąca merry

mój kolega który juz 7 lat jest zagranica, którego spotkalam okolo rok temu. chce zaznaczyc ze wszkole sredniej szalal na moim punkcie i gdy siespotkalismy ostatnio powiedzial ze nadal mu sie bardzo podobam i chcialby miec taka dziewczyne jak ja. A teraz po kazdym snie to ja coraz bardziej szaleje na jego punkcie. a ja mam chopaka i kocham go z calego serca. czy ktos moze wyjasnic dlaczego ten facet sni mi sie co noc? juz mam tego dosc gdy wstaje codziennie i z rana zaprzatam sobie glowe jego osoba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mozna..................
twoja podświadomość mówi do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniąca merry
po spotkaniu z nim snilam o nim co noc. Poźniej bylo juz lepiej bo przez kilka miesiecy mialam spokój. A teraz od 2 tygodni wciaż mnie meczy sen o nim. A przeciez juz praktycznie o nim zapomnialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mozna..................
no twoja podświadomość mówi ci że chybas nie do końca o nim zapomniałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniąca merry
a czy nie moze byc tak ze Jego myśli o mnie w jakis sposób wpływaja na moje sny. gdy go ostatni raz widzialam bardzo sie posprzeczalismy i od tamtej pory nie mamy ze soba zadnego kontaktu. ja nigdy o nim w ciagu dnia nie mysle gdyz mam swojego faceta i inne problemy na głowie. a mysli o nim przychodza jedynie z rana tylko w tedy gdy o nim w nocy snilam. czy ktos tak jeszcze z was ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mozna..................
to nie JEGO MYŚLI na ciebie wpływają tylko TWOJE MYŚLI które udało ci się upchnąc na samym dnie szafy, w kulkach przeciw molom :D Sądzę, że masz z tym kolegą jakiś nierozwiązany problem który w tej własnie formie wraca do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×