Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfumowane rączki

Czy kierowca TIRa, który pracuje tygodnie poza domem ma szansę na związek??

Polecane posty

Gość Perfumowane rączki

Znacie jakieś historie o miłości? O tym, że udało się stworzyć związek trochę na odległość, i tylko kilka dni w domu na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z moim
Moj jest kierowca tira jestesmy razem poltora roku, jakos dajemy rade teraz zmienil prace (chcial sie wiecej ze mna widziec, ale chyba bedzie mniej :/ ) wiec zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z moim
jak jest w pl to gadamy caly czas przez telefon, bo mamy darmowe do siebie, a jak jest za granica to ja mam darmowe na caly swiat na budki tel, wiec jak znajdzie budke to gadamy godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfumowane rączki
Kurcze ciężkie życie.... A gdzie czas na dzieci? Ich poczęcie, wychowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z moim
jestes w takim zwiazku ? trzeba taka prace znalezc zeby sie jak najwiecej widywac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfumowane rączki
Nie, to nie o związek chodzi, ale o mojego brata, który jeżdzi, kasę zarabia, ale dziewczyny ani żony nie ma :) A chciałabym, żeby był szczęśliwy. Chciałabym być ciocią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z moim
to chyba musisz sie zajac swoim zyciem a nie brata, skoro on tak wybral gdyby to byl Twoj facet to moglabys z nim rozmawiac i przekonywac,ze Ty chcesz wiecej czasu z nim spedzac, ale skoro to Twoj brat to ejgo wybor, moze kiedys jakas kobieta na niego wplynie ... moj mial ( i jeszcze formalnie ma) zone i ona nie potrafila na niego wplynac,zeby zmienil prace i z nia i dzieckiem wiecej czasu spedzal, od kiedy poznal mnie wszystko sie zmienilo ... wiec pozostaje Ci miec nadzieje,ze spotka taka kobiete dla ktorej zmieni swoje nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×